Product met succes toegevoegd.
E-SUV ➜ Material: Aluminium ✓ Farbe: rot ✓ Gewicht: 29,80 kg ✓ Laufradgröße: 27" ✓ Gänge: 11-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Cairon SUV FS 6.0 Auto Wave "
Of het nu gaat om stadsverkeer, bospaden of weekendexcursies - de "Cairon SUV FS 6.0 Auto" past zich flexibel aan je leven aan. Met een aluminium frame, 27" wielen en 120 mm veerweg voor en achter geniet je van comfort en stabiliteit op elke ondergrond.
Praktisch: De HTM 2.0 voordrager biedt slimme transportoplossingen, de fiets is goedgekeurd voor kinderzitjes en aanhangers en klaar voor de Range Extender om je tochten uit te breiden. Dankzij de voorbereide BCM-module ben je ook digitaal optimaal tafeldisplay.
De Bosch middenmotor met Smart System, een accu van 800 Wh (kan gemakkelijk van bovenaf worden verwijderd) en het Shimano 11-speed derailleurversnellingssysteem zijn een eersteklas aanvulling.
derailleurversnellingen - voor betrouwbare ondersteuning en soepel schakelen, ongeacht waar je Fahrer rijdt. Wanneer het steiler wordt, zorgt de eMTB+ modus voor een extra boost.
Dankzij de intelligente Autoshift-functie kiezen de motor en de achterderailleur automatisch de optimale versnelling bij het stoppen - voor een soepele, krachtige starter, net als bij een automatische auto.
Praktisch: De HTM 2.0 voordrager biedt slimme transportoplossingen, de fiets is goedgekeurd voor kinderzitjes en aanhangers en klaar voor de Range Extender om je tochten uit te breiden. Dankzij de voorbereide BCM-module ben je ook digitaal optimaal tafeldisplay.
De Bosch middenmotor met Smart System, een accu van 800 Wh (kan gemakkelijk van bovenaf worden verwijderd) en het Shimano 11-speed derailleurversnellingssysteem zijn een eersteklas aanvulling.
derailleurversnellingen - voor betrouwbare ondersteuning en soepel schakelen, ongeacht waar je Fahrer rijdt. Wanneer het steiler wordt, zorgt de eMTB+ modus voor een extra boost.
Dankzij de intelligente Autoshift-functie kiezen de motor en de achterderailleur automatisch de optimale versnelling bij het stoppen - voor een soepele, krachtige starter, net als bij een automatische auto.
Specificaties
| Frame: | CONWAY Intube WaveFully Bosch, Alu |
| Derailleurpad-haak: | 0347028/3 |
| Vork: | SUNTOUR "Mobie34 Air NLO", Boost, 120 mm |
| Balhoofdstel: | ACROS "ZS56-ZS56", Blocklock |
| Dempers: | FOX "Float Rhythm", 2 Pos. |
| Cranks: | MIRANDA "Virage", Q12, 165mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA "36T w Guard" |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | TEKTRO "HD-M535", 4/4-Kolben |
| Remgreep: | TEKTRO "HD-M535" |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR203-45, 203 mm |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR180-45 2,3", 180 mm |
| Versteller: | SHIMANO "SW-EN605" |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Cues RD-U8050 Di2", 11-speed |
| Cassette: | SHIMANO "CS-LG400-11", 11-50 Z. |
| Ketting: | SHIMANO "CN-LG500" |
| Aandrijving: | BOSCH Mittelmotor Gen.5 "Performance CX", 36 V, 250 W |
| Accu: | BOSCH "Powertube 800", Lithium-Ionen mit BMS, HOR w. SOP Pivot |
| Lader: | Bosch 4 A, BES3 |
| Remote: | BOSCH "LED Remote" |
| Display: | BOSCH "Kiox 300" |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | CONWAY "TRYP 30" |
| Spaken: | Niro |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-TC500", 15 x 110 mm |
| Achternaaf: | SHIMANO "FH-TC500", 12 x 148mm |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-584 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-584 |
| Stuur: | SATORI "Noir", 15° backsweep, 660 mm |
| Stuurpen: | SATORI "Python ICR adjustable", 65mm |
| Handvatten: | CONTEC "Tour Wing" |
| Zadel: | SELLE ROYAL "Vivo Moderat Ergo" |
| Zadelpen: | LIMOTEC "D1", 31,6 mm, 75 mm |
| Spatborden: | CURANA "Apollo 75" |
| Bagagedrager: | MASSLOAD "MIK HD", inkl. Federklappe |
| Koplamp: | HERRMANS "MR9" |
| Achterlicht: | AXA "Juno E-Bike", Brake Light |
| Standaard: | URSUS "MOOI Plus", 40 mm |
| Pedalen: | VP "VPE-547P" |
Technische data
| Categorie: | SUV |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 800 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | dames |
| Frame-vorm: | Wave |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 42 cm |
| Wielmaat: | 27" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 11-speed |
| Schakelratio: | 1x 11-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Cues |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 120 mm |
| Frame veerweg: | 120 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | rood |
| Kleurnaam fabrikant: | rustred matt |
| Gewicht: | 29,80 kg |
| EAN | 4251971175891 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 420 mm |
| B - Bovenbuis: | 580 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 499 mm |
| G - Stuurbuis: | 155 mm |
| H - Reach: | 410 mm |
| I - Stack: | 638 mm |
| J - Wielbasis: | 1.207 mm |
| A - Zitbuis: | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 600 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 499 mm |
| G - Stuurbuis: | 160 mm |
| H - Reach: | 428 mm |
| I - Stack: | 643 mm |
| J - Wielbasis: | 1.227 mm |
| A - Zitbuis: | 500 mm |
| B - Bovenbuis: | 620 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 499 mm |
| G - Stuurbuis: | 170 mm |
| H - Reach: | 445 mm |
| I - Stack: | 652 mm |
| J - Wielbasis: | 1.248 mm |
| A - Zitbuis: | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 110 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 499 mm |
| G - Stuurbuis: | 180 mm |
| H - Reach: | 461 mm |
| I - Stack: | 661 mm |
| J - Wielbasis: | 1.268 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 420 mm | 460 mm | 500 mm | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 580 mm | 600 mm | 620 mm | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° | 68° | 68° | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm | 90 mm | 90 mm | 110 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 75° | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 499 mm | 499 mm | 499 mm | 499 mm |
| G - Stuurbuis: | 155 mm | 160 mm | 170 mm | 180 mm |
| H - Reach: | 410 mm | 428 mm | 445 mm | 461 mm |
| I - Stack: | 638 mm | 643 mm | 652 mm | 661 mm |
| J - Wielbasis: | 1.207 mm | 1.227 mm | 1.248 mm | 1.268 mm |