Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Materiaal: aluminium ✓ Kleur: zwart ✓ Gewicht: 25,90 kg ✓ Wielmaat: 29" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 12-speed ✓
Productinformatie
"Xyron ST 5.0 Full Suspension "
De "Xyron ST 5.0" is je nieuwe partner op de trails - een echte full suspension e-bike die je de ultieme kick geeft met zijn Bosch middenmotor en maar liefst 800 Wh accucapaciteit. Met ondersteuning tot 25 km/u en 29" wielen ben je altijd snel onderweg, of het nu gaat om steile beklimmingen of snelle afdalingen.
Met de Shimano "XT" derailleurversnellingen met 12 versnellingen heb je altijd de juiste versnelling bij de hand, of je nu een steile helling op wilt rijden of je snelheid wilt vasthouden in de afdaling. Dankzij de nauwkeurige schakelovergangen kun je razendsnel schakelen, zodat je nooit achterop raakt. Het hydraulische schijfremsysteem zorgt ervoor dat je altijd alles onder controle hebt. Met 150 mm veerweg van de vork en 150 mm veerweg van het frame absorbeert de "Xyron ST 5.0" elke hobbel en geeft je een geweldige rijervaring.
Met de Shimano "XT" derailleurversnellingen met 12 versnellingen heb je altijd de juiste versnelling bij de hand, of je nu een steile helling op wilt rijden of je snelheid wilt vasthouden in de afdaling. Dankzij de nauwkeurige schakelovergangen kun je razendsnel schakelen, zodat je nooit achterop raakt. Het hydraulische schijfremsysteem zorgt ervoor dat je altijd alles onder controle hebt. Met 150 mm veerweg van de vork en 150 mm veerweg van het frame absorbeert de "Xyron ST 5.0" elke hobbel en geeft je een geweldige rijervaring.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, aluminium, volledig geveerd, 39 cm |
| Derailleurpad-haak: | SRAM "UDH", voor steekas, 1 mm schroefdraadsteek |
| Vork: | FOX "36 Float Rhythm E", 150 mm veerweg, Float Evol, Grip, steekas |
| Balhoofdstel: | ACROS ZS56/28.6/OD62 / ZS56/40, 150° blokslot |
| Dempers: | FOX "Float Rhythm", 185 mm x 52,5 mm |
| Cranks: | MIRANDA "Mythos" 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q:8, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | e*thirteen "Helix Core e*spec", 34 tanden |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | TEKTRO "SLATE EVO HD-M807" |
| Bremse V.R.: | TRP "SLATE EVO HD-M807", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TRP "SLATE EVO HD-M807" |
| Remgreep: | TEKTRO "SLATE EVO HD-M807" |
| Remschijf voorwiel: | TRP "RS01E", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Remschijf achterwiel: | TRP "RS01E", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Versteller: | SHIMANO "Deore XT SL-M8100". |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Deore XT RD-M8100". |
| Cassette: | SHIMANO "Deore CS-M6100", 10-51 tanden |
| Ketting: | SHIMANO "Deore CN-M6100". |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", BDU38, max. 100 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 800", 800 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3300", mini-afstandsbediening |
| System interface: | BOSCH "BRC3100" |
| Display: | BOSCH "Kiox 300", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | NEWMEN "Performance 30 Base", 28 Loch, geöst, Tubeless Ready |
| Spaken: | SAPIM "black" |
| Voornaaf: | NEWMEN "Basic", 15 x 110 mm Booster, steekas, 6-gaats |
| Achternaaf: | NEWMEN "Basic", 12 x 148 mm Booster, steekas, 6-gaats |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Magic Mary", 62-622 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Big Betty", 62-622 |
| Stuur: | LEVELNINE "Race Riser", 780 mm, Ø 31,8 mm, Backsweep 9°, Rise 15 mm |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Team A-Head", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 40 mm lang, zwart |
| Handvatten: | SQlab "70X" |
| Zadel: | FIZIK "Terra Aidon X5 |
| Zadelpen: | LIMOTEC "D1", Ø 31,6 mm, 395 mm lang, 125 mm verstelbereik, 0 mm offset |
| Accu-slot: | ABUS "XPlus" |
Technische data
| Categorie: | Full Suspension |
| E-bike: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 800 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Full Suspension |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 39 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | XT |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 150 mm |
| Frame veerweg: | 150 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper, Elektronische duwhulp |
| Kategorie E-Rad: | 3 |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | zwart |
| Kleurnaam fabrikant: | bronze matt / black matt |
| Gewicht: | 25,90 kg |
| EAN | 4251971155251 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 390 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 105 mm |
| H - Reach: | 445 mm |
| I - Stack: | 614 mm |
| J - Wielbasis: | 1.229 mm |
| A - Zitbuis: | 420 mm |
| B - Bovenbuis: | 592 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm |
| H - Reach: | 465 mm |
| I - Stack: | 623 mm |
| J - Wielbasis: | 1.249 mm |
| A - Zitbuis: | 440 mm |
| B - Bovenbuis: | 615 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 50 mm |
| E - Zithoek: | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 485 mm |
| I - Stack: | 637 mm |
| J - Wielbasis: | 1.269 mm |
| A - Zitbuis: | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 638 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 50 mm |
| E - Zithoek: | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 145 mm |
| H - Reach: | 505 mm |
| I - Stack: | 651 mm |
| J - Wielbasis: | 1.289 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 390 mm | 420 mm | 440 mm | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm | 592 mm | 615 mm | 638 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° | 65° | 65° | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm | 40 mm | 50 mm | 50 mm |
| E - Zithoek: | 78° | 78° | 78° | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm | 452 mm | 452 mm | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 105 mm | 115 mm | 130 mm | 145 mm |
| H - Reach: | 445 mm | 465 mm | 485 mm | 505 mm |
| I - Stack: | 614 mm | 623 mm | 637 mm | 651 mm |
| J - Wielbasis: | 1.229 mm | 1.249 mm | 1.269 mm | 1.289 mm |