Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Materiaal: aluminium ✓ Kleur: zwart ✓ Gewicht: 26,60 kg ✓ Wielmaat: 29" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 12-speed ✓
Productinformatie
"Xyron ST 4.0 Full Suspension "
De "Xyron ST 4.0" presenteert zich als een krachtige full suspension MTB, die is uitgerust met een Bosch middenmotor en een accucapaciteit van maar liefst 800 Wh heeft. Met een wielmaat van 29" en een kettingaandrijving is de fiets de ideale speelkameraad op uitdagend terrein.
De 12-speed "Deore" derailleurversnellingen van Shimano maken nauwkeurig en comfortabel schakelen mogelijk, terwijl het hydraulische schijfremsysteem zorgt voor betrouwbare remkracht. De veerweg van de voorvork van 150 mm en de veerweg van het frame van 150 mm staan ook garant voor comfortabele rijeigenschappen en optimale demping - ongeacht waar je onderweg bent.
De 12-speed "Deore" derailleurversnellingen van Shimano maken nauwkeurig en comfortabel schakelen mogelijk, terwijl het hydraulische schijfremsysteem zorgt voor betrouwbare remkracht. De veerweg van de voorvork van 150 mm en de veerweg van het frame van 150 mm staan ook garant voor comfortabele rijeigenschappen en optimale demping - ongeacht waar je onderweg bent.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, aluminium, volledig geveerd, 39 cm |
| Derailleurpad-haak: | SRAM "UDH", voor steekas, 1 mm schroefdraadsteek |
| Vork: | ROCKSHOX "Psylo Silver RC", 150 mm veerweg, SoloAir, Motion Control, Maxle Lite steekas |
| Balhoofdstel: | ACROS ZS56/28.6/OD62 / ZS56/40, 150° blokslot |
| Dempers: | FOX "Float Rhythm", 185 mm x 52,5 mm |
| Cranks: | MIRANDA "Mythos" 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q:8, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | e*thirteen "Helix Core e*spec", 34 tanden |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | TEKTRO "HD-M535", 4/4-Kolben |
| Bremse V.R.: | TEKTRO "HD-M535", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-M535", hydraulisch, 4 zuiger, voor 2,3 mm remschijven |
| Remgreep: | TEKTRO "HD-M535" |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR203-17", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR203-17", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Versteller: | SHIMANO "Deore SL-M6100". |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Deore RD-M6100", lange kooi |
| Cassette: | SHIMANO "Deore CS-M6100", 10-51 tanden |
| Ketting: | SHIMANO "Deore CN-M6100". |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", BDU38, max. 100 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 800", 800 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Display: | BOSCH "Purion 200" display, 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | RODI "Ready 30", 30-622, 32 gaats, schijfrem, enkel oog, zwart |
| Spaken: | MACH 1 "PRO" |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-TC500-15-B", 15 x 110 mm Booster, steekas, middenvergrendeling |
| Achternaaf: | SHIMANO "FH-TC500-HS-B", 12 x 148 mm Booster, middenvergrendeling, steekas |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Magic Mary", 62-622 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Big Betty", 62-622 |
| Stuur: | LEVELNINE "Race Riser", 780 mm, Ø 31,8 mm, Backsweep 9°, Rise 15 mm |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Team A-Head", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 40 mm lang, zwart |
| Handvatten: | SQlab "70X" |
| Zadel: | FIZIK "Terra Aidon X5 |
| Zadelpen: | LIMOTEC "D1", Ø 31,6 mm, 395 mm lang, 125 mm verstelbereik, 0 mm offset |
| Accu-slot: | ABUS "XPlus" |
Technische data
| Categorie: | Full Suspension |
| E-bike: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 800 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Full Suspension |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 39 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Deore |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 150 mm |
| Frame veerweg: | 150 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper, Elektronische duwhulp |
| Kategorie E-Rad: | 3 |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | zwart |
| Kleurnaam fabrikant: | alu raw matt / black |
| Gewicht: | 26,60 kg |
| EAN | 4251971155213 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 390 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 105 mm |
| H - Reach: | 445 mm |
| I - Stack: | 614 mm |
| J - Wielbasis: | 1.229 mm |
| A - Zitbuis: | 420 mm |
| B - Bovenbuis: | 592 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm |
| H - Reach: | 465 mm |
| I - Stack: | 623 mm |
| J - Wielbasis: | 1.249 mm |
| A - Zitbuis: | 440 mm |
| B - Bovenbuis: | 615 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 50 mm |
| E - Zithoek: | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 485 mm |
| I - Stack: | 637 mm |
| J - Wielbasis: | 1.269 mm |
| A - Zitbuis: | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 638 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 50 mm |
| E - Zithoek: | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 145 mm |
| H - Reach: | 505 mm |
| I - Stack: | 651 mm |
| J - Wielbasis: | 1.289 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 390 mm | 420 mm | 440 mm | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm | 592 mm | 615 mm | 638 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° | 65° | 65° | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm | 40 mm | 50 mm | 50 mm |
| E - Zithoek: | 78° | 78° | 78° | 78° |
| F - Kettenstrebe: | 452 mm | 452 mm | 452 mm | 452 mm |
| G - Stuurbuis: | 105 mm | 115 mm | 130 mm | 145 mm |
| H - Reach: | 445 mm | 465 mm | 485 mm | 505 mm |
| I - Stack: | 614 mm | 623 mm | 637 mm | 651 mm |
| J - Wielbasis: | 1.229 mm | 1.249 mm | 1.269 mm | 1.289 mm |