Product met succes toegevoegd.
E-TREKKING & TOUR ➜ Materiaal: aluminium ✓ Kleur: zwart ✓ Gewicht: 29,40 kg ✓ Wielmaat: 28" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: traploos ✓
Productinformatie
"Cairon T 6.0 Diamant "
Ontdek de Conway "Cairon T 6.0" - een Trekkingfiets die technologie en comfort op indrukwekkende wijze combineert. Uitgerust met een krachtige Bosch middenmotor en een royale accucapaciteit van 750 Wh haal je gemakkelijk snelheden tot 25 km/u.
Met een wielmaat van 28" en een traploos Enviolo TR naafversnellingssysteem geniet je niet alleen van moeiteloos nalopen, maar ook van individuele aanpassing aan jouw rijbehoeften. De innovatieve riemaandrijving zorgt voor een stille en onderhoudsarme Fahrer, terwijl de hydraulische Schijfremmen altijd maximale veiligheid garanderen.
De veerweg van 100 mm van het verende voorvork absorbeert oneffenheden en zorgt voor een soepele rit, zowel op kasseien als op onverharde paden. De geïntegreerde spatborden bieden ook effectieve bescherming tegen spatwater en vuil, zodat je altijd droog en schoon blijft, zelfs bij wisselvallig weer.
Met een toelaatbaar totaalgewicht van 140 kg en een licht, comfortabel rijgedrag maakt de Conway "Cairon T 6.0" indruk met zijn robuustheid en rijgedrag. De comfortabele Cairon is de perfecte metgezel voor elke tocht, van winkelen tot Fahrer. Met zijn eenvoudige bediening, comfortabele zithouding en grote betrouwbaarheid is hij de perfecte metgezel voor dagelijks gebruik en op reis.
Met een wielmaat van 28" en een traploos Enviolo TR naafversnellingssysteem geniet je niet alleen van moeiteloos nalopen, maar ook van individuele aanpassing aan jouw rijbehoeften. De innovatieve riemaandrijving zorgt voor een stille en onderhoudsarme Fahrer, terwijl de hydraulische Schijfremmen altijd maximale veiligheid garanderen.
De veerweg van 100 mm van het verende voorvork absorbeert oneffenheden en zorgt voor een soepele rit, zowel op kasseien als op onverharde paden. De geïntegreerde spatborden bieden ook effectieve bescherming tegen spatwater en vuil, zodat je altijd droog en schoon blijft, zelfs bij wisselvallig weer.
Met een toelaatbaar totaalgewicht van 140 kg en een licht, comfortabel rijgedrag maakt de Conway "Cairon T 6.0" indruk met zijn robuustheid en rijgedrag. De comfortabele Cairon is de perfecte metgezel voor elke tocht, van winkelen tot Fahrer. Met zijn eenvoudige bediening, comfortabele zithouding en grote betrouwbaarheid is hij de perfecte metgezel voor dagelijks gebruik en op reis.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, aluminium, diamant, 41 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor Cairon Belt (Z11), van mod. 25 |
| Vork: | SR SUNTOUR "SF24-Mobie34-D-Booster", 100 mm veerweg, steekas |
| Balhoofdstel: | GLORIE WIEL ZS56/28.6 / EC56/40 |
| Cranks: | MIRANDA "Classic", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q:12, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | Gates "CDX", 46 tanden, riemlijn 45,5 mm |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | SHIMANO "BR-MT200" |
| Bremse V.R.: | SHIMANO "BL-MT200 / BR-MT200", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | SHIMANO "BL-MT200 / BR-MT200 |
| Remgreep: | SHIMANO "BL-MT200" |
| Remschijf voorwiel: | SHIMANO "SM-RT30", Ø 180 mm, Centre Lock |
| Remschijf achterwiel: | SHIMANO "SM-RT30", Ø 180 mm, Centre Lock |
| Versteller: | ENVIOLO "Twist Pure Display", traploos |
| Cassette: | Gates "CDX", 22 tanden |
| Ketting: | GATES "CDX" |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", max. 85 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 750", 750 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3300", mini-afstandsbediening |
| System interface: | BOSCH "BRC3100" |
| Display: | BOSCH "Kiox 300", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | RODI "Tryp 30", 32 Loch, geöst, Tubeless Ready |
| Spaken: | MACH 1 "Plus" |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-TC500-15-B", 15 x 110 mm Booster, steekas, middenvergrendeling |
| Achternaaf: | ENVIOLO "TR", traploos, 6-gaats |
| Banden voorwiel: | CONTINENTAL "Contact Cruiser", 50-622, Reflex |
| Banden achterwiel: | CONTINENTAL "Contact Cruiser", 50-622, Reflex |
| Stuur: | LEVELNINE "Trekking", 660 mm, Ø 31,8 mm |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Verstelbaar", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 65 mm lang, zwart |
| Handvatten: | CONTEC "MERGE Mountain Comfort", 140 mm, G-Link, zwart/grijs |
| Zadel: | Selle Royal "On Plus", Sportief |
| Zadelpen: | ERGOTEC "SP-10.0", Ø 31,6 mm, 350 mm lang, 45 mm slag |
| Kettingscherm: | CURANA "M+", 46 tanden |
| Spatborden: | curana "Apollo 65" |
| Bagagedrager: | atranvelo "Maxi |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 80 E+", 80 lux |
| Achterlicht: | SUPERNOVA "TL3 Z" |
| Accu-slot: | AXA Blok XXL |
| Standaard: | URSUS "R90 - Mooi Plus". |
| Pedalen: | VP-ONDERDELEN "VPE-527 |
Technische data
| Categorie: | Trekking-fiets |
| E-bike: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 750 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 41 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | traploos |
| Merk schakelsysteem: | Enviolo |
| Model schakelsysteem: | TR |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 100 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, verende zadelpen, ringslot, kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Kategorie E-Rad: | 2 |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | zwart |
| Kleurnaam fabrikant: | black matt |
| Gewicht: | 29,40 kg |
| EAN | 4251971156241 |
Geometrie gegevens
M
| A - Hoek stuurbuis: | 67° |
| B - Zithoek: | 75° |
| M | |
|---|---|
| A - Hoek stuurbuis: | 67° |
| B - Zithoek: | 75° |