Product met succes toegevoegd.
E-MOUNTAINBIKE ➜ Material: Aluminium ✓ Farbe: gelb ✓ Gewicht: 26,90 kg ✓ Laufradgröße: 29" ✓ Gänge: 12-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Xyron LT 6.0 Full Suspension "
Welkom in de wereld van de long-travel e-durofietsen! De "Xyron LT 6.0 Alu" is je perfecte instapfiets en allesbehalve basic. Met 170 mm veerweg voor en 160 mm veerweg achter plus de 29" Wielen kan hij echt alle ruw terrein aan. De Bosch middenmotor en de accu van 800 Wh brengen je ontspannen op snelheid, zelfs als het steiler wordt. De 100 Nm upgrade geeft je rugwind op de zwaarste beklimmingen.
De zithouding? Centraal, efficiënt en klaar voor meterslange beklimmingen: 435 mm reach en een steile zithoek zorgen voor een optimale krachtoverbrenging bergop, zonder dat je van voren hoeft te tillen. De Shimano "XT" versnelling met 12 versnellingen en hydraulische schijfremmen geven je nauwkeurige controle, zelfs als het er ruig aan toe gaat.
De doordachte geometrie zorgt voor een gebalanceerd rijgedrag - bergop met veel grip en druk op het voorwiel, bergaf stabiel en richtingvast zonder dat dit ten koste gaat van de wendbaarheid. Praktisch: de gereedschaphouder onder de bovenbuis en de verborgen kickstandhouder op de achterdriehoek. En met een toelaatbaar totaalgewicht van 140 kg ben je ook uitgerust voor grote avonturen.
De zithouding? Centraal, efficiënt en klaar voor meterslange beklimmingen: 435 mm reach en een steile zithoek zorgen voor een optimale krachtoverbrenging bergop, zonder dat je van voren hoeft te tillen. De Shimano "XT" versnelling met 12 versnellingen en hydraulische schijfremmen geven je nauwkeurige controle, zelfs als het er ruig aan toe gaat.
De doordachte geometrie zorgt voor een gebalanceerd rijgedrag - bergop met veel grip en druk op het voorwiel, bergaf stabiel en richtingvast zonder dat dit ten koste gaat van de wendbaarheid. Praktisch: de gereedschaphouder onder de bovenbuis en de verborgen kickstandhouder op de achterdriehoek. En met een toelaatbaar totaalgewicht van 140 kg ben je ook uitgerust voor grote avonturen.
Specificaties
| Frame: | CONWAY Fully Intube Bosch, Alu |
| Derailleurpad-haak: | 0347028/3 |
| Vork: | FOX "38 Rhythm" |
| Balhoofdstel: | ACROS "ZS56-ZS56", Blocklock |
| Dempers: | FOX "Float X Performance", 2 Pos. |
| Cranks: | MIRANDA "Virage", 160 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | E13 "Helix Core e*spec", 34 Z. |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | MAGURA "GUSTAV Elite", 4/4-Kolben |
| Remgreep: | MAGURA "GUSTAV Elite" |
| Remschijf voorwiel: | MAGURA "MDR-S", 203 mm |
| Remschijf achterwiel: | MAGURA "MDR-S", 203 mm |
| Versteller: | SHIMANO "Deore XT" |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Deore XT", 12speed |
| Cassette: | SHIMANO "Deore", 10-51 Z. |
| Ketting: | SHIMANO "Deore" |
| Aandrijving: | BOSCH Mittelmotor Gen.5 "Performance CX", 36 V, 250 W |
| Accu: | BOSCH "Powertube 800", Lithium-Ionen mit BMS, HOR w. SOP Pivot |
| Lader: | Bosch 4 A, BES3 |
| Remote: | BOSCH "Mini Remote" |
| Display: | BOSCH "Kiox 400" |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | NEWMEN "Performance 30 Base", 30-622 |
| Spaken: | SAPIM |
| Voornaaf: | NEWMEN "Basic", 15 x 110 mm |
| Achternaaf: | NEWMEN "Basic", 12 x 148 mm, MS |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Magic Mary" 62-622, Performance, TLE |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Big Betty" 62-622, Performance, TLE |
| Stuur: | LEVEL 9 "Race e35.0", Rise 35mm, 780 mm |
| Stuurpen: | LEVEL 9 "Race e35.0", 40mm |
| Handvatten: | SQLAB "70X" |
| Zadel: | SELLE ROYAL "SRX+", 145mm |
| Zadelpen: | LIMOTEC "D1", 31,6 mm, 125 mm |
Technische data
| Categorie: | Full Suspension |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 800 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Full Suspension |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 39 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | XT |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 170 mm |
| Frame veerweg: | 160 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper, Elektronische duwhulp |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | geel |
| Kleurnaam fabrikant: | olive matt / dusty yellow |
| Gewicht: | 26,90 kg |
| EAN | 4251971176539 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 390 mm |
| B - Bovenbuis: | 573 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 64° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 77° |
| F - Kettenstrebe: | 453 mm |
| G - Stuurbuis: | 105 mm |
| H - Reach: | 435 mm |
| I - Stack: | 622 mm |
| J - Wielbasis: | 1.236 mm |
| A - Zitbuis: | 420 mm |
| B - Bovenbuis: | 595 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 64° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 77° |
| F - Kettenstrebe: | 453 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm |
| H - Reach: | 455 mm |
| I - Stack: | 630 mm |
| J - Wielbasis: | 1.256 mm |
| A - Zitbuis: | 440 mm |
| B - Bovenbuis: | 618 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 64° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 77° |
| F - Kettenstrebe: | 453 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 475 mm |
| I - Stack: | 644 mm |
| J - Wielbasis: | 1.276 mm |
| A - Zitbuis: | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 641 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 64° |
| D - Voorbouw-lengte: | 50 mm |
| E - Zithoek: | 77° |
| F - Kettenstrebe: | 453 mm |
| G - Stuurbuis: | 145 mm |
| H - Reach: | 495 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.296 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 390 mm | 420 mm | 440 mm | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 573 mm | 595 mm | 618 mm | 641 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 64° | 64° | 64° | 64° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm | 40 mm | 40 mm | 50 mm |
| E - Zithoek: | 77° | 77° | 77° | 77° |
| F - Kettenstrebe: | 453 mm | 453 mm | 453 mm | 453 mm |
| G - Stuurbuis: | 105 mm | 115 mm | 130 mm | 145 mm |
| H - Reach: | 435 mm | 455 mm | 475 mm | 495 mm |
| I - Stack: | 622 mm | 630 mm | 644 mm | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.236 mm | 1.256 mm | 1.276 mm | 1.296 mm |