Product met succes toegevoegd.
GRAVEL ➜ Materiaal: carbon ✓ Kleur: rood ✓ Gewicht: 9,60 kg ✓ Wielmaat: 28" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 12-speed ✓
Productinformatie
"GRV 9.0 SE Diamant "
Ervaar avontuur en puur rijplezier op gravelpaden en buiten de gebaande paden met de Conway "GRV 9.0 SE". De Gravel Bikes is een van de topmodellen en biedt alles wat je nodig hebt voor uitdagende tochten. Het lichtgewicht frame van carbon en de 28" wielen zorgen voor een wendbare en responsieve rijervaring. Gemaakt voor Fahrers die niet alleen een fiets van hoge kwaliteit willen, maar misschien ook willen deelnemen aan hun eerste gravelrace - zonder hun bankrekening helemaal leeg te trekken.
Met de SRAM "Apex" derailleur met 12 versnellingen kun je snel en nauwkeurig schakelen, ideaal voor steile beklimmingen en snelle afdalingen. De Schijfremmen staan garant voor betrouwbare remkracht.
Uitgerust met de 40 mm brede Schwalbe "ONE Allround" buitenbanden biedt de fiets uitstekende grip op losse ondergrond en een soepele loop op asfalt. Dankzij het veelzijdige profiel rollen ze gemakkelijk en trillingsarm, maar hebben ze ook veilig en betrouwbaar grip op grindpaden en lichte, droge paden.
Met een toelaatbaar totaalgewicht van 130 kg en een tarragewicht van slechts 9,6 kg is de Conway "GRV 9.0 SE" robuust, licht en duurzaam - perfect voor een breed scala aan Fahrers die hoge eisen stellen aan een Gravel Bike.
Met de SRAM "Apex" derailleur met 12 versnellingen kun je snel en nauwkeurig schakelen, ideaal voor steile beklimmingen en snelle afdalingen. De Schijfremmen staan garant voor betrouwbare remkracht.
Uitgerust met de 40 mm brede Schwalbe "ONE Allround" buitenbanden biedt de fiets uitstekende grip op losse ondergrond en een soepele loop op asfalt. Dankzij het veelzijdige profiel rollen ze gemakkelijk en trillingsarm, maar hebben ze ook veilig en betrouwbaar grip op grindpaden en lichte, droge paden.
Met een toelaatbaar totaalgewicht van 130 kg en een tarragewicht van slechts 9,6 kg is de Conway "GRV 9.0 SE" robuust, licht en duurzaam - perfect voor een breed scala aan Fahrers die hoge eisen stellen aan een Gravel Bike.
Specificaties
| Frame: | Koolstof, diamant, 47 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor GRV Carbon, vanaf modeljaar 2019 |
| Vork: | 28", carbon, taps toelopend 1 1/8"- 1,5", 300 mm stuurpen, flat mount, mat geroest |
| Balhoofdstel: | GLORIE WIEL IS42/28.6 / IS52/40 |
| Crankstel: | SRAM "Apex 1 Wide", 170 mm, 40 tanden |
| Trapas: | SRAM "DUB", BSA, 68 mm behuizingsbreedte, brede as |
| Rem: | SRAM "Apex" |
| Bremse V.R.: | SRAM "Apex", vlakke montage |
| Bremse H.R.: | SRAM "Apex |
| Remgreep: | SRAM "Apex" |
| Remschijf voorwiel: | SRAM "Centerline", Ø 160 mm, Centrelock |
| Remschijf achterwiel: | SRAM "Centerline", Ø 160 mm, Centrelock |
| Versteller: | SRAM "Apex |
| Achter derailleur: | SRAM "Apex XPLR". |
| Cassette: | SRAM "PG-1231", 11-44 tanden |
| Ketting: | SRAM "Apex |
| Velgen: | RODI "Sniper 24", 32 Loch, Tubeless Ready |
| Spaken: | MACH 1 "PRO" |
| Voornaaf: | FORMULA "RX512", 12 x 100 mm, steekas |
| Achternaaf: | SHIMANO "FH-TC500-HL", 12 x 142 mm, middenslot, steekas |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "ONE Allround", 40-622 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "ONE Allround", 40-622 |
| Stuur: | EASTON "EA50 AX", 420 mm, Ø 31,8 mm, Reach 80 mm, Drop 120 mm, Flare 16° |
| Stuurpen: | EASTON "EA50", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 80 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | FIZIK "Tempo Microtex Bondcush Soft", zwart |
| Zadel: | FIZIK "Tempo Argo R5". |
| Zadelpen: | EASTON "EA50", Ø 27,2 mm, 350 mm lang, 10 mm offset |
Technische data
| Categorie: | Gravel Bike |
| E-bike: | nee |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | M |
| Framehoogte: | 47 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | SRAM |
| Model schakelsysteem: | Apex |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | carbon |
| Kleur: | rood |
| Kleurnaam fabrikant: | rustred matt |
| Gewicht: | 9,60 kg |
| EAN | 4251971170285 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 448 mm |
| B - Bovenbuis: | 528 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 420 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm |
| H - Reach: | 361 mm |
| I - Stack: | 564 mm |
| J - Wielbasis: | 998 mm |
| A - Zitbuis: | 471 mm |
| B - Bovenbuis: | 545 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 420 mm |
| G - Stuurbuis: | 150 mm |
| H - Reach: | 374 mm |
| I - Stack: | 576 mm |
| J - Wielbasis: | 1.011 mm |
| A - Zitbuis: | 493 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 420 mm |
| G - Stuurbuis: | 170 mm |
| H - Reach: | 388 mm |
| I - Stack: | 597 mm |
| J - Wielbasis: | 1.026 mm |
| A - Zitbuis: | 504 mm |
| B - Bovenbuis: | 590 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 420 mm |
| G - Stuurbuis: | 190 mm |
| H - Reach: | 402 mm |
| I - Stack: | 616 mm |
| J - Wielbasis: | 1.046 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 448 mm | 471 mm | 493 mm | 504 mm |
| B - Bovenbuis: | 528 mm | 545 mm | 570 mm | 590 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° | 72° | 72° | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 80 mm | 80 mm | 90 mm | 100 mm |
| E - Zithoek: | 74° | 74° | 73° | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 420 mm | 420 mm | 420 mm | 420 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm | 150 mm | 170 mm | 190 mm |
| H - Reach: | 361 mm | 374 mm | 388 mm | 402 mm |
| I - Stack: | 564 mm | 576 mm | 597 mm | 616 mm |
| J - Wielbasis: | 998 mm | 1.011 mm | 1.026 mm | 1.046 mm |