Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Materiaal: aluminium ✓ Gewicht: 25,80 kg ✓ Wielmaat: 29" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 10-speed ✓ Categorie: Full Suspension ✓
Productinformatie
"eWME 2.0 Full Suspension "
De Conway "eWME 2.0" is je nieuwe partner voor spannende trails en uitdagende afdalingen, die veel rijplezier biedt met zijn krachtige aandrijving en doordachte geometrie. Met een stabiel 29" wiel en een gewicht van 25,8 kg is hij klaar voor elk trailavontuur.
Aangedreven door de Shimano "Steps" middenmotor biedt de fiets ondersteuning tot 25 km/u en met zijn accu van 720 Wh ben je perfect uitgerust voor lange tochten. De 1x10 kettingaandrijving met versnellingen van Shimano zorgt ervoor dat je altijd de juiste versnelling vindt, of het nu gaat om steile beklimmingen of snelle afdalingen.
De hydraulische Schijfremmen brengen je zelfs in de steilste afdalingen veilig tot stilstand. Met een veerweg van 160 mm in de vork en 155 mm in het frame is de "eWME 2.0" ideaal uitgerust om te genieten van all-mountain trails en singletracks en je een soepele rijervaring te bieden.
De balhoofdbuishoek van 65° en de zithoek van 76° zorgen voor een ontspannen maar agressieve zithouding, terwijl de lengte van de liggende achtervork en de wielbasis zorgen voor stabiliteit en wendbaarheid.
Aangedreven door de Shimano "Steps" middenmotor biedt de fiets ondersteuning tot 25 km/u en met zijn accu van 720 Wh ben je perfect uitgerust voor lange tochten. De 1x10 kettingaandrijving met versnellingen van Shimano zorgt ervoor dat je altijd de juiste versnelling vindt, of het nu gaat om steile beklimmingen of snelle afdalingen.
De hydraulische Schijfremmen brengen je zelfs in de steilste afdalingen veilig tot stilstand. Met een veerweg van 160 mm in de vork en 155 mm in het frame is de "eWME 2.0" ideaal uitgerust om te genieten van all-mountain trails en singletracks en je een soepele rijervaring te bieden.
De balhoofdbuishoek van 65° en de zithoek van 76° zorgen voor een ontspannen maar agressieve zithouding, terwijl de lengte van de liggende achtervork en de wielbasis zorgen voor stabiliteit en wendbaarheid.
Specificaties
| Frame: | Intube EP8, aluminium, volledig geveerd, 41 cm |
| Derailleurpad-haak: | SRAM "UDH", voor steekas, 1 mm schroefdraadsteek |
| Vork: | ROCKSHOX "Lyrik", 160 mm veerweg, DebonAir+, Rush RC, Maxle Ultimate steekas |
| Balhoofdstel: | ACROS ZS56/28.6 / ZS56/40, 135° blokslot |
| Dempers: | FOX "Float DPS", 205 mm x 60 mm |
| Cranks: | SHIMANO "Deore XT FC-M8150", 165 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | SHIMANO "SM-CRE70", 34 tanden |
| Trapas: | SHIMANO |
| Rem: | SHIMANO "BR-MT420", 4-Kolben |
| Bremse V.R.: | SHIMANO "Deore BL-M4100 / BR-MT420", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | SHIMANO schijfrem "Deore BL-M4100 / BR-MT420", hydraulisch, adapter voor 203 mm |
| Remgreep: | SHIMANO "BL-M4100" |
| Remschijf voorwiel: | SHIMANO "SM-RT64", Ø 203 mm, Centre Lock |
| Remschijf achterwiel: | SHIMANO "SM-RT64", Ø 203 mm, Centre Lock |
| Versteller: | SHIMANO keuen SL-U6000 |
| Achter derailleur: | SHIMANO keu RD-U6000 |
| Cassette: | SHIMANO "keu CS-LG300", LINKGLIDE, 11-48 tanden |
| Ketting: | SHIMANO "CN-LG500" |
| Aandrijving: | SHIMANO "EP800" |
| Accu: | DARFON "Intube 720", 720 Wh |
| Lader: | DARFON 4-5,6 A |
| Remote: | SHIMANO "SW-EM800" |
| Display: | SHIMANO "SC-EM800", 3 snelheden, afstandsbediening, duwondersteuning |
| Sensor: | SHIMANO "EW-SS301", voor remschijf, zonder spaakmagneet, 760 mm kabellengte |
| Velgen: | VELOTEC "VR23", 32 Loch, geöst, Tubeless Ready |
| Spaken: | MACH 1 "PRO" |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-TC500-15-B", 15 x 110 mm Booster, steekas, middenvergrendeling |
| Achternaaf: | SHIMANO "FH-TC500-HM-B", 12 x 148 mm Booster, middenvergrendeling, steekas |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Magic Mary", 62-622 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Hans Demper", 60-622 |
| Stuur: | LEVELNINE "Race Riser", 780 mm, Ø 31,8 mm, Backsweep 9°, Rise 15 mm |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Race A-Head", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 35 mm lang, hoek 0°, zwart |
| Handvatten: | SQlab "70X" |
| Zadel: | Selle Royal "2315HRN", Atletisch |
| Zadelpen: | LIMOTEC "D1", Ø 31,6 mm, 295 mm lang, 100 mm verstelbereik, 0 mm offset |
| Accu-slot: | DARFON |
Technische data
| Categorie: | Full Suspension |
| E-bike: | ja |
| Aandrijfsysteem: | SHIMANO STEPS EP8 |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 720 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Full Suspension |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 41 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 10-speed |
| Schakelratio: | 1x 10-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Cues |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 160 mm |
| Frame veerweg: | 155 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper, Elektronische duwhulp |
| Kategorie E-Rad: | 3 |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | goud |
| Kleurnaam fabrikant: | bronze matt |
| Gewicht: | 25,80 kg |
| EAN | 4251971168329 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 410 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 35 mm |
| E - Zithoek: | 76° |
| F - Kettenstrebe: | 456 mm |
| G - Stuurbuis: | 105 mm |
| H - Reach: | 432 mm |
| I - Stack: | 628 mm |
| J - Wielbasis: | 1.212 mm |
| A - Zitbuis: | 440 mm |
| B - Bovenbuis: | 605 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 35 mm |
| E - Zithoek: | 76° |
| F - Kettenstrebe: | 456 mm |
| G - Stuurbuis: | 105 mm |
| H - Reach: | 452 mm |
| I - Stack: | 628 mm |
| J - Wielbasis: | 1.232 mm |
| A - Zitbuis: | 470 mm |
| B - Bovenbuis: | 625 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 35 mm |
| E - Zithoek: | 76° |
| F - Kettenstrebe: | 456 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm |
| H - Reach: | 472 mm |
| I - Stack: | 638 mm |
| J - Wielbasis: | 1.252 mm |
| A - Zitbuis: | 500 mm |
| B - Bovenbuis: | 645 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 35 mm |
| E - Zithoek: | 76° |
| F - Kettenstrebe: | 456 mm |
| G - Stuurbuis: | 125 mm |
| H - Reach: | 492 mm |
| I - Stack: | 648 mm |
| J - Wielbasis: | 1.272 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 410 mm | 440 mm | 470 mm | 500 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm | 605 mm | 625 mm | 645 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° | 65° | 65° | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 35 mm | 35 mm | 35 mm | 35 mm |
| E - Zithoek: | 76° | 76° | 76° | 76° |
| F - Kettenstrebe: | 456 mm | 456 mm | 456 mm | 456 mm |
| G - Stuurbuis: | 105 mm | 105 mm | 115 mm | 125 mm |
| H - Reach: | 432 mm | 452 mm | 472 mm | 492 mm |
| I - Stack: | 628 mm | 628 mm | 638 mm | 648 mm |
| J - Wielbasis: | 1.212 mm | 1.232 mm | 1.252 mm | 1.272 mm |
- BDA_Ebike_2024_2025.pdf
- KE_Conway_2025_DE.pdf
- KE_Conway_2025_DK.pdf
- KE_Conway_2025_EN.pdf
- KE_Conway_2025_ES.pdf
- KE_Conway_2025_FR.pdf
- KE_Conway_2025_IT.pdf
- KE_Conway_2025_NL.pdf
- Z10_eWME_Darfon_Grease_2025.pdf
- Z10_eWME_Darfon_Kunststoff_Gummi_2025.pdf
- Z10_eWME_Darfon_Metall_2025.pdf
- Z10_eWME_Darfon_Torque_2025.pdf