Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Material: Aluminium ✓ Gewicht: 29,40 kg ✓ Laufradgröße: 29" ✓ Gänge: 12-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Xyron SUV 5.0 Full Suspension "
De "Xyron SUV 5.0" is een SUV e-bike met een Bosch middenmotor en een accucapaciteit van 750 Wh. Hij biedt ondersteuning tot een snelheid van 25 km/u. Het volledig geveerde ontwerp zorgt voor een comfortabele rit, terwijl de kettingaandrijving en 12-speed derailleurversnellingen van SRAM (model "SX Eagle") een nauwkeurige en flexibele versnellingskeuze mogelijk maken.
De wielmaat is 29" en het remsysteem bestaat uit hydraulische Schijfremmen die zorgen voor betrouwbare remkracht. Met een veerweg van 150 mm in de vork en 140 mm in het frame is de fiets geschikt voor diverse off-road omstandigheden. De uitrusting omvat spatborden en betrouwbare, krachtige verlichting.
De wielmaat is 29" en het remsysteem bestaat uit hydraulische Schijfremmen die zorgen voor betrouwbare remkracht. Met een veerweg van 150 mm in de vork en 140 mm in het frame is de fiets geschikt voor diverse off-road omstandigheden. De uitrusting omvat spatborden en betrouwbare, krachtige verlichting.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, aluminium, volledig geveerd, 40 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor WME Carbon, Xyron, RLC FS, Cairon SUV FS, vanaf model 2020 |
| Vork: | ROCKSHOX "Psylo Silver RC",150 mm veerweg, SoloAir, Motion Control, Maxle Lite steekas |
| Balhoofdstel: | ACROS ZS56/28.6/OD62 / ZS56/40, 150° blokslot |
| Dempers: | FOX "Float DPS", 185 mm x 50 mm |
| Cranks: | MIRANDA "Classic", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q:12, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA, 36 tanden |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | MAGURA "MT5 eStop" |
| Bremse V.R.: | TEKTRO "HD-M535", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-M535", hydraulisch, 4 zuiger, voor 2,3 mm remschijven |
| Remgreep: | MAGURA "MT5 eStop" |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR203-17", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR203-17", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Versteller: | SRAM "SX Eagle" |
| Achter derailleur: | SRAM "SX Eagle" |
| Cassette: | SRAM "PG-1210", 11-50 tanden |
| Ketting: | SRAM "SX Eagle" |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", max. 85 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 750", 750 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3300", mini-afstandsbediening |
| System interface: | BOSCH "BRC3100" |
| Display: | BOSCH "Kiox 300", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | RODI "Tryp 30", 32 Loch, geöst, Tubeless Ready |
| Spaken: | MACH 1 "PRO" |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-TC500-15-B", 15 x 110 mm Booster, steekas, middenvergrendeling |
| Achternaaf: | SHIMANO "FH-TC500-HS-B", 12 x 148 mm Booster, middenvergrendeling, steekas |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-622, Reflex |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-622, Reflex |
| Stuur: | LEVELNINE "Low Riser", 720 mm, Ø 31,8 mm, backsweep 9°, upsweep 5° |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Verstelbaar", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 65 mm lang, zwart |
| Handvatten: | CONTEC "MERGE Mountain Straight", 140 mm, G-Link, zwart/grijs |
| Zadel: | Selle Royal "2315HRN", Atletisch |
| Zadelpen: | LIMOTEC "D1", Ø 31,6 mm, 295 mm lang, 100 mm verstelbereik, 0 mm offset |
| Spatborden: | curana "Apollo 75" |
| Bagagedrager: | atranvelo "Maxi |
| Koplamp: | HERRMANS "Nordic MR9", 60 lux |
| Achterlicht: | AXA "Juno E-Bike", remlicht |
| Accu-slot: | AXA "Nieuw slot |
| Standaard: | URSUS "R90 - Mooi Plus". |
| Pedalen: | VP-ONDERDELEN "VPE-527 |
Technische data
| Categorie: | SUV |
| E-bike: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 750 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Full Suspension |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 40 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | SRAM |
| Model schakelsysteem: | SX Eagle |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 150 mm |
| Frame veerweg: | 140 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Kategorie E-Rad: | 2 |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | beige |
| Kleurnaam fabrikant: | desert matt |
| Gewicht: | 29,40 kg |
| EAN | 4251971154964 |
Geometrie gegevens
M
| A - Hoek stuurbuis: | 65° |
| B - Zithoek: | 76° |
| M | |
|---|---|
| A - Hoek stuurbuis: | 65° |
| B - Zithoek: | 76° |
- BDA_Ebike_2024_2025.pdf
- KE_Conway_2025_DE.pdf
- KE_Conway_2025_DK.pdf
- KE_Conway_2025_EN.pdf
- KE_Conway_2025_ES.pdf
- KE_Conway_2025_FR.pdf
- KE_Conway_2025_IT.pdf
- KE_Conway_2025_NL.pdf
- Z11_Xyron_Alu_Grease_2025.pdf
- Z11_Xyron_Alu_Kunststoff_Gummi_2025.pdf
- Z11_Xyron_Alu_Metall_2025.pdf
- Z11_Xyron_Alu_Torque_2025.pdf