Product met succes toegevoegd.
GRAVEL ➜ Materiaal: carbon ✓ Kleur: zwart ✓ Gewicht: 9,30 kg ✓ Wielmaat: 28" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 22-speed ✓
Productinformatie
"GRV 10.0 Gravel Bike "
Met de nieuwe CONWAY "GRV 10.0" heb je alle mogelijkheden: Of je hem nu gebruikt als wintertrainingsfiets, veldritwedstrijden rijdt of in de zomer een langeafstands bikepackingtocht maakt - de "GRV 10.0" is als een beste vriend die samen met jou door dik en dun gaat, alleen door diepe modder en snel rechtdoor op glad asfalt.
De nu dieper staande achtervork zorgt voor iets meer flexibiliteit en demping, zonder verlies van stijfheid tijdens het trappen. Het lichtgewicht, robuuste en torsiebestendige frame van carbon met geïntegreerde zadelstrop geeft je net als voorheen een sportieve zithouding en rijstijl. Het is aangenaam compact en wendbaar, maar heeft altijd de soepelheid om vol vertrouwen op koers te blijven tijdens lange ritten.
Het carbon frame biedt veel ruimte voor de banden: de 40 mm brede "ONE Allround Classic" banden van SCHWALBE zijn gemonteerd op de DT SWISS "1800 Spline" wielen. Op tour geven de buitenbanden je een welkom dempingscomfort. De hoogwaardige versie van de nieuwe SHIMANO "GRX" aandrijving met 30/46 tanden op het kettingblad en een 11-speed cassette met 11-34 versnelling biedt ondersteuning voor de aandrijving.
De nu dieper staande achtervork zorgt voor iets meer flexibiliteit en demping, zonder verlies van stijfheid tijdens het trappen. Het lichtgewicht, robuuste en torsiebestendige frame van carbon met geïntegreerde zadelstrop geeft je net als voorheen een sportieve zithouding en rijstijl. Het is aangenaam compact en wendbaar, maar heeft altijd de soepelheid om vol vertrouwen op koers te blijven tijdens lange ritten.
Het carbon frame biedt veel ruimte voor de banden: de 40 mm brede "ONE Allround Classic" banden van SCHWALBE zijn gemonteerd op de DT SWISS "1800 Spline" wielen. Op tour geven de buitenbanden je een welkom dempingscomfort. De hoogwaardige versie van de nieuwe SHIMANO "GRX" aandrijving met 30/46 tanden op het kettingblad en een 11-speed cassette met 11-34 versnelling biedt ondersteuning voor de aandrijving.
Specificaties
| Frame: | Koolstof, diamant, 45 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor GRV Carbon, vanaf modeljaar 2019 |
| Vork: | 28", carbon, taps toelopend 1 1/8"- 1,5", 300 mm stuurpen, flat mount, rood metallic / zwart metallic |
| Balhoofdstel: | GLORIE WIEL IS42/28.6 / IS52/40 |
| Crankstel: | SHIMANO "GRX FC-RX600", 165 mm, 30/46 tanden |
| Trapas: | SHIMANO "SM-BB71", Pressfit BB86, 86,5 mm behuizingsbreedte |
| Bremse V.R.: | SHIMANO "GRX ST-RX600 / BR-RX400", vlakke montage, 2x |
| Bremse H.R.: | SHIMANO "GRX ST-RX600 / BR-RX400". |
| Remschijf voorwiel: | SHIMANO "SM-RT70", Ø 160 mm, Centre Lock |
| Remschijf achterwiel: | SHIMANO "SM-RT70", Ø 160 mm, Centre Lock |
| Versteller: | SHIMANO "GRX ST-RX600 / BR-RX400", vlakke montage, 2x |
| Voor derailleur: | SHIMANO "GRX FD-RX810", braze-on beugel, down swing |
| Achter derailleur: | SHIMANO "GRX RD-RX810" |
| Cassette: | SHIMANO "105 CS-HG700", 11-34 tanden |
| Ketting: | SHIMANO "105 CN-HG601 |
| Laufrad V.R.: | MAVIC "Allroad Disc", 12 x 100 mm, steekas, middenvergrendeling |
| Laufrad H.R.: | MAVIC "Allroad Disc", 12 x 142 mm, steekas, middenvergrendeling |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "ONE Allround", 40-622 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "ONE Allround", 40-622 |
| Stuur: | EASTON "EA50 AX", 400 mm, Ø 31,8 mm, Reach 80 mm, Drop 120 mm, Flare 16° |
| Stuurpen: | EASTON "EA50", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 80 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | FIZIK "Tempo Microtex Bondcush Soft", zwart |
| Zadel: | FIZIK "Terra Argo X5 |
| Zadelpen: | EASTON "EA50", Ø 27,2 mm, 350 mm lang, 10 mm offset |
Technische data
| Categorie: | Gravel Bike |
| E-bike: | nee |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 45 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 22-speed |
| Schakelratio: | 2x 11-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | GRX810 |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | carbon |
| Kleur: | zwart |
| Kleurnaam fabrikant: | red metallic / black metallic |
| Gewicht: | 9,30 kg |
| EAN | 4251971108622 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 448 mm |
| B - Bovenbuis: | 528 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 420 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm |
| H - Reach: | 361 mm |
| I - Stack: | 564 mm |
| J - Wielbasis: | 998 mm |
| A - Zitbuis: | 471 mm |
| B - Bovenbuis: | 545 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 420 mm |
| G - Stuurbuis: | 150 mm |
| H - Reach: | 374 mm |
| I - Stack: | 576 mm |
| J - Wielbasis: | 1.011 mm |
| A - Zitbuis: | 493 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 420 mm |
| G - Stuurbuis: | 170 mm |
| H - Reach: | 388 mm |
| I - Stack: | 597 mm |
| J - Wielbasis: | 1.026 mm |
| A - Zitbuis: | 504 mm |
| B - Bovenbuis: | 590 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 420 mm |
| G - Stuurbuis: | 190 mm |
| H - Reach: | 402 mm |
| I - Stack: | 616 mm |
| J - Wielbasis: | 1.046 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 448 mm | 471 mm | 493 mm | 504 mm |
| B - Bovenbuis: | 528 mm | 545 mm | 570 mm | 590 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° | 72° | 72° | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm | 80 mm | 90 mm | 100 mm |
| E - Zithoek: | 74° | 74° | 73° | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 420 mm | 420 mm | 420 mm | 420 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm | 150 mm | 170 mm | 190 mm |
| H - Reach: | 361 mm | 374 mm | 388 mm | 402 mm |
| I - Stack: | 564 mm | 576 mm | 597 mm | 616 mm |
| J - Wielbasis: | 998 mm | 1.011 mm | 1.026 mm | 1.046 mm |