Product met succes toegevoegd.
GRAVEL ➜ Material: Carbon ✓ Gewicht: 9,90 kg ✓ Laufradgröße: 28" ✓ Gänge: 12-Gang ✓ Rahmenform: Diamant ✓ Schaltungsart: Kettenschaltung ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Nyvo 10.0 Diamant "
Hou je van snelheid op gravel, maar wil je ook ontspannen door de stad cruisen? Onze "Nyvo 10.0" brengt beide samen. De geometrie zorgt voor een sportieve en comfortabele rijpositie: de uitgebalanceerde stack en reach geven je een actieve houding met een goed overzicht, terwijl de balhoofdbuishoek, stuurpenlengte en compacte liggende achtervorken zorgen voor een nauwkeurig rijgedrag en efficiënte voortstuwing - ideaal voor snelle gravel passages en stadspaden.
Met de Shimano "GRX" 12 versnellingen, hydraulische schijfremmen en 28" wielen ben je technisch goed uitgerust. Het lichtgewicht carbon frame heeft volledig geïntegreerde binnenkabels, veel bevestigingspunten en ruimte voor brede buitenbanden. Een slim detail is de verborgen neopreen tas in het framevak.
Met de Shimano "GRX" 12 versnellingen, hydraulische schijfremmen en 28" wielen ben je technisch goed uitgerust. Het lichtgewicht carbon frame heeft volledig geïntegreerde binnenkabels, veel bevestigingspunten en ruimte voor brede buitenbanden. Een slim detail is de verborgen neopreen tas in het framevak.
Specificaties
| Frame: | CONWAY Gravel, Carbon/Carbon |
| Derailleurpad-haak: | 0347028/3 |
| Vork: | Gravel "Carbon/Carbon" |
| Balhoofdstel: | ACROS "IS52 / IS52 ICR" |
| Crankstel: | SHIMANO "GRX FC-610-1", 40T, 170 mm |
| Trapas: | SHIMANO "PF SM-BB71" |
| Rem: | SHIMANO "GRX" |
| Remgreep: | SHIMANO "GRX" |
| Remschijf voorwiel: | SHIMANO "SM-RT64", 160 mm |
| Remschijf achterwiel: | SHIMANO "SM-RT64", 160 mm |
| Versteller: | SHIMANO "GRX" |
| Achter derailleur: | SHIMANO "GRX RD-RX822", 12speed |
| Cassette: | SHIMANO "CS-M6100-12", 10-51 Z. |
| Ketting: | SHIMANO "CN-M6100" |
| Velgen: | RODI "Sniper" |
| Spaken: | Niro |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-TC500", 12 x 100 mm |
| Achternaaf: | SHIMANO "FH-TC500", 12 x 142 mm |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "G-One Allround Perf.", 40-622 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "G-One Allround Perf.", 40-622 |
| Stuur: | SATORI "X-Race Aero", 420mm |
| Stuurpen: | SATORI "Viper", ICR, 90mm |
| Handvatten: | VELO "VLT-1051 black" |
| Zadel: | SELLE ROYAL "SRX" |
| Zadelpen: | SATORI "Trident", 27,2 mm, 350 mm |
Technische data
| Categorie: | Gravel Bike |
| E-bike: | nee |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | M |
| Framehoogte: | 47 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | GRX |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | carbon |
| Kleur: | paars |
| Kleurnaam fabrikant: | lavender matt |
| Gewicht: | 9,90 kg |
| EAN | 4251971177420 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 450 mm |
| B - Bovenbuis: | 535 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 428 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm |
| H - Reach: | 380 mm |
| I - Stack: | 560 mm |
| J - Wielbasis: | 1.222 mm |
| A - Zitbuis: | 470 mm |
| B - Bovenbuis: | 555 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 428 mm |
| G - Stuurbuis: | 145 mm |
| H - Reach: | 390 mm |
| I - Stack: | 576 mm |
| J - Wielbasis: | 1.032 mm |
| A - Zitbuis: | 490 mm |
| B - Bovenbuis: | 575 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 428 mm |
| G - Stuurbuis: | 160 mm |
| H - Reach: | 400 mm |
| I - Stack: | 592 mm |
| J - Wielbasis: | 1.042 mm |
| A - Zitbuis: | 505 mm |
| B - Bovenbuis: | 595 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 428 mm |
| G - Stuurbuis: | 160 mm |
| H - Reach: | 415 mm |
| I - Stack: | 606 mm |
| J - Wielbasis: | 1.062 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 450 mm | 470 mm | 490 mm | 505 mm |
| B - Bovenbuis: | 535 mm | 555 mm | 575 mm | 595 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° | 72° | 72° | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm | 90 mm | 90 mm | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 74° | 74° | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 428 mm | 428 mm | 428 mm | 428 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm | 145 mm | 160 mm | 160 mm |
| H - Reach: | 380 mm | 390 mm | 400 mm | 415 mm |
| I - Stack: | 560 mm | 576 mm | 592 mm | 606 mm |
| J - Wielbasis: | 1.222 mm | 1.032 mm | 1.042 mm | 1.062 mm |