Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Materiaal: carbon ✓ Kleur: goud ✓ Gewicht: 24,20 kg ✓ Wielmaat: 29" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 12-speed ✓
Productinformatie
"Xyron LT 9.0 Full Suspension "
De Conway "Xyron LT 9.0" is een full suspension E-Mountainbike die scoort met een ideale geometrie, uitstekende uitrusting en een krachtige aandrijving. Hij is uitgerust met de krachtige 5e generatie Bosch "Performance CX" middenmotor en een accucapaciteit van maar liefst 800 Wh. De 29" wielenset zorgt voor uitstekend kantelgedrag, rijgedrag en stabiliteit, terwijl het 12-speed "Deore XT" derailleursysteem van Shimano garant staat voor nauwkeurige en soepele schakelprestaties.
De combinatie van het "Rhythm 38 Float" voorvork en de "Float X Performance" demper van FOX zorgt voor eersteklas vering die zich perfect aanpast aan de veranderende eisen van het terrein. Met een veerweg van 170 mm voor de vork en 160 mm voor het frame en een kinematica achtervering die veel ondersteuning biedt in het middenbereik, genereert de fiets uitstekend rijgedrag op zowel technische afdalingen als steile beklimmingen. De geometrie in combinatie met de hoogwaardige vering zorgt voor optimale tractie en controle, zodat de Fahrer zelfs op het meest veeleisende terrein het volste vertrouwen in zijn fiets heeft.
Aangevuld met de nauwkeurige hydraulische schijfremmen is de "Xyron LT 9.0" niet alleen krachtig, maar biedt hij ook de veiligheid die je nodig hebt voor spannende Mountainbikes.
De combinatie van het "Rhythm 38 Float" voorvork en de "Float X Performance" demper van FOX zorgt voor eersteklas vering die zich perfect aanpast aan de veranderende eisen van het terrein. Met een veerweg van 170 mm voor de vork en 160 mm voor het frame en een kinematica achtervering die veel ondersteuning biedt in het middenbereik, genereert de fiets uitstekend rijgedrag op zowel technische afdalingen als steile beklimmingen. De geometrie in combinatie met de hoogwaardige vering zorgt voor optimale tractie en controle, zodat de Fahrer zelfs op het meest veeleisende terrein het volste vertrouwen in zijn fiets heeft.
Aangevuld met de nauwkeurige hydraulische schijfremmen is de "Xyron LT 9.0" niet alleen krachtig, maar biedt hij ook de veiligheid die je nodig hebt voor spannende Mountainbikes.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, Koolstof, Volledige vering, 39 cm |
| Derailleurpad-haak: | SRAM "UDH", voor steekas, 1 mm schroefdraadsteek |
| Vork: | FOX "38 Float Rhythm", 170 mm veerweg, Float Evol, Grip, steekas |
| Balhoofdstel: | ACROS ZS56/28.6 / ZS56/40, 120° blokslot |
| Dempers: | FOX "Float X", 185 mm x 52,5 mm |
| Cranks: | e*thirteen "Helix Core E*Spec", 160 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | e*thirteen "Helix Core e*spec", 34 tanden |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | TEKTRO "SLATE EVO HD-M807" |
| Bremse V.R.: | TRP "SLATE EVO HD-M807", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TRP "SLATE EVO HD-M807" |
| Remgreep: | TEKTRO "SLATE EVO HD-M807" |
| Remschijf voorwiel: | TRP "RS01E", Ø 220 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Remschijf achterwiel: | TRP "RS01E", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Versteller: | SHIMANO "Deore XT SL-M8100". |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Deore XT RD-M8100". |
| Cassette: | SHIMANO "Deore CS-M6100", 10-51 tanden |
| Ketting: | SHIMANO "Deore CN-M6100". |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", BDU38, max. 100 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 800", 800 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "mini-afstandsbediening |
| Display: | BOSCH "Kiox 400 |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | NEWMEN "Performance 30 Base", 28 Loch, geöst, Tubeless Ready |
| Spaken: | NEWMEN "Performance 30" |
| Voornaaf: | NEWMEN "Basic", 15 x 110 mm Booster, steekas, 6-gaats |
| Achternaaf: | NEWMEN "Basic", 12 x 148 mm Booster, steekas, 6-gaats |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Magic Mary Radial", 63-622 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Albert", 63-622 |
| Stuur: | LEVELNINE "Race e35.0", 780 mm, Ø 35.0 mm, backsweep 9°, upsweep 5°, stijging 35 mm |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Race e35", 40 mm lang, hoek 6° |
| Handvatten: | SQlab "70X" |
| Zadel: | FIZIK "Terra Aidon X5 |
| Zadelpen: | LIMOTEC "A1L", Ø 31,6 mm, 402 mm lang, 125 mm verstelbereik, 0 mm offset |
| Accu-slot: | ABUS "XPlus" |
Technische data
| Categorie: | Full Suspension |
| E-bike: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 800 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Full Suspension |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 39 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Deore XT |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 170 mm |
| Frame veerweg: | 160 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper, Elektronische duwhulp |
| Kategorie E-Rad: | 4 |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | carbon |
| Kleur: | goud |
| Kleurnaam fabrikant: | desert matt / bronze matt |
| Gewicht: | 24,20 kg |
| EAN | 4251971155411 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 390 mm |
| B - Bovenbuis: | 573 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 64° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 77° |
| F - Kettenstrebe: | 453 mm |
| G - Stuurbuis: | 105 mm |
| H - Reach: | 435 mm |
| I - Stack: | 622 mm |
| J - Wielbasis: | 1.236 mm |
| A - Zitbuis: | 420 mm |
| B - Bovenbuis: | 595 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 64° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 77° |
| F - Kettenstrebe: | 453 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm |
| H - Reach: | 455 mm |
| I - Stack: | 630 mm |
| J - Wielbasis: | 1.256 mm |
| A - Zitbuis: | 440 mm |
| B - Bovenbuis: | 618 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 64° |
| D - Voorbouw-lengte: | 50 mm |
| E - Zithoek: | 77° |
| F - Kettenstrebe: | 453 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 475 mm |
| I - Stack: | 644 mm |
| J - Wielbasis: | 1.276 mm |
| A - Zitbuis: | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 641 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 64° |
| D - Voorbouw-lengte: | 50 mm |
| E - Zithoek: | 77° |
| F - Kettenstrebe: | 453 mm |
| G - Stuurbuis: | 145 mm |
| H - Reach: | 495 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.296 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 390 mm | 420 mm | 440 mm | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 573 mm | 595 mm | 618 mm | 641 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 64° | 64° | 64° | 64° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm | 40 mm | 50 mm | 50 mm |
| E - Zithoek: | 77° | 77° | 77° | 77° |
| F - Kettenstrebe: | 453 mm | 453 mm | 453 mm | 453 mm |
| G - Stuurbuis: | 105 mm | 115 mm | 130 mm | 145 mm |
| H - Reach: | 435 mm | 455 mm | 475 mm | 495 mm |
| I - Stack: | 622 mm | 630 mm | 644 mm | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.236 mm | 1.256 mm | 1.276 mm | 1.296 mm |