Product met succes toegevoegd.
GRAVEL ➜ Material: Aluminium ✓ Farbe: grau ✓ Gewicht: 10,80 kg ✓ Laufradgröße: 28" ✓ Gänge: 24-Gang ✓ Rahmenform: Diamant ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Nyvo 4.0 Diamant "
Onze "Nyvo 4.0" is je betrouwbare Gravel partner - technisch sterk, eerlijk geprijsd. Hij biedt je een sportieve en comfortabele rijpositie die je efficiënt in beweging brengt en je tegelijkertijd in staat stelt om ontspannen kilometers te maken. De geometrie zorgt voor een direct rijgedrag en stabiele rijeigenschappen - ideaal voor snelle gravelsecties en lange tochten.
Met de Shimano "GRX" 2x 12 versnellingen, hydraulische schijfremmen en 28" wielen ben je ideaal uitgerust voor steile beklimmingen, maar ook voor het maken van goede voortgang. Het aluminium frame maakt indruk met volledig geïntegreerde binnenkabels, veel bevestigingspunten voor tassen en toebehoren en ruimte voor brede buitenbanden. Het ontwerp is strak en modern, en de neopreen tas die verborgen zit in het compartiment van het frame is een slim detail voor onderweg. Met de "Nyvo 4.0" krijg je veel fiets voor je geld - en meer vrijheid buitenshuis.
Met de Shimano "GRX" 2x 12 versnellingen, hydraulische schijfremmen en 28" wielen ben je ideaal uitgerust voor steile beklimmingen, maar ook voor het maken van goede voortgang. Het aluminium frame maakt indruk met volledig geïntegreerde binnenkabels, veel bevestigingspunten voor tassen en toebehoren en ruimte voor brede buitenbanden. Het ontwerp is strak en modern, en de neopreen tas die verborgen zit in het compartiment van het frame is een slim detail voor onderweg. Met de "Nyvo 4.0" krijg je veel fiets voor je geld - en meer vrijheid buitenshuis.
Specificaties
| Frame: | CONWAY Gravel, Alu |
| Derailleurpad-haak: | 0347028/3 |
| Vork: | Gravel "Carbon/Carbon" |
| Balhoofdstel: | ACROS "IS52 / IS52 ICR" |
| Crankstel: | SHIMANO "GRX FC-610-2", 170 mm |
| Trapas: | SHIMANO "PF SM-BB71" |
| Rem: | SHIMANO "GRX" |
| Remgreep: | SHIMANO "GRX" |
| Remschijf voorwiel: | SHIMANO "SM-RT54", 160 mm |
| Remschijf achterwiel: | SHIMANO "SM-RT54", 160 mm |
| Versteller: | SHIMANO "GRX" |
| Voor derailleur: | SHIMANO "GRX FD-RX820" |
| Achter derailleur: | SHIMANO "GRX RD-RX820", 12speed |
| Cassette: | SHIMANO "CS-HG710-12", 11-36 Z. |
| Ketting: | SHIMANO "CN-M6100" |
| Velgen: | RODI "Sniper" |
| Spaken: | Niro |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-TC500", 12 x 100 mm |
| Achternaaf: | SHIMANO "FH-TC500", 12 x 142 mm |
| Banden voorwiel: | MAXXIS "Rambler", 40-622 |
| Banden achterwiel: | MAXXIS "Rambler", 40-622 |
| Stuur: | JD "Gravel Alloy Light", 420mm |
| Stuurpen: | JD "Road Alloy Light", ICR, 80mm |
| Handvatten: | VELO "VLT-1051 black" |
| Zadel: | SELLE ROYAL "SRX" |
| Zadelpen: | JD "Two Piece Alloy", 27,2 mm, 350 mm |
Technische data
| Categorie: | Gravel Bike |
| E-bike: | nee |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | M |
| Framehoogte: | 51 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 24-speed |
| Schakelratio: | 2x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | GRX |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | grijs |
| Kleurnaam fabrikant: | metallic grey matt |
| Gewicht: | 10,80 kg |
| EAN | 4251971177185 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 480 mm |
| B - Bovenbuis: | 535 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 435 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm |
| H - Reach: | 380 mm |
| I - Stack: | 554 mm |
| J - Wielbasis: | 1.039 mm |
| A - Zitbuis: | 510 mm |
| B - Bovenbuis: | 555 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 435 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 396 mm |
| I - Stack: | 568 mm |
| J - Wielbasis: | 1.060 mm |
| A - Zitbuis: | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 575 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 435 mm |
| G - Stuurbuis: | 155 mm |
| H - Reach: | 405 mm |
| I - Stack: | 593 mm |
| J - Wielbasis: | 1.073 mm |
| A - Zitbuis: | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 595 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 435 mm |
| G - Stuurbuis: | 175 mm |
| H - Reach: | 420 mm |
| I - Stack: | 612 mm |
| J - Wielbasis: | 1.094 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 480 mm | 510 mm | 540 mm | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 535 mm | 555 mm | 575 mm | 595 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° | 70° | 71° | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm | 80 mm | 90 mm | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 74° | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 435 mm | 435 mm | 435 mm | 435 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm | 130 mm | 155 mm | 175 mm |
| H - Reach: | 380 mm | 396 mm | 405 mm | 420 mm |
| I - Stack: | 554 mm | 568 mm | 593 mm | 612 mm |
| J - Wielbasis: | 1.039 mm | 1.060 mm | 1.073 mm | 1.094 mm |