Product met succes toegevoegd.
E-SUV ➜ Material: Aluminium ✓ Farbe: grau ✓ Gewicht: 28,90 kg ✓ Laufradgröße: 27" ✓ Gänge: 5-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Cairon SUV 6.0 B Auto Wave "
De "Cairon SUV 6.0 B Auto" is je slimme metgezel voor stedelijke avonturen en sportieve pauzes. De Bosch middenmotor met Smart System biedt krachtige ondersteuning tot 25 km/u - in combinatie met een accu van 800 Wh die gemakkelijk kan worden verwijderd van de bovenkant van de onderbuis. De SUV is geschikt voor range extender voor nog meer actieradius.
Dankzij de intelligente Autoshift-functie kiezen de motor en de achterderailleur van Bosch automatisch de optimale versnelling bij het stoppen - voor een soepele, krachtige start, net als een automatische transmissie in een auto.
De onderhoudsarme combinatie van riemaandrijving en Shimano "Nexus" naafversnellingen met 5 versnellingen zorgt voor een soepele, betrouwbare Fahrer - ideaal voor iedereen die van comfort en technologie houdt. Dankzij de HTM 2.0 voordragerbevestiging kun je gemakkelijk verschillende toebehoren monteren. 120 mm veerweg, 29" wielen en een robuust aluminium frame bieden je stabiliteit en rijplezier - zelfs met een volle belading tot 140 kg.
Dankzij de intelligente Autoshift-functie kiezen de motor en de achterderailleur van Bosch automatisch de optimale versnelling bij het stoppen - voor een soepele, krachtige start, net als een automatische transmissie in een auto.
De onderhoudsarme combinatie van riemaandrijving en Shimano "Nexus" naafversnellingen met 5 versnellingen zorgt voor een soepele, betrouwbare Fahrer - ideaal voor iedereen die van comfort en technologie houdt. Dankzij de HTM 2.0 voordragerbevestiging kun je gemakkelijk verschillende toebehoren monteren. 120 mm veerweg, 29" wielen en een robuust aluminium frame bieden je stabiliteit en rijplezier - zelfs met een volle belading tot 140 kg.
Specificaties
| Frame: | CONWAY Intube Bosch, Alu |
| Derailleurpad-haak: | 0347028/3 |
| Vork: | SUNTOUR "Mobie34 Air NLO", Boost, 120 mm |
| Balhoofdstel: | ACROS "ICR ZS56-ZS56", Blocklock |
| Cranks: | MIRANDA "Virage", Q12, 165mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | GATES "CDX w Guard", 46 Z. |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | TEKTRO "HD-M535", 4/4-Kolben |
| Remgreep: | TEKTRO "HD-M535" |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR203-45, 203 mm |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR180-45 2,3", 180 mm |
| Versteller: | SHIMANO "Shift Switch SW-EN605" |
| Achter derailleur: | SHIMANO "NexusSG-C7050-5D Di2", 5-speed |
| Cassette: | GATES "CDX", 32 Z. |
| Ketting: | GATES "CDX Belt", 125 Z. |
| Aandrijving: | BOSCH Mittelmotor "Performance PX", 36 V, 250 W |
| Accu: | BOSCH "Powertube 800", Lithium-Ionen mit BMS, HOR w. SOP Pivot |
| Lader: | Bosch 4 A, BES3 |
| Remote: | BOSCH "LED Remote" |
| System interface: | BOSCH |
| Display: | BOSCH "Kiox 300" |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | CONWAY "TRYP 30" |
| Spaken: | Niro |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-TC500", 15 x 110 mm |
| Achternaaf: | SHIMANO "NexusSG-C7050-5D Di2" |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-584 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-584 |
| Stuur: | SATORI |
| Stuurpen: | SATORI "Python ICR adjustable", 65mm |
| Handvatten: | CONTEC "Tour Wing" |
| Zadel: | SELLE ROYAL "Vivo Moderat Ergo" |
| Zadelpen: | LIMOTEC "D1", 31,6 mm, 75 mm |
| Spatborden: | CURANA "Apollo 75" |
| Bagagedrager: | MASSLOAD "MIK HD", inkl. Federklappe |
| Koplamp: | HERRMANS "MR9" |
| Achterlicht: | AXA "Juno E-Bike", Brake Light |
| Standaard: | URSUS "MOOI Plus", 40 mm |
| Pedalen: | VP "VPE-547P" |
Technische data
| Categorie: | SUV |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line PX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 800 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | dames |
| Frame-vorm: | Wave |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 41 cm |
| Wielmaat: | 27" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | 5-speed |
| Schakelratio: | 1x_5-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Nexus |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 120 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | grijs |
| Kleurnaam fabrikant: | metallic grey matt |
| Gewicht: | 28,90 kg |
| EAN | 4251971175617 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 410 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 60 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 466 mm |
| G - Stuurbuis: | 155 mm |
| H - Reach: | 400 mm |
| I - Stack: | 667 mm |
| J - Wielbasis: | 1.168 mm |
| A - Zitbuis: | 450 mm |
| B - Bovenbuis: | 600 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 466 mm |
| G - Stuurbuis: | 160 mm |
| H - Reach: | 413 mm |
| I - Stack: | 674 mm |
| J - Wielbasis: | 1.177 mm |
| A - Zitbuis: | 490 mm |
| B - Bovenbuis: | 620 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 466 mm |
| G - Stuurbuis: | 170 mm |
| H - Reach: | 429 mm |
| I - Stack: | 686 mm |
| J - Wielbasis: | 1.192 mm |
| A - Zitbuis: | 530 mm |
| B - Bovenbuis: | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 466 mm |
| G - Stuurbuis: | 180 mm |
| H - Reach: | 447 mm |
| I - Stack: | 695 mm |
| J - Wielbasis: | 1.213 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 410 mm | 450 mm | 490 mm | 530 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm | 600 mm | 620 mm | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° | 68° | 68° | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 60 mm | 80 mm | 80 mm | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 75° | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 466 mm | 466 mm | 466 mm | 466 mm |
| G - Stuurbuis: | 155 mm | 160 mm | 170 mm | 180 mm |
| H - Reach: | 400 mm | 413 mm | 429 mm | 447 mm |
| I - Stack: | 667 mm | 674 mm | 686 mm | 695 mm |
| J - Wielbasis: | 1.168 mm | 1.177 mm | 1.192 mm | 1.213 mm |