Product met succes toegevoegd.
GRAVEL ➜ Material: Aluminium ✓ Farbe: gold ✓ Gewicht: 10,90 kg ✓ Laufradgröße: 28" ✓ Gänge: 20-Gang ✓ Rahmenform: Diamant ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Nyvo 2.0 Diamant "
De "Nyvo 2.0" is je instap in de Gravel wereld - strak qua uiterlijk, veelzijdig in gebruik. De geometrie brengt je in een sportieve, uitgebalanceerde rijpositie die efficiënt trappen verbind met comfortabele controle. Dankzij de lange wielbasis en korte liggende achtervorken blijft de fiets zowel richtingvast als wendbaar, zelfs op wisselend terrein.
De Shimano versnelling met 2x10 versnellingen geeft je voldoende actieradius voor steile beklimmingen en snelle passages, terwijl de hydraulische Schijfremmen je betrouwbare controle geven in alle weersomstandigheden. Het aluminium frame is robuust, biedt veel bevestigingspunten voor tassen en toebehoren en is ontworpen voor brede banden - ideaal voor langere tochten. Volledig geïntegreerde binnenkabels zorgen voor een opgeruimde look en je kunt kleine benodigdheden slim opbergen in het verborgen neopreen tasje in het framevak. Een fiets voor iedereen die graag onderweg is.
De Shimano versnelling met 2x10 versnellingen geeft je voldoende actieradius voor steile beklimmingen en snelle passages, terwijl de hydraulische Schijfremmen je betrouwbare controle geven in alle weersomstandigheden. Het aluminium frame is robuust, biedt veel bevestigingspunten voor tassen en toebehoren en is ontworpen voor brede banden - ideaal voor langere tochten. Volledig geïntegreerde binnenkabels zorgen voor een opgeruimde look en je kunt kleine benodigdheden slim opbergen in het verborgen neopreen tasje in het framevak. Een fiets voor iedereen die graag onderweg is.
Specificaties
| Frame: | CONWAY Gravel, Alu |
| Derailleurpad-haak: | 0347028/3 |
| Vork: | Gravel "Carbon/Carbon" |
| Balhoofdstel: | ACROS "IS52 / IS52 ICR" |
| Crankstel: | SHIMANO "Cues FC-U6030-2", 170 mm |
| Trapas: | SHIMANO "PF BB-RS500" |
| Rem: | SHIMANO "Cues U6030" |
| Remgreep: | SHIMANO "Cues U6030" |
| Remschijf voorwiel: | SHIMANO "SM-RT54", 160 mm |
| Remschijf achterwiel: | SHIMANO "SM-RT54", 160 mm |
| Versteller: | SHIMANO "Cues U6030" |
| Voor derailleur: | SHIMANO "Cues FD-U6030" |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Cues RD-U6020", 10speed |
| Cassette: | SHIMANO "CS-LG400-10", 11-39 Z. |
| Ketting: | SHIMANO "CN-LG500" |
| Velgen: | RODI "Sniper" |
| Spaken: | Niro |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-TC500", 12 x 100 mm |
| Achternaaf: | SHIMANO "FH-TC500", 12 x 142 mm |
| Banden voorwiel: | MAXXIS "Rambler", 40-622 |
| Banden achterwiel: | MAXXIS "Rambler", 40-622 |
| Stuur: | JD "Gravel Alloy Light", 420mm |
| Stuurpen: | JD "Road Alloy Light", ICR, 80mm |
| Handvatten: | VELO "VLT-1051 black" |
| Zadel: | SELLE ROYAL "SRX" |
| Zadelpen: | JD "Two Piece Alloy", 27,2 mm, 350 mm |
Technische data
| Categorie: | Gravel Bike |
| E-bike: | nee |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | M |
| Framehoogte: | 51 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 20-speed |
| Schakelratio: | 2x 10-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Cues |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | goud |
| Kleurnaam fabrikant: | bronze matt |
| Gewicht: | 10,90 kg |
| EAN | 4251971177109 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 480 mm |
| B - Bovenbuis: | 535 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 435 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm |
| H - Reach: | 380 mm |
| I - Stack: | 554 mm |
| J - Wielbasis: | 1.039 mm |
| A - Zitbuis: | 510 mm |
| B - Bovenbuis: | 555 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 435 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 396 mm |
| I - Stack: | 568 mm |
| J - Wielbasis: | 1.060 mm |
| A - Zitbuis: | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 575 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 435 mm |
| G - Stuurbuis: | 155 mm |
| H - Reach: | 405 mm |
| I - Stack: | 593 mm |
| J - Wielbasis: | 1.073 mm |
| A - Zitbuis: | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 595 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 435 mm |
| G - Stuurbuis: | 175 mm |
| H - Reach: | 420 mm |
| I - Stack: | 612 mm |
| J - Wielbasis: | 1.094 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 480 mm | 510 mm | 540 mm | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 535 mm | 555 mm | 575 mm | 595 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° | 70° | 71° | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm | 80 mm | 90 mm | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 74° | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 435 mm | 435 mm | 435 mm | 435 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm | 130 mm | 155 mm | 175 mm |
| H - Reach: | 380 mm | 396 mm | 405 mm | 420 mm |
| I - Stack: | 554 mm | 568 mm | 593 mm | 612 mm |
| J - Wielbasis: | 1.039 mm | 1.060 mm | 1.073 mm | 1.094 mm |