Product met succes toegevoegd.
E-GRAVEL & COMMUTE ➜ Material: Carbon ✓ Farbe: grau ✓ Gewicht: 14,00 kg ✓ Laufradgröße: 28" ✓ Gänge: 13-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Nyvon 12.0 Diamant "
Wil je een fiets die 's ochtends door de stad vliegt en 's avonds nog steeds zin heeft in snelheid? De "Nyvon 12.0" is het topmodel in de "Nyvon" forenscategorie - gebouwd voor stedelijke dynamiek en sportieve vrijheid. De geometrie brengt je in een compacte, licht gestrekte rijpositie met direct trappen en nauwkeurig stuurgedrag. Reach, stack en zithoek zijn afgestemd voor efficiëntie en comfort, terwijl de wielbasis en liggende achtervorken zorgen voor een soepele loop en wendbaarheid.
De elektronische SRAM "Rival AXS T-Type" versnelling brengt topprestaties naar je Gravel. Draadloos, precies en robuust - het schakelt razendsnel en betrouwbaar, zelfs onder belasting. Samen met de hydraulische Schijfremmen en de 28" Wielen is het resultaat een setup die is ontworpen voor sportief Fahrer en maximale controle.
De Bosch middenmotor levert de juiste hoeveelheid vermogen met 60 Nm koppel in eMTB+ modus. En dankzij de compatibiliteit met de range extender ben je ook ideaal uitgerust voor langere tochten.
De elektronische SRAM "Rival AXS T-Type" versnelling brengt topprestaties naar je Gravel. Draadloos, precies en robuust - het schakelt razendsnel en betrouwbaar, zelfs onder belasting. Samen met de hydraulische Schijfremmen en de 28" Wielen is het resultaat een setup die is ontworpen voor sportief Fahrer en maximale controle.
De Bosch middenmotor levert de juiste hoeveelheid vermogen met 60 Nm koppel in eMTB+ modus. En dankzij de compatibiliteit met de range extender ben je ook ideaal uitgerust voor langere tochten.
Specificaties
| Frame: | CONWAY E-Gravel Intube Bosch, Carbon/Carbon |
| Derailleurpad-haak: | 0347028/3 |
| Vork: | Carbon/Carbon "Gravel Disc" |
| Balhoofdstel: | ACROS "IS52 / IS52 ICR" |
| Cranks: | FSA "CK-703", 165 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA "Alloy One Piece", 42 Z. with Chainguard |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | SRAM "Rival AXS" |
| Remgreep: | SRAM "Rival AXS" |
| Remschijf voorwiel: | SRAM "Centerline", 160 mm, Centerlock |
| Remschijf achterwiel: | SRAM "Centerline", 160 mm, Centerlock |
| Versteller: | SRAM "Rival AXS" |
| Achter derailleur: | SRAM "Rival AXS XPLR T-Type", 13speed |
| Cassette: | SRAM "XG 1351", 10-46 Z. |
| Ketting: | SRAM "Rival" |
| Aandrijving: | BOSCH Mittelmotor "Performance SX", 36 V, 250 W |
| Accu: | BOSCH "Compacttube 400", Lithium-Ionen mit BMS, 400 Wh |
| Lader: | Bosch 2 Ah |
| Remote: | BOSCH "BRC3310" |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | NEWMEN "Performance 25" |
| Spaken: | NEWMEN |
| Voornaaf: | NEWMEN "Performance 25", 12 x 100 |
| Achternaaf: | NEWMEN "Performance 25", 12 x 142 |
| Banden voorwiel: | CONTINENTAL "Terra Adventure", 50-622 |
| Banden achterwiel: | CONTINENTAL "Terra Adventure", 50-622 |
| Stuur: | SATORI "X-Race Aero", 400mm |
| Stuurpen: | SATORI "Viper", ICR, 90mm |
| Handvatten: | VELO "VLT-1051 black" |
| Zadel: | SELLE ROYAL "SRX" |
| Zadelpen: | SATORI "Trident", 27,2 mm, 350 mm |
| Koplamp: | SUPERNOVA "Mini2" |
Technische data
| Categorie: | Allroad |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line SX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 400 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 45 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Schakelratio: | 1x_13-fach |
| Merk schakelsysteem: | SRAM |
| Model schakelsysteem: | Rival_AXS_T-Type |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | carbon |
| Kleur: | grijs |
| Kleurnaam fabrikant: | metallic grey matt |
| Gewicht: | 14,00 kg |
| EAN | 4251971177055 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 450 mm |
| B - Bovenbuis: | 530 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm |
| H - Reach: | 375 mm |
| I - Stack: | 561 mm |
| J - Standover hoogte: | 777 mm |
| K - Wielbasis: | 1.033 mm |
| A - Zitbuis: | 480 mm |
| B - Bovenbuis: | 550 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 135 mm |
| H - Reach: | 389 mm |
| I - Stack: | 582 mm |
| J - Standover hoogte: | 800 mm |
| K - Wielbasis: | 1.050 mm |
| A - Zitbuis: | 510 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 155 mm |
| H - Reach: | 397 mm |
| I - Stack: | 603 mm |
| J - Standover hoogte: | 825 mm |
| K - Wielbasis: | 1.060 mm |
| A - Zitbuis: | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 590 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 110 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 175 mm |
| H - Reach: | 412 mm |
| I - Stack: | 622 mm |
| J - Standover hoogte: | 848 mm |
| K - Wielbasis: | 1.081 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 450 mm | 480 mm | 510 mm | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 530 mm | 550 mm | 570 mm | 590 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° | 71° | 72° | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm | 100 mm | 100 mm | 110 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 74° | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm | 440 mm | 440 mm | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm | 135 mm | 155 mm | 175 mm |
| H - Reach: | 375 mm | 389 mm | 397 mm | 412 mm |
| I - Stack: | 561 mm | 582 mm | 603 mm | 622 mm |
| J - Standover hoogte: | 777 mm | 800 mm | 825 mm | 848 mm |
| K - Wielbasis: | 1.033 mm | 1.050 mm | 1.060 mm | 1.081 mm |