Product met succes toegevoegd.
E-SUV ➜ Material: Aluminium ✓ Farbe: grau ✓ Gewicht: 28,50 kg ✓ Laufradgröße: 27" ✓ Gänge: 5-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Cairon C 2.0 B RBN Wave "
Heb je zin in een actieve en sportieve levensstijl? Met onze "Cairon C 2.0 RBN" krijg je precies dat! De Bosch middenmotor met 800 Wh accu biedt je krachtige ondersteuning, terwijl de onderhoudsarme riemaandrijving en de Shimano "Nexus" naaf met 5 versnellingen zorgen voor een soepel, schoon rijgedrag. Daarnaast biedt de terugtrapremnaaf je een vertrouwd pluspunt op het gebied van veiligheid en comfort - vooral in stadsverkeer.
Hobbels in het bos of kasseien? De 29" wielen en 120 mm verende voorvork beugel ze gewoon weg. De geometrie van het frame brengt je in een dynamische maar ontspannen rijpositie - met efficiënt trappen, een goed overzicht en stabiele controle. Dit wordt gegarandeerd door de uitgebalanceerde buislengteverdeling en het doordachte hoekontwerp. Zelfs als je snel rijdt of volgeladen bent, blijft de fiets zelfverzekerd en koersvast.
Praktisch: De accu kan gemakkelijk van bovenaf worden verwijderd. Met de HTM 2.0 voordragerhouder, BCM module en Range Extender klaar, ben je flexibel voor toeren, woon-werkverkeer of winkelen. Een echte SUV fiets voor iedereen die een actief leven wil leiden - zonder compromissen.
Hobbels in het bos of kasseien? De 29" wielen en 120 mm verende voorvork beugel ze gewoon weg. De geometrie van het frame brengt je in een dynamische maar ontspannen rijpositie - met efficiënt trappen, een goed overzicht en stabiele controle. Dit wordt gegarandeerd door de uitgebalanceerde buislengteverdeling en het doordachte hoekontwerp. Zelfs als je snel rijdt of volgeladen bent, blijft de fiets zelfverzekerd en koersvast.
Praktisch: De accu kan gemakkelijk van bovenaf worden verwijderd. Met de HTM 2.0 voordragerhouder, BCM module en Range Extender klaar, ben je flexibel voor toeren, woon-werkverkeer of winkelen. Een echte SUV fiets voor iedereen die een actief leven wil leiden - zonder compromissen.
Specificaties
| Frame: | CONWAY Intube Bosch, Alu |
| Derailleurpad-haak: | 0347028/3 |
| Vork: | SUNTOUR "XCM34 LOR", Boost, 120 mm |
| Balhoofdstel: | ACROS "ZS56-ZS56", Blocklock |
| Cranks: | MIRANDA "Virage", Q12, 165mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | GATES "CDX w Guard", 46 Z. |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | TEKTRO "HD-M280" |
| Remgreep: | TEKTRO "HD-M280" |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR180-35", 180 mm |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR180-35", 180 mm |
| Versteller: | SHIMANO "NexusSL-C7000-5" |
| Achter derailleur: | SHIMANO "NexusSG-C7000-5CD", 5-speed |
| Cassette: | GATES "CDX", 32 Z. |
| Ketting: | GATES "CDX Belt", 125 Z. |
| Aandrijving: | BOSCH Mittelmotor "Performance PX", 36 V, 250 W |
| Accu: | BOSCH "Powertube 800", Lithium-Ionen mit BMS, HOR w. SOP Pivot |
| Lader: | Bosch 2 A, BES3 |
| Remote: | BOSCH "LED Remote" |
| Display: | BOSCH "Kiox 300" |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | CONWAY "TRYP 30" |
| Spaken: | Niro |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-TC500", 15 x 110 mm |
| Achternaaf: | SHIMANO "NexusSG-C7000-5CD" |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-584 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-584 |
| Stuur: | SATORI "Noir", 15° backsweep, 660 mm |
| Stuurpen: | SATORI "Hatchback adjustable", 70mm |
| Handvatten: | CONTEC "Tour Wing" |
| Zadel: | SELLE ROYAL "Vivo Moderat Ergo" |
| Zadelpen: | LIMOTEC "D1", 31,6 mm, 75 mm |
| Spatborden: | CURANA "Apollo 75" |
| Bagagedrager: | MASSLOAD "MIK HD", inkl. Federklappe |
| Koplamp: | HERRMANS "MR5" |
| Achterlicht: | AXA "Juno E-Bike", Brake Light |
| Standaard: | URSUS "MOOI Plus", 40 mm |
| Pedalen: | VP "VPE-527" |
Technische data
| Categorie: | SUV |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line PX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 800 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | dames |
| Frame-vorm: | Wave |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 41 cm |
| Wielmaat: | 27" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | 5-speed |
| Schakelratio: | 1x_5-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Nexus |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 120 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | grijs |
| Kleurnaam fabrikant: | anthracite matt |
| Gewicht: | 28,50 kg |
| EAN | 4251971177666 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 410 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 60 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 466 mm |
| G - Stuurbuis: | 155 mm |
| H - Reach: | 400 mm |
| I - Stack: | 667 mm |
| J - Wielbasis: | 1.168 mm |
| A - Zitbuis: | 450 mm |
| B - Bovenbuis: | 600 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 466 mm |
| G - Stuurbuis: | 160 mm |
| H - Reach: | 413 mm |
| I - Stack: | 674 mm |
| J - Wielbasis: | 1.177 mm |
| A - Zitbuis: | 490 mm |
| B - Bovenbuis: | 620 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 466 mm |
| G - Stuurbuis: | 170 mm |
| H - Reach: | 429 mm |
| I - Stack: | 686 mm |
| J - Wielbasis: | 1.192 mm |
| A - Zitbuis: | 530 mm |
| B - Bovenbuis: | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 466 mm |
| G - Stuurbuis: | 180 mm |
| H - Reach: | 447 mm |
| I - Stack: | 695 mm |
| J - Wielbasis: | 1.213 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 410 mm | 450 mm | 490 mm | 530 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm | 600 mm | 620 mm | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° | 68° | 68° | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 60 mm | 80 mm | 80 mm | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 75° | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 466 mm | 466 mm | 466 mm | 466 mm |
| G - Stuurbuis: | 155 mm | 160 mm | 170 mm | 180 mm |
| H - Reach: | 400 mm | 413 mm | 429 mm | 447 mm |
| I - Stack: | 667 mm | 674 mm | 686 mm | 695 mm |
| J - Wielbasis: | 1.168 mm | 1.177 mm | 1.192 mm | 1.213 mm |