Product met succes toegevoegd.
E-SUV ➜ Material: Aluminium ✓ Farbe: blau ✓ Gewicht: 27,80 kg ✓ Laufradgröße: 29" ✓ Gänge: 9-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Specificaties
| Frame: | CONWAY Intube Bosch, Alu |
| Derailleurpad-haak: | 0347028/3 |
| Vork: | SUNTOUR "XCM32 LOR", Boost, 120 mm |
| Balhoofdstel: | ACROS "ZS56-ZS56", Blocklock |
| Cranks: | MIRANDA "Virage", Q12, 165mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA "36T w Guard" |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | TEKTRO "HD-M280" |
| Remgreep: | TEKTRO "HD-M280" |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR180-35", 180 mm |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR180-35", 180 mm |
| Versteller: | SHIMANO "CUES SL-U4010-9R" |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Cues RD-U4000", 9-speed |
| Cassette: | SHIMANO "CS-LG300-9", 11-46 Z. |
| Ketting: | SHIMANO "CN-LG500" |
| Aandrijving: | BOSCH Mittelmotor "Performance PX", 36 V, 250 W |
| Accu: | BOSCH "Powertube 800", Lithium-Ionen mit BMS, HOR w. SOP Pivot |
| Lader: | Bosch 2 A, BES3 |
| Remote: | BOSCH "Purion 200" |
| Display: | BOSCH "Purion 200" |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | CONWAY "TRYP 30" |
| Spaken: | Niro |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-TC500", 15 x 110 mm |
| Achternaaf: | SHIMANO "FH-TC500", 12 x 148mm |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-622 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-622 |
| Stuur: | PMG "Riser", 9°, 720 mm |
| Stuurpen: | SATORI "Hatchback adjustable", 70mm |
| Handvatten: | CONTEC "Tour Wing" |
| Zadel: | SELLE ROYAL "Vivo Athletic Wide" |
| Zadelpen: | JD "Two Piece Alloy", 31,6 mm, 350 mm |
| Spatborden: | CURANA "Apollo 75" |
| Bagagedrager: | MASSLOAD "MIK HD", inkl. Federklappe |
| Koplamp: | HERRMANS "MR5" |
| Achterlicht: | AXA "Juno E-Bike", Brake Light |
| Standaard: | URSUS "MOOI Plus", 40 mm |
| Pedalen: | VP "VPE-527" |
Technische data
| Categorie: | SUV |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line PX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 800 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 41 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 9-speed |
| Schakelratio: | 1x 9-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Cues |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 120 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | blauw |
| Kleurnaam fabrikant: | deepblue matt |
| Gewicht: | 27,80 kg |
| EAN | 4251971181168 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 410 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 66° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 466 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 413 mm |
| I - Stack: | 651 mm |
| J - Standover hoogte: | 764 mm |
| K - Wielbasis: | 1.186 mm |
| A - Zitbuis: | 450 mm |
| B - Bovenbuis: | 600 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 66° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 466 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 430 mm |
| I - Stack: | 651 mm |
| J - Standover hoogte: | 768 mm |
| K - Wielbasis: | 1.202 mm |
| A - Zitbuis: | 490 mm |
| B - Bovenbuis: | 620 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 66° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 466 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 449 mm |
| I - Stack: | 660 mm |
| J - Standover hoogte: | 769 mm |
| K - Wielbasis: | 1.225 mm |
| A - Zitbuis: | 530 mm |
| B - Bovenbuis: | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 66° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 466 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 470 mm |
| I - Stack: | 660 mm |
| J - Standover hoogte: | 775 mm |
| K - Wielbasis: | 1.246 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 410 mm | 450 mm | 490 mm | 530 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm | 600 mm | 620 mm | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 66° | 66° | 66° | 66° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm | 80 mm | 100 mm | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 75° | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 466 mm | 466 mm | 466 mm | 466 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm | 120 mm | 130 mm | 130 mm |
| H - Reach: | 413 mm | 430 mm | 449 mm | 470 mm |
| I - Stack: | 651 mm | 651 mm | 660 mm | 660 mm |
| J - Standover hoogte: | 764 mm | 768 mm | 769 mm | 775 mm |
| K - Wielbasis: | 1.186 mm | 1.202 mm | 1.225 mm | 1.246 mm |