Product met succes toegevoegd.
E-MOUNTAINBIKE ➜ Material: Carbon ✓ Farbe: silber ✓ Gewicht: 21,30 kg ✓ Laufradgröße: 29" ✓ Gänge: 12-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Ryvon LT 4.0 Full Suspension "
Ontdek de CONWAY RYVON LT 4.0 E-Mountainbikes - je ultieme trailpartner voor elk avontuur! Met innovatieve functies en een doordacht ontwerp biedt deze fiets alles wat je nodig hebt voor een onvergetelijke off-road ervaring.
Onze ingenieurs hebben de RYVON LT 4.0 uitgerust met een verwisselbaar batterijconcept dat energie-efficiëntie naar een heel nieuw niveau tilt. Geniet van langere ritten met meer vermogen, want onze accu heeft een hogere energiedichtheid. En als je onderweg wilt tanken, kun je de accu in een paar seconden verwisselen en meteen weer verder rijden. De batterijdeksel heeft een magnetische parkeerpositie op de bovenbuis van het frame. Dit betekent dat je hem tijdens het verwisselen of opladen gemakkelijk en stevig op zijn plaats kunt houden.
De RYVON LT 4.0 combineert lichtheid en maximale stabiliteit in een uniek pakket. Dankzij geavanceerde materialen en constructietechnieken krijg je ongelooflijke wendbaarheid op de trail zonder in te leveren op duurzaamheid.
Wij begrijpen dat elke Fahrer unieke eisen heeft. Daarom hebben we CONWAY Ergonomic Sizing ontwikkeld. Onze framematen zijn perfect afgestemd op jouw behoeften en bieden verschillende gripdiameters, stuurpenlengtes, stuurbreedtes en cranklengtes, afhankelijk van de framemaat. Dit geeft je een rijervaring op maat die bij je past.
De RYVON LT 4.0 is geboren voor de trails. Met zijn moderne geometrie en 170 mm carbon chassis biedt hij je precies de juiste mix van stabiliteit en wendbaarheid. Of je nu de voorkeur geeft aan technische afdalingen, steile beklimmingen of vloeiende singletrails - deze fiets is er klaar voor om je op elk terrein te vergezellen. Een grote grijns aan het einde van je Fahrer is gegarandeerd!
Onze ingenieurs hebben de RYVON LT 4.0 uitgerust met een verwisselbaar batterijconcept dat energie-efficiëntie naar een heel nieuw niveau tilt. Geniet van langere ritten met meer vermogen, want onze accu heeft een hogere energiedichtheid. En als je onderweg wilt tanken, kun je de accu in een paar seconden verwisselen en meteen weer verder rijden. De batterijdeksel heeft een magnetische parkeerpositie op de bovenbuis van het frame. Dit betekent dat je hem tijdens het verwisselen of opladen gemakkelijk en stevig op zijn plaats kunt houden.
De RYVON LT 4.0 combineert lichtheid en maximale stabiliteit in een uniek pakket. Dankzij geavanceerde materialen en constructietechnieken krijg je ongelooflijke wendbaarheid op de trail zonder in te leveren op duurzaamheid.
Wij begrijpen dat elke Fahrer unieke eisen heeft. Daarom hebben we CONWAY Ergonomic Sizing ontwikkeld. Onze framematen zijn perfect afgestemd op jouw behoeften en bieden verschillende gripdiameters, stuurpenlengtes, stuurbreedtes en cranklengtes, afhankelijk van de framemaat. Dit geeft je een rijervaring op maat die bij je past.
De RYVON LT 4.0 is geboren voor de trails. Met zijn moderne geometrie en 170 mm carbon chassis biedt hij je precies de juiste mix van stabiliteit en wendbaarheid. Of je nu de voorkeur geeft aan technische afdalingen, steile beklimmingen of vloeiende singletrails - deze fiets is er klaar voor om je op elk terrein te vergezellen. Een grote grijns aan het einde van je Fahrer is gegarandeerd!
Specificaties
| Frame: | CONWAY E-Light Fully Intube Bosch, Carbon |
| Derailleurpad-haak: | SRAM "UDH", voor steekas, 1 mm schroefdraadsteek |
| Vork: | FOX "Float 36 Rhythm", 170 mm |
| Balhoofdstel: | ACROS "ZS56 / ZS56", Blocklock |
| Dempers: | FOX "Float X2 Performance" |
| Cranks: | MIRANDA "OMEGA" 160mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | SRAM "Gen4 Eagle DM B", 34 Z. |
| Remschijf voorwiel: | TRP "RS01E 2,3", 220 mm |
| Remschijf achterwiel: | TRP "RS01E 2,3", 203 mm |
| Versteller: | SRAM "NX Eagle Trigger", single click |
| Achter derailleur: | SRAM "NX Eagle", 12speed |
| Cassette: | SRAM "PG 1230 Eagle", 11-50 Z. |
| Ketting: | SRAM "SX Eagle" |
| Aandrijving: | BOSCH Mittelmotor "Performance SX", 36 V, 250 W |
| Accu: | BOSCH "Compacttube 400", Lithium-Ionen mit BMS, 400 Wh |
| Lader: | Bosch 4 Ah |
| Remote: | BOSCH "BRC3300" |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Magic Mary Evo Super Trail", 62-622 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Big Betty Evo Super Gravity", 62-584 |
| Stuur: | LEVELNINE "TEAM 31,8", 760 mm, 10 mm Rise |
| Stuurpen: | CONWAY "eMTB 31,8", 40 mm |
| Handvatten: | SQlab "70X" |
| Zadel: | FIZIK "Terra Aidon X5 |
| Zadelpen: | EASTON "EA50", Ø 27,2 mm, 350 mm lang, 10 mm offset |
Technische data
| Categorie: | Full Suspension |
| E-bike: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line SX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 400 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Full Suspension |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 40 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | SRAM |
| Model schakelsysteem: | NX |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 170 mm |
| Frame veerweg: | 170 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper, Elektronische duwhulp |
| Kategorie E-Rad: | 4 |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | carbon |
| Kleur: | zilver |
| Kleurnaam fabrikant: | carbon / silver |
| Gewicht: | 21,30 kg |
| EAN | 4251971145702 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 400 mm |
| B - Bovenbuis: | 573 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 64° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 77° |
| F - Kettenstrebe: | 442 mm |
| G - Stuurbuis: | 100 mm |
| H - Reach: | 440 mm |
| I - Stack: | 618 mm |
| J - Wielbasis: | 1.227 mm |
| A - Zitbuis: | 420 mm |
| B - Bovenbuis: | 595 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 64° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 77° |
| F - Kettenstrebe: | 442 mm |
| G - Stuurbuis: | 110 mm |
| H - Reach: | 460 mm |
| I - Stack: | 627 mm |
| J - Wielbasis: | 1.251 mm |
| A - Zitbuis: | 440 mm |
| B - Bovenbuis: | 619 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 64° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 77° |
| F - Kettenstrebe: | 442 mm |
| G - Stuurbuis: | 125 mm |
| H - Reach: | 480 mm |
| I - Stack: | 641 mm |
| J - Wielbasis: | 1.278 mm |
| A - Zitbuis: | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 642 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 64° |
| D - Voorbouw-lengte: | 50 mm |
| E - Zithoek: | 77° |
| F - Kettenstrebe: | 442 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm |
| H - Reach: | 500 mm |
| I - Stack: | 654 mm |
| J - Wielbasis: | 1.305 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 400 mm | 420 mm | 440 mm | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 573 mm | 595 mm | 619 mm | 642 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 64° | 64° | 64° | 64° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm | 40 mm | 40 mm | 50 mm |
| E - Zithoek: | 77° | 77° | 77° | 77° |
| F - Kettenstrebe: | 442 mm | 442 mm | 442 mm | 442 mm |
| G - Stuurbuis: | 100 mm | 110 mm | 125 mm | 140 mm |
| H - Reach: | 440 mm | 460 mm | 480 mm | 500 mm |
| I - Stack: | 618 mm | 627 mm | 641 mm | 654 mm |
| J - Wielbasis: | 1.227 mm | 1.251 mm | 1.278 mm | 1.305 mm |