Product met succes toegevoegd.
MOUNTAINBIKE ➜ Materiaal: aluminium ✓ Kleur: groen ✓ Gewicht: 14,80 kg ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 24-speed ✓ Categorie: Hardtail ✓
Productinformatie
"Razz 4.0 Hardtail "
Stel je voor dat je de trails verovert met de "Conway Razz 4.0" - de perfecte Mountainbikes voor beginners van alle leeftijden! Het lichtgewicht aluminium frame en de 29" wielen bieden je een stabiele en veilige rijervaring.
Met de 24-speed Shimano "Acera" derailleurversnellingen met 3x8 versnellingen kun je snel en nauwkeurig schakelen zodat je altijd de optimale versnelling hebt. De veerweg van de 100 mm vork zorgt voor uitstekende demping op alle trails, terwijl de hydraulische Schijfremmen zorgen voor betrouwbare remkracht.
Met de 24-speed Shimano "Acera" derailleurversnellingen met 3x8 versnellingen kun je snel en nauwkeurig schakelen zodat je altijd de optimale versnelling hebt. De veerweg van de 100 mm vork zorgt voor uitstekende demping op alle trails, terwijl de hydraulische Schijfremmen zorgen voor betrouwbare remkracht.
Specificaties
| Frame: | Aluminium, ruit, 36 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor MS / MC / ML 27,5", 29" vanaf model 2019 |
| Vork: | RST "Gila ML", 100 mm veerweg, snelspanner |
| Balhoofdstel: | FSA "Orbit 1.5B ZS", ZS44/28.6 / ZS56/40, reduceerconus |
| Crankstel: | SHIMANO "Tourney FC-TY301", 170 mm, 24/34/42 tanden |
| Trapas: | SHIMANO "BB-UN101", BSA, 68 mm / 70 mm behuizingsbreedte |
| Rem: | TEKTRO "HD-M280" |
| Bremse V.R.: | TEKTRO "HD-M275", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-M275", hydraulisch, 2 zuiger, voor 1,8 mm remschijven |
| Remgreep: | TEKTRO "HD-M280" |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR160-24", Ø 160 mm, 6-gaats |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR160-24", Ø 160 mm, 6-gaats |
| Versteller: | SHIMANO "Altus SL-M315-L/SL-M315-8R". |
| Voor derailleur: | SHIMANO "Acera RD-M360". |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Acera RD-M360". |
| Cassette: | SHIMANO "Altus CS-HG31", 11-34 tanden |
| Ketting: | KMC "Z8", 8 versnellingen |
| Velgen: | CONWAY "35 Bar", 32 gaats |
| Spaken: | Stahl schwarz |
| Voornaaf: | QUANDO "KT-K68F", snelspanner |
| Achternaaf: | QUANDO "KT-K68R", 6-gaats, snelspanner |
| Banden voorwiel: | WTB "Ranger", 57-584 |
| Banden achterwiel: | WTB "Ranger", 57-584 |
| Stuur: | LEVELNINE stuur, 720 mm, Ø 31,8 mm, stijging 0,5 mm |
| Stuurpen: | CONWAY, 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 50 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | CONWAY "Sport", 130 mm, zwart |
| Zadel: | Selle Royal "Vivo", Sportief |
| Zadelpen: | CONWAY, Ø 31,6 mm, 300 mm lang |
| Pedalen: | WELLGO "C280DU" |
Technische data
| Categorie: | Hardtail |
| E-bike: | nee |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Hardtail |
| Framemaat: | XS |
| Framehoogte: | 36 cm |
| Wielmaat: | 27" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 24-speed |
| Schakelratio: | 3x 8-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Acera |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 100 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | groen |
| Kleurnaam fabrikant: | olive matt |
| Gewicht: | 14,80 kg |
| EAN | 4251971168428 |
Geometrie gegevens
XS
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 355 mm |
| B - Bovenbuis: | 550 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 50 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 435 mm |
| G - Stuurbuis: | 110 mm |
| H - Reach: | 381 mm |
| I - Stack: | 589 mm |
| J - Standover hoogte: | 715 mm |
| K - Wielbasis: | 1.059 mm |
| A - Zitbuis: | 406 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 70 mm |
| E - Zithoek: | 72° |
| F - Kettenstrebe: | 448 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 369 mm |
| I - Stack: | 634 mm |
| J - Standover hoogte: | 771 mm |
| K - Wielbasis: | 1.069 mm |
| A - Zitbuis: | 457 mm |
| B - Bovenbuis: | 590 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 70 mm |
| E - Zithoek: | 72° |
| F - Kettenstrebe: | 448 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 389 mm |
| I - Stack: | 634 mm |
| J - Standover hoogte: | 800 mm |
| K - Wielbasis: | 1.089 mm |
| A - Zitbuis: | 508 mm |
| B - Bovenbuis: | 610 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 72° |
| F - Kettenstrebe: | 448 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 409 mm |
| I - Stack: | 634 mm |
| J - Standover hoogte: | 829 mm |
| K - Wielbasis: | 1.104 mm |
| A - Zitbuis: | 559 mm |
| B - Bovenbuis: | 630 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 110 mm |
| E - Zithoek: | 72° |
| F - Kettenstrebe: | 448 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm |
| H - Reach: | 423 mm |
| I - Stack: | 652 mm |
| J - Standover hoogte: | 865 mm |
| K - Wielbasis: | 1.124 mm |
| XS | S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 355 mm | 406 mm | 457 mm | 508 mm | 559 mm |
| B - Bovenbuis: | 550 mm | 570 mm | 590 mm | 610 mm | 630 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° | 70° | 70° | 70° | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 50 mm | 70 mm | 70 mm | 90 mm | 110 mm |
| E - Zithoek: | 74° | 72° | 72° | 72° | 72° |
| F - Kettenstrebe: | 435 mm | 448 mm | 448 mm | 448 mm | 448 mm |
| G - Stuurbuis: | 110 mm | 120 mm | 120 mm | 120 mm | 140 mm |
| H - Reach: | 381 mm | 369 mm | 389 mm | 409 mm | 423 mm |
| I - Stack: | 589 mm | 634 mm | 634 mm | 634 mm | 652 mm |
| J - Standover hoogte: | 715 mm | 771 mm | 800 mm | 829 mm | 865 mm |
| K - Wielbasis: | 1.059 mm | 1.069 mm | 1.089 mm | 1.104 mm | 1.124 mm |