Product met succes toegevoegd.
E-MOUNTAINBIKE ➜ Material: Aluminium ✓ Gewicht: 25,70 kg ✓ Laufradgröße: 29" ✓ Gänge: 12-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Xyron ST 4.0 Full Suspension "
De "Xyron ST 4.0 Alu" maakt het mogelijk! Met zijn krachtige Bosch middenmotor en enorme 800 Wh accu kun je letterlijk over de paden vliegen. Zelfs steile beklimmingen zijn geen probleem meer - dankzij het koppel van 100 Nm schuift de krachtige Bosch motor je overal naar boven. Met 150 mm veerweg voor en achter slokt de fully alles op wat de trail je voor de voeten werpt. De grote 29" wielen rollen soepel over wortels en rotsen, terwijl de Shimano "Deore" 12 versnelling altijd de perfecte versnelling voor je heeft.
Je zitpositie is gecentraliseerd en gecontroleerd - ideaal voor technische afdalingen en steile beklimmingen. De gereedschaphouder onder de bovenbuis en de verborgen kickstandhouder op de achterdriehoek? Praktisch zonder stijl op te offeren. De elektronische duwondersteuning helpt je als het even niet wil rollen. En dat alles op een stevig frame van aluminium met een toelaatbaar totaalgewicht van 140 kg.
Je zitpositie is gecentraliseerd en gecontroleerd - ideaal voor technische afdalingen en steile beklimmingen. De gereedschaphouder onder de bovenbuis en de verborgen kickstandhouder op de achterdriehoek? Praktisch zonder stijl op te offeren. De elektronische duwondersteuning helpt je als het even niet wil rollen. En dat alles op een stevig frame van aluminium met een toelaatbaar totaalgewicht van 140 kg.
Specificaties
| Frame: | CONWAY Fully Intube Bosch, Alu |
| Derailleurpad-haak: | 0347028/3 |
| Vork: | ROCK SHOX "Psylo Silver RC" |
| Balhoofdstel: | ACROS "ZS56-ZS56", Blocklock |
| Dempers: | FOX "Float Rhythm", 2 Pos. |
| Cranks: | MIRANDA "Virage", 160 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA "Virage", 34 Z. |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | TEKTRO "HD-M535", 4/4-Kolben |
| Remgreep: | TEKTRO "HD-M535" |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR203-45", 203 mm |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR203-45", 203 mm |
| Versteller: | SHIMANO "Deore" |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Deore", 12speed |
| Cassette: | SHIMANO "Deore", 10-51 Z. |
| Ketting: | SHIMANO "Deore" |
| Aandrijving: | BOSCH Mittelmotor Gen.5 "Performance CX", 36 V, 250 W |
| Accu: | BOSCH "Powertube 800", Lithium-Ionen mit BMS, HOR w. SOP Pivot |
| Lader: | Bosch 4 Ah, BES3 |
| Remote: | BOSCH "Purion 200" |
| Display: | BOSCH "Purion 200" |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | RODI "READY 30", 30-622 |
| Spaken: | ALPINA |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-TC500", 15 x 110 mm |
| Achternaaf: | SHIMANO "FH-TC500", 12 x 148 mm, MS |
| Banden voorwiel: | CONTINENTAL "Magnotal Trail soft" 60-622, bronze, TLE |
| Banden achterwiel: | CONTINENTAL "Magnotal Trail soft" 60-622, bronze, TLE |
| Stuur: | LEVEL 9 "Race e35.0", Rise 20mm, 780 mm |
| Stuurpen: | LEVEL 9, "Race e35.0", 40mm |
| Handvatten: | SQLAB "70X" |
| Zadel: | SELLE ROYAL "SRX+", 145mm |
| Zadelpen: | LIMOTEC "D1", 31,6 mm, 125 mm |
Technische data
| Categorie: | Full Suspension |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 800 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Full Suspension |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 39 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Deore |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 150 mm |
| Frame veerweg: | 150 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper, Elektronische duwhulp |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | zwart |
| Kleurnaam fabrikant: | alu raw matt / black matt |
| Gewicht: | 25,70 kg |
| EAN | 4251971176256 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 390 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 105 mm |
| H - Reach: | 445 mm |
| I - Stack: | 614 mm |
| J - Wielbasis: | 1.229 mm |
| A - Zitbuis: | 420 mm |
| B - Bovenbuis: | 592 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm |
| H - Reach: | 465 mm |
| I - Stack: | 623 mm |
| J - Wielbasis: | 1.249 mm |
| A - Zitbuis: | 440 mm |
| B - Bovenbuis: | 615 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 485 mm |
| I - Stack: | 637 mm |
| J - Wielbasis: | 1.269 mm |
| A - Zitbuis: | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 638 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 50 mm |
| E - Zithoek: | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 145 mm |
| H - Reach: | 505 mm |
| I - Stack: | 651 mm |
| J - Wielbasis: | 1.289 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 390 mm | 420 mm | 440 mm | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm | 592 mm | 615 mm | 638 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° | 65° | 65° | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm | 40 mm | 40 mm | 50 mm |
| E - Zithoek: | 78° | 78° | 78° | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm | 452 mm | 452 mm | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 105 mm | 115 mm | 130 mm | 145 mm |
| H - Reach: | 445 mm | 465 mm | 485 mm | 505 mm |
| I - Stack: | 614 mm | 623 mm | 637 mm | 651 mm |
| J - Wielbasis: | 1.229 mm | 1.249 mm | 1.269 mm | 1.289 mm |