Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Material: Carbon ✓ Gewicht: 24,20 kg ✓ Laufradgröße: 29" ✓ Gänge: 12-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Xyron ST 8.0 Full Suspension "
De "Xyron ST 8.0" is de ultieme machine voor alle trailjunkies en avonturiers. Met de krachtige Bosch "Performance CX" middenmotor en een accucapaciteit van maar liefst 800 Wh ben je uitgerust voor elke uitdaging. De ondersteuning tot 25 km/u geeft je de nodige boost, of je nu klimt of afdaalt. De 29" wielen bedwingen zelfs de meest veeleisende trails met gemak en zorgen voor een soepele Fahrer.
Het Shimano "Deore" derailleurversnellingssysteem met 12 versnellingen maakt razendsnel en soepel schakelen mogelijk, zodat je altijd de perfecte overbrengingsverhouding vindt. Dit betekent meer controle en snelheid, of je nu bergopwaarts vecht of vol gas bergafwaarts gaat. En als het even tegenzit, zorgen de hydraulische Schijfremmen ervoor dat je altijd veilig tot stilstand komt.
Met 150 mm veerweg van de vork en 150 mm veerweg van het frame is de "Xyron ST 8.0" perfect uitgerust voor alle bergpaden. De elektronische duwondersteuning is de perfecte metgezel als je een adempauze nodig hebt. Met een toelaatbaar totaalgewicht van 140 kg ben je klaar voor elk avontuur. Stap op en beleef de trails als nooit tevoren!
Het Shimano "Deore" derailleurversnellingssysteem met 12 versnellingen maakt razendsnel en soepel schakelen mogelijk, zodat je altijd de perfecte overbrengingsverhouding vindt. Dit betekent meer controle en snelheid, of je nu bergopwaarts vecht of vol gas bergafwaarts gaat. En als het even tegenzit, zorgen de hydraulische Schijfremmen ervoor dat je altijd veilig tot stilstand komt.
Met 150 mm veerweg van de vork en 150 mm veerweg van het frame is de "Xyron ST 8.0" perfect uitgerust voor alle bergpaden. De elektronische duwondersteuning is de perfecte metgezel als je een adempauze nodig hebt. Met een toelaatbaar totaalgewicht van 140 kg ben je klaar voor elk avontuur. Stap op en beleef de trails als nooit tevoren!
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, Koolstof, Volledige vering, 39 cm |
| Derailleurpad-haak: | SRAM "UDH", voor steekas, 1 mm schroefdraadsteek |
| Vork: | FOX "36 Float Rhythm", 150 mm veerweg, Float Evol, Grip, steekas |
| Balhoofdstel: | ACROS ZS56/28.6/OD62 / ZS56/40, 150° blokslot |
| Dempers: | FOX "Float Rhythm", 185 mm x 52,5 mm |
| Cranks: | e*thirteen "Helix Core E*Spec", 165 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | e*thirteen "Helix Core e*spec", 34 tanden |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | TEKTRO "SLATE EVO HD-M807" |
| Bremse V.R.: | TRP "SLATE EVO HD-M807", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TRP "SLATE EVO HD-M807" |
| Remgreep: | TEKTRO "SLATE EVO HD-M807" |
| Remschijf voorwiel: | TRP "RS01E", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Remschijf achterwiel: | TRP "RS01E", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Versteller: | SHIMANO "Deore SL-M6100". |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Deore RD-M6100", lange kooi |
| Cassette: | SHIMANO "Deore CS-M6100", 10-51 tanden |
| Ketting: | SHIMANO "Deore CN-M6100". |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", BDU38, max. 100 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 800", 800 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3300", mini-afstandsbediening |
| System interface: | BOSCH "BRC3100" |
| Display: | BOSCH "Kiox 300", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | NEWMEN "Performance 30 Base", 28 Loch, geöst, Tubeless Ready |
| Spaken: | NEWMEN "Performance 30" |
| Voornaaf: | NEWMEN "Basic", 15 x 110 mm Booster, steekas, 6-gaats |
| Achternaaf: | NEWMEN "Basic", 12 x 148 mm Booster, steekas, 6-gaats |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Magic Mary", 62-622 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Big Betty", 62-622 |
| Stuur: | LEVELNINE "Team Riser", 780 mm, Ø 31,8 mm, backsweep 9°, upsweep 5°, stijging 19 mm |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Team A-Head", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 40 mm lang, zwart |
| Handvatten: | SQlab "70X" |
| Zadel: | FIZIK "Terra Aidon X5 |
| Zadelpen: | LIMOTEC "D1", Ø 31,6 mm, 395 mm lang, 125 mm verstelbereik, 0 mm offset |
| Accu-slot: | ABUS "XPlus" |
Technische data
| Categorie: | Full Suspension |
| E-bike: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 800 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Full Suspension |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 39 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Deore |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 150 mm |
| Frame veerweg: | 150 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper, Elektronische duwhulp |
| Kategorie E-Rad: | 3 |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | carbon |
| Kleur: | grijs |
| Kleurnaam fabrikant: | carbon raw / graphit grey matt |
| Gewicht: | 24,20 kg |
| EAN | 4251971155336 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 390 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 105 mm |
| H - Reach: | 445 mm |
| I - Stack: | 614 mm |
| J - Wielbasis: | 1.229 mm |
| A - Zitbuis: | 420 mm |
| B - Bovenbuis: | 592 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm |
| H - Reach: | 465 mm |
| I - Stack: | 623 mm |
| J - Wielbasis: | 1.249 mm |
| A - Zitbuis: | 440 mm |
| B - Bovenbuis: | 615 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 50 mm |
| E - Zithoek: | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 485 mm |
| I - Stack: | 637 mm |
| J - Wielbasis: | 1.269 mm |
| A - Zitbuis: | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 638 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 50 mm |
| E - Zithoek: | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 145 mm |
| H - Reach: | 505 mm |
| I - Stack: | 651 mm |
| J - Wielbasis: | 1.289 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 390 mm | 420 mm | 440 mm | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm | 592 mm | 615 mm | 638 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° | 65° | 65° | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm | 40 mm | 50 mm | 50 mm |
| E - Zithoek: | 78° | 78° | 78° | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm | 452 mm | 452 mm | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 105 mm | 115 mm | 130 mm | 145 mm |
| H - Reach: | 445 mm | 465 mm | 485 mm | 505 mm |
| I - Stack: | 614 mm | 623 mm | 637 mm | 651 mm |
| J - Wielbasis: | 1.229 mm | 1.249 mm | 1.269 mm | 1.289 mm |