Product met succes toegevoegd.
GRAVEL ➜ Material: Aluminium ✓ Farbe: grau ✓ Gewicht: 12,20 kg ✓ Laufradgröße: 28" ✓ Gänge: 24-Gang ✓ Rahmenform: Diamant ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Nyvo 4.0 C Diamant "
Gravel'n'go - onze "Nyvo 4.0 C" is jouw sportieve allrounder voor sport en dagelijks gebruik. De fiets biedt je een actieve zithouding met direct rijgedrag en stabiele rijdynamiek - perfect voor snelle tochten en alledaagse routes. De geometrie zorgt voor efficiëntie bergop en controle bergaf.
Met de Shimano "GRX" 2x 12 versnellingen, hydraulische schijfremmen en 28" wielen ben je technisch goed uitgerust. Het aluminium frame heeft volledig geïntegreerde binnenkabels, veel bevestigingspunten en ruimte voor brede buitenbanden. Voor gebruik in de stad zijn een bagagedrager, spatborden en een verlichtingssysteem al inbegrepen - allemaal discreet en elegant geïntegreerd. Het gravel stuur blijft sportief, het ontwerp strak en modern.
Met de Shimano "GRX" 2x 12 versnellingen, hydraulische schijfremmen en 28" wielen ben je technisch goed uitgerust. Het aluminium frame heeft volledig geïntegreerde binnenkabels, veel bevestigingspunten en ruimte voor brede buitenbanden. Voor gebruik in de stad zijn een bagagedrager, spatborden en een verlichtingssysteem al inbegrepen - allemaal discreet en elegant geïntegreerd. Het gravel stuur blijft sportief, het ontwerp strak en modern.
Specificaties
| Frame: | CONWAY Gravel, Alu |
| Derailleurpad-haak: | 0347028/3 |
| Vork: | Gravel "Carbon/Carbon" |
| Balhoofdstel: | ACROS "IS52 / IS52 ICR" |
| Crankstel: | SHIMANO "GRX FC-610-2", 170 mm |
| Trapas: | SHIMANO "PF SM-BB71" |
| Rem: | SHIMANO "GRX" |
| Remgreep: | SHIMANO "GRX" |
| Remschijf voorwiel: | SHIMANO "SM-RT54", 160 mm |
| Remschijf achterwiel: | SHIMANO "SM-RT54", 160 mm |
| Versteller: | SHIMANO "GRX" |
| Voor derailleur: | SHIMANO "GRX FD-RX820" |
| Achter derailleur: | SHIMANO "GRX RD-RX820", 12speed |
| Cassette: | SHIMANO "CS-HG710-12", 11-36 Z. |
| Ketting: | SHIMANO "CN-M6100" |
| Velgen: | RODI "Sniper" |
| Spaken: | Niro |
| Voornaaf: | SHIMANO "DH-UR705-3D", 12 x 100 mm |
| Achternaaf: | SHIMANO "FH-TC500", 12 x 142 mm |
| Banden voorwiel: | MAXXIS "Rambler", 40-622 |
| Banden achterwiel: | MAXXIS "Rambler", 40-622 |
| Stuur: | JD "Gravel Alloy Light", 420mm |
| Stuurpen: | JD "Road Alloy Light", ICR, 80mm |
| Handvatten: | VELO "VLT-1051 black" |
| Zadel: | SELLE ROYAL "SRX" |
| Zadelpen: | JD "Two Piece Alloy", 27,2 mm, 350 mm |
| Spatborden: | CURANA "C-Lite 50" |
| Bagagedrager: | ATRAN "Urban Light" |
| Koplamp: | HERRMANS "MR5" |
| Achterlicht: | AXA "Juno", Batt. Light |
Technische data
| Categorie: | Gravel Bike |
| E-bike: | nee |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | M |
| Framehoogte: | 51 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 24-speed |
| Schakelratio: | 2x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | GRX |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | grijs |
| Kleurnaam fabrikant: | metallic grey matt |
| Gewicht: | 12,20 kg |
| EAN | 4251971177222 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 480 mm |
| B - Bovenbuis: | 535 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 435 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm |
| H - Reach: | 380 mm |
| I - Stack: | 554 mm |
| J - Wielbasis: | 1.039 mm |
| A - Zitbuis: | 510 mm |
| B - Bovenbuis: | 555 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 435 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 396 mm |
| I - Stack: | 568 mm |
| J - Wielbasis: | 1.060 mm |
| A - Zitbuis: | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 575 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 435 mm |
| G - Stuurbuis: | 155 mm |
| H - Reach: | 405 mm |
| I - Stack: | 593 mm |
| J - Wielbasis: | 1.073 mm |
| A - Zitbuis: | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 595 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 435 mm |
| G - Stuurbuis: | 175 mm |
| H - Reach: | 420 mm |
| I - Stack: | 612 mm |
| J - Wielbasis: | 1.094 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 480 mm | 510 mm | 540 mm | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 535 mm | 555 mm | 575 mm | 595 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° | 70° | 71° | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm | 80 mm | 90 mm | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 74° | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 435 mm | 435 mm | 435 mm | 435 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm | 130 mm | 155 mm | 175 mm |
| H - Reach: | 380 mm | 396 mm | 405 mm | 420 mm |
| I - Stack: | 554 mm | 568 mm | 593 mm | 612 mm |
| J - Wielbasis: | 1.039 mm | 1.060 mm | 1.073 mm | 1.094 mm |