Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Material: Aluminium ✓ Gewicht: 29,70 kg ✓ Laufradgröße: 29" ✓ Gänge: 9-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Xyron C 2.0 750 Full Suspension "
De Conway "Xyron C 2.0 750" is een SUV die is uitgerust met een krachtige Bosch middenmotor. Met een accucapaciteit van 750 Wh is het de ideale e-bike voor lange dagtochten.
De 29" wielen zorgen voor stabiliteit en een goed rolgedrag. De kettingaandrijving wordt aangevuld met een 9-speed derailleursysteem van Shimano, dat nauwkeurig schakelen mogelijk maakt, terwijl het hydraulische schijfremsysteem zorgt voor betrouwbare remprestaties in verschillende rijsituaties.
Extra comfort wordt geboden door de vering met een veerweg van 150 mm voor de voorvork en 140 mm voor het frame, wat zorgt voor een aangename Fahrer, zelfs op oneffen terrein. De e-bike is uitgerust met spatborden en is ontworpen voor een toelaatbaar totaalgewicht van 140 kg.
De 29" wielen zorgen voor stabiliteit en een goed rolgedrag. De kettingaandrijving wordt aangevuld met een 9-speed derailleursysteem van Shimano, dat nauwkeurig schakelen mogelijk maakt, terwijl het hydraulische schijfremsysteem zorgt voor betrouwbare remprestaties in verschillende rijsituaties.
Extra comfort wordt geboden door de vering met een veerweg van 150 mm voor de voorvork en 140 mm voor het frame, wat zorgt voor een aangename Fahrer, zelfs op oneffen terrein. De e-bike is uitgerust met spatborden en is ontworpen voor een toelaatbaar totaalgewicht van 140 kg.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, aluminium, volledig geveerd, 40 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor WME Carbon, Xyron, RLC FS, Cairon SUV FS, vanaf model 2020 |
| Vork: | RST "Blade Air", 150 mm veerweg, steekas |
| Balhoofdstel: | ACROS ZS56/28.6/OD62 / ZS56/40, 150° blokslot |
| Dempers: | ROCKSHOX "Deluxe Select", 185 mm x 50 mm |
| Cranks: | MIRANDA "Classic", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q:12, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA, 36 tanden |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | TEKTRO "HD-M535", 4/4-Kolben |
| Bremse V.R.: | TEKTRO "HD-M535", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-M535", hydraulisch, 4 zuiger, voor 2,3 mm remschijven |
| Remgreep: | TEKTRO "HD-M535" |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR203-17", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR203-17", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Versteller: | SHIMANO "keuen SL-U4010 |
| Achter derailleur: | SHIMANO keu RD-U4000 |
| Cassette: | SHIMANO "keu CS-LG300", LINKGLIDE, 11-46 tanden |
| Ketting: | SHIMANO "CN-LG500" |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", max. 85 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 750", 750 Wh |
| Lader: | BOSCH 2 A |
| Display: | BOSCH "Purion 200" display, 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | RODI "Tryp 30", 32 Loch, geöst, Tubeless Ready |
| Spaken: | MACH 1 "PRO" |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-TC500-15-B", 15 x 110 mm Booster, steekas, middenvergrendeling |
| Achternaaf: | SHIMANO "FH-TC500-HM-B", 12 x 148 mm Booster, middenvergrendeling, steekas |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-622, Reflex |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-622, Reflex |
| Stuur: | LEVELNINE "Low Riser", 720 mm, Ø 31,8 mm, backsweep 9°, upsweep 5° |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Verstelbaar", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 65 mm lang, zwart |
| Handvatten: | CONTEC "MERGE Mountain Straight", 140 mm, G-Link, zwart/grijs |
| Zadel: | Selle Royal "2315HRN", Atletisch |
| Zadelpen: | LIMOTEC "D1", Ø 31,6 mm, 295 mm lang, 100 mm verstelbereik, 0 mm offset |
| Spatborden: | curana "Apollo 75" |
| Bagagedrager: | atranvelo "Maxi |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 50 E+", 50 lux |
| Achterlicht: | AXA "Juno E-Bike", remlicht |
| Accu-slot: | AXA "Nieuw slot |
| Standaard: | URSUS "R90 - Mooi Plus". |
| Pedalen: | VP-ONDERDELEN "VPE-527 |
Technische data
| Categorie: | SUV |
| E-bike: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 750 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Full Suspension |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 40 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 9-speed |
| Schakelratio: | 1x 9-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Cues |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 150 mm |
| Frame veerweg: | 140 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Kategorie E-Rad: | 2 |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | grijs |
| Kleurnaam fabrikant: | graphit grey matt |
| Gewicht: | 29,70 kg |
| EAN | 4251971154865 |
Geometrie gegevens
M
| A - Hoek stuurbuis: | 65° |
| B - Zithoek: | 76° |
| M | |
|---|---|
| A - Hoek stuurbuis: | 65° |
| B - Zithoek: | 76° |
- BDA_Ebike_2024_2025.pdf
- KE_Conway_2025_DE.pdf
- KE_Conway_2025_DK.pdf
- KE_Conway_2025_EN.pdf
- KE_Conway_2025_ES.pdf
- KE_Conway_2025_FR.pdf
- KE_Conway_2025_IT.pdf
- KE_Conway_2025_NL.pdf
- Z11_Xyron_Alu_Grease_2025.pdf
- Z11_Xyron_Alu_Kunststoff_Gummi_2025.pdf
- Z11_Xyron_Alu_Metall_2025.pdf
- Z11_Xyron_Alu_Torque_2025.pdf