Product met succes toegevoegd.
GRAVEL ➜ Materiaal: carbon ✓ Kleur: grijs ✓ Gewicht: 9,40 kg ✓ Wielmaat: 28" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 12-speed ✓
Productinformatie
"GRV 10.0 SE Diamant "
Ontdek de veelzijdigheid van de Conway "GRV 10.0 SE"! Gemaakt voor gravel racen, lange toertochten, weekenders en een snelle ronde wanneer het uitkomt. De "GRV 10.0 SE" is de perfecte reisgenoot voor elk avontuur.
Als topmodel in het GRV-gamma biedt de Gravel Bikes alles wat je nodig hebt voor veeleisende tochten. Het SRAM "Rival AXS" derailleursysteem met 12 versnellingen en 1x12-speed transmissie zorgt ervoor dat je snel en nauwkeurig kunt schakelen en voldoet aan de hoogste eisen op het gebied van betrouwbaarheid en schakelgevoel. Dankzij de draadloze, elektronische versnelling profiteer je van betrouwbare prestaties en een onderhoudsarme bediening.
Het lichtgewicht frame van carbon en de 28" wielen zorgen voor een wendbare en responsieve rijervaring. De hydraulische Schijfremmen garanderen betrouwbare remkracht onder alle weersomstandigheden, zodat je altijd veilig onderweg bent.
Uitgerust met Schwalbe "ONE Allround" buitenbanden (40 mm) biedt de fiets uitstekende grip op losse ondergrond. Ze hebben een veilige en betrouwbare grip op grindpaden en droge oppervlakken. Ook op de weg overtuigen ze door hun veelzijdige profiel met licht en soepel afrolgedrag.
Met een gewicht van slechts 9,4 kg is de Gravel een echt lichtgewicht en maakt hij indruk met zijn robuustheid en een toelaatbaar totaalgewicht van 130 kg. Ideaal voor iedereen die meer wil van een Gravel Bikes en hoge eisen stelt aan kwaliteit en uitrusting.
Als topmodel in het GRV-gamma biedt de Gravel Bikes alles wat je nodig hebt voor veeleisende tochten. Het SRAM "Rival AXS" derailleursysteem met 12 versnellingen en 1x12-speed transmissie zorgt ervoor dat je snel en nauwkeurig kunt schakelen en voldoet aan de hoogste eisen op het gebied van betrouwbaarheid en schakelgevoel. Dankzij de draadloze, elektronische versnelling profiteer je van betrouwbare prestaties en een onderhoudsarme bediening.
Het lichtgewicht frame van carbon en de 28" wielen zorgen voor een wendbare en responsieve rijervaring. De hydraulische Schijfremmen garanderen betrouwbare remkracht onder alle weersomstandigheden, zodat je altijd veilig onderweg bent.
Uitgerust met Schwalbe "ONE Allround" buitenbanden (40 mm) biedt de fiets uitstekende grip op losse ondergrond. Ze hebben een veilige en betrouwbare grip op grindpaden en droge oppervlakken. Ook op de weg overtuigen ze door hun veelzijdige profiel met licht en soepel afrolgedrag.
Met een gewicht van slechts 9,4 kg is de Gravel een echt lichtgewicht en maakt hij indruk met zijn robuustheid en een toelaatbaar totaalgewicht van 130 kg. Ideaal voor iedereen die meer wil van een Gravel Bikes en hoge eisen stelt aan kwaliteit en uitrusting.
Specificaties
| Frame: | Koolstof, diamant, 45 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor GRV Carbon, vanaf modeljaar 2019 |
| Vork: | 28", carbon, taps toelopend 1 1/8"- 1,5", 300 mm stuurpen, platte montage, grafietgrijs mat<br> |
| Balhoofdstel: | GLORIE WIEL IS42/28.6 / IS52/40 |
| Crankstel: | SRAM "Rival 1 Wide", 170 mm, 40 tanden |
| Trapas: | SRAM "DUB", Pressfit 86.5, Road Wide |
| Rem: | SRAM "Rival AXS" |
| Bremse V.R.: | SRAM "Rival eTap AXS", vlakke montage |
| Bremse H.R.: | SRAM "Rival eTap AXS". |
| Remgreep: | SRAM "Rival AXS" |
| Remschijf voorwiel: | SRAM "Paceline", Ø 160 mm, Centrelock |
| Remschijf achterwiel: | SRAM "Paceline", Ø 160 mm, Centrelock |
| Versteller: | SRAM "Rival eTap AXS". |
| Achter derailleur: | SRAM "Rival XPLR eTAP AXS". |
| Cassette: | SRAM "PG-1231", 11-44 tanden |
| Ketting: | SRAM "Apex |
| Laufrad V.R.: | DT SWISS "G 1800 Spline", 12 x 100 mm, steekas, centreerblokkering |
| Velgen: | DT SWISS "G1800" |
| Spaken: | DT SWISS |
| Voornaaf: | DT SWISS "G1800", 15 x 110 mm |
| Achternaaf: | DT SWISS "G1800", 12 x 142 mm, Microspline |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "ONE Allround", 40-622 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "ONE Allround", 40-622 |
| Stuur: | EASTON "EA70 AX", 400 mm, Ø 31,8 mm, Reach 80 mm, Drop 120 mm, Flare 16° |
| Stuurpen: | EASTON "EA70", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 80 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | FIZIK "Tempo Microtex Bondcush Soft", zwart |
| Zadel: | FIZIK "Tempo Argo R5". |
| Zadelpen: | EASTON "EA50", Ø 27,2 mm, 350 mm lang, 10 mm offset |
Technische data
| Categorie: | Gravel Bike |
| E-bike: | nee |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 45 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | SRAM |
| Model schakelsysteem: | Rival_XPLR_AXS |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | carbon |
| Kleur: | grijs |
| Kleurnaam fabrikant: | graphite grey matt |
| Gewicht: | 9,40 kg |
| EAN | 4251971170315 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 448 mm |
| B - Bovenbuis: | 528 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 420 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm |
| H - Reach: | 361 mm |
| I - Stack: | 564 mm |
| J - Wielbasis: | 998 mm |
| A - Zitbuis: | 471 mm |
| B - Bovenbuis: | 545 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 420 mm |
| G - Stuurbuis: | 150 mm |
| H - Reach: | 374 mm |
| I - Stack: | 576 mm |
| J - Wielbasis: | 1.011 mm |
| A - Zitbuis: | 493 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 420 mm |
| G - Stuurbuis: | 170 mm |
| H - Reach: | 388 mm |
| I - Stack: | 597 mm |
| J - Wielbasis: | 1.026 mm |
| A - Zitbuis: | 504 mm |
| B - Bovenbuis: | 590 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 420 mm |
| G - Stuurbuis: | 190 mm |
| H - Reach: | 402 mm |
| I - Stack: | 616 mm |
| J - Wielbasis: | 1.046 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 448 mm | 471 mm | 493 mm | 504 mm |
| B - Bovenbuis: | 528 mm | 545 mm | 570 mm | 590 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° | 72° | 72° | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm | 80 mm | 90 mm | 100 mm |
| E - Zithoek: | 74° | 74° | 73° | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 420 mm | 420 mm | 420 mm | 420 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm | 150 mm | 170 mm | 190 mm |
| H - Reach: | 361 mm | 374 mm | 388 mm | 402 mm |
| I - Stack: | 564 mm | 576 mm | 597 mm | 616 mm |
| J - Wielbasis: | 998 mm | 1.011 mm | 1.026 mm | 1.046 mm |