Product met succes toegevoegd.
MOUNTAINBIKE ➜ Material: Carbon ✓ Farbe: schwarz ✓ Gewicht: 15,50 kg ✓ Laufradgröße: 29" ✓ Gänge: 12-Gang ✓ Rahmenform: Full Suspension ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"WME 3.9 Full Suspension "
Met zijn robuuste carbon frame en hoogwaardige Marzocchi "Z2" verende voorvork trotseert de Conway "WME 3.9" moeiteloos de uitdagingen van het terrein. Dankzij de nauwkeurige SRAM "SX Eagle" 12-speed versnelling kun je steile beklimmingen met gemak bedwingen en veilig door snelle afdalingen geleiden.
De krachtige TRP "Slate EVO HD-M807" 4-zuigerremmen zorgen voor absolute controle, zowel op modderige trails als op ruige paden. En met de stabiele wielen van 29 inch bedwing je obstakels met indrukwekkend gemak.
Ervaar de vrijheid van Fahrer op een nieuwe manier. Klaar voor elk avontuur, klaar voor jou.
De krachtige TRP "Slate EVO HD-M807" 4-zuigerremmen zorgen voor absolute controle, zowel op modderige trails als op ruige paden. En met de stabiele wielen van 29 inch bedwing je obstakels met indrukwekkend gemak.
Ervaar de vrijheid van Fahrer op een nieuwe manier. Klaar voor elk avontuur, klaar voor jou.
Specificaties
| Frame: | Carbon, volledig geveerd, 43 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor WME Carbon, Xyron, RLC FS, Cairon SUV FS, vanaf model 2020 |
| Vork: | marzocchi "Bomber Z2", 150 mm veerweg, Float Evol, Rail, steekas |
| Balhoofdstel: | ACROS ZS44/28.6 / ZS56/40 |
| Dempers: | FOX "Float DPS", 230 mm x 57,5 mm |
| Crankstel: | SRAM "SX Eagle", 170 mm, 30 tanden |
| Trapas: | SRAM "DUB", Pressfit BB89/92, 89 mm / 92 mm inbouwbreedte |
| Bremse V.R.: | TRP "SLATE EVO HD-M807", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TRP "SLATE EVO HD-M807" |
| Remschijf voorwiel: | TRP "RS01E", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Remschijf achterwiel: | TRP "RS01E", Ø 180 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Versteller: | SRAM "SX Eagle" |
| Achter derailleur: | SRAM "SX Eagle" |
| Cassette: | SRAM "PG-1230", 11-50 tanden |
| Ketting: | SRAM "SX Eagle" |
| Velgen: | RODI "Ready 30", 30-622, 32 gaats, schijfrem, enkel oog, zwart |
| Spaken: | Niro, schwarz |
| Voornaaf: | FORMULA "DC-511", 15 x 110 mm, steekas |
| Achternaaf: | FORMULA "DCL-348", 12 x 148 mm Booster, steekas, 6-gaats |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Magisch huwelijk", 62-622 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Grote Betty", 62-622 |
| Stuur: | LEVELNINE "Team Riser", 800 mm, Ø 31,8 mm, backsweep 9°, stijging 20 mm |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Race A-Head", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 35 mm lang, hoek 0°, zwart |
| Handvatten: | SQlab "70X" |
| Zadel: | Selle Royal "2315HRN", Atletisch |
| Zadelpen: | CONTEC "Drop-A-Gogo", Ø 31,6 mm, 390 mm lang, 125 mm verstelbereik |
Technische data
| Categorie: | Full Suspension |
| E-bike: | nee |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Full Suspension |
| Framemaat: | M |
| Framehoogte: | 43 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | SRAM |
| Model schakelsysteem: | SX |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 150 mm |
| Frame veerweg: | 150 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | carbon |
| Kleur: | zwart |
| Kleurnaam fabrikant: | red metallic / black metallic |
| Gewicht: | 15,50 kg |
| EAN | 4251971103474 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 400 mm |
| B - Bovenbuis: | 569 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 35 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 100 mm |
| H - Reach: | 421 mm |
| I - Stack: | 608 mm |
| J - Wielbasis: | 1.177 mm |
| A - Zitbuis: | 430 mm |
| B - Bovenbuis: | 594 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 35 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 100 mm |
| H - Reach: | 445 mm |
| I - Stack: | 609 mm |
| J - Wielbasis: | 1.202 mm |
| A - Zitbuis: | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 619 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 35 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 110 mm |
| H - Reach: | 467 mm |
| I - Stack: | 617 mm |
| J - Wielbasis: | 1.227 mm |
| A - Zitbuis: | 500 mm |
| B - Bovenbuis: | 644 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 35 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 125 mm |
| H - Reach: | 487 mm |
| I - Stack: | 631 mm |
| J - Wielbasis: | 1.253 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 400 mm | 430 mm | 460 mm | 500 mm |
| B - Bovenbuis: | 569 mm | 594 mm | 619 mm | 644 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° | 65° | 65° | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 35 mm | 35 mm | 35 mm | 35 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 75° | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm | 440 mm | 440 mm | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 100 mm | 100 mm | 110 mm | 125 mm |
| H - Reach: | 421 mm | 445 mm | 467 mm | 487 mm |
| I - Stack: | 608 mm | 609 mm | 617 mm | 631 mm |
| J - Wielbasis: | 1.177 mm | 1.202 mm | 1.227 mm | 1.253 mm |
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_ES.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_IT.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_NL.pdf
- Z7_WME_Torque_Grease_2023.pdf
- Z7_WME_Kunstoff_Gummi_2023.pdf
- Z7_WME_Metall_2023.pdf
- BDA_MY24_BIOBIKE.pdf