Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Material: Aluminium ✓ Farbe: silber ✓ Laufradgröße: 29" ✓ Gänge: 10-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Cairon SUV 4.0 Diamant "
De Conway "Cairon SUV 4.0" is je ideale metgezel. Op onverharde wegen buiten de gebaande paden of in de stadsjungle als forens. Met spatborden, heldere verlichting en een bagagedrager is hij veelzijdig en altijd betrouwbaar bij de hand.
De krachtige Bosch "Performance CX" middenmotor zorgt voor een welkome rugwind in combinatie met de accu met een indrukwekkende 750 Wh. Dankzij deze capaciteit kun je je tochten naar hartenlust indelen en zelfs zorgeloos een extra rondje doen. Het comfortabele aluminium frame en de 29" wielen zorgen voor een aangename rijervaring en bieden een veilig rijgedrag dankzij het uitstekende kantelgedrag en de uitstekende grip.
De "Deore" derailleurversnellingen van Shimano met 10 versnellingen bieden je een betrouwbare gradatie om zelfs in heuvelachtig gebied vooruit te komen. Hydraulische Schijfremmen garanderen een hoge mate van veiligheid en controle.
De krachtige Bosch "Performance CX" middenmotor zorgt voor een welkome rugwind in combinatie met de accu met een indrukwekkende 750 Wh. Dankzij deze capaciteit kun je je tochten naar hartenlust indelen en zelfs zorgeloos een extra rondje doen. Het comfortabele aluminium frame en de 29" wielen zorgen voor een aangename rijervaring en bieden een veilig rijgedrag dankzij het uitstekende kantelgedrag en de uitstekende grip.
De "Deore" derailleurversnellingen van Shimano met 10 versnellingen bieden je een betrouwbare gradatie om zelfs in heuvelachtig gebied vooruit te komen. Hydraulische Schijfremmen garanderen een hoge mate van veiligheid en controle.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, aluminium, diamant, 41 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor WME Carbon, Xyron, RLC FS, Cairon SUV FS, vanaf model 2020 |
| Vork: | SR SUNTOUR "Booster YS728", 120 mm veerweg, steekas |
| Balhoofdstel: | GLORIEWIEL "SIT3 Strummer", ZS56/28.6 / ZS56/40 |
| Cranks: | MIRANDA "Classic", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q:12, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA, 36 tanden |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | MAGURA "MT Trail" |
| Bremse V.R.: | MAGURA "MT Trail Sport |
| Bremse H.R.: | MAGURA "MT Trail Sport |
| Remgreep: | MAGURA "MT Trail" |
| Remschijf voorwiel: | MAGURA "STORM HC", Ø 180 mm, Centre Lock |
| Remschijf achterwiel: | MAGURA "STORM HC", Ø 180 mm, Centre Lock |
| Versteller: | SHIMANO "Deore SL-M5130". |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Deore RD-M5130-GS", LINKGLIDE, halflange kooi |
| Cassette: | SHIMANO "keu CS-LG400", LINKGLIDE, 11-43 tanden |
| Ketting: | SHIMANO "CN-LG500" |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", max. 85 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 750", 750 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3300", mini-afstandsbediening |
| System interface: | BOSCH "BRC3100" |
| Display: | BOSCH "Kiox 500", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | RODI "Tryp 30", 32 Loch, geöst, Tubeless Ready |
| Spaken: | Niro |
| Voornaaf: | SHIMANO "Altus HB-MT400-B", 15 x 110 mm Booster, steekas, middenvergrendeling |
| Achternaaf: | SHIMANO "Alivio FH-MT400-B", 12 x 148 mm Booster, middenvergrendeling, steekas |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Johnny Watts", 65-622, Reflex |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Johnny Watts", 65-622, Reflex |
| Stuur: | LEVELNINE "Low Riser", 720 mm, Ø 31,8 mm, backsweep 9°, upsweep 5° |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Verstelbaar", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 65 mm lang, zwart |
| Handvatten: | SQlab "70X" |
| Zadel: | Selle Royal "Vivo", Sportief |
| Zadelpen: | LIMOTEC "D1", Ø 31,6 mm, 395 mm lang, 125 mm verstelbereik, 0 mm offset |
| Spatborden: | curana "Apollo 75" |
| Bagagedrager: | atranvelo "woon-werkverkeer Pro" |
| Koplamp: | LUPINE "SL Nano F", 140 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E-Stop", stoplicht |
| Accu-slot: | AXA "Nieuw slot |
| Standaard: | URSUS "R81 - Golf achteraan". |
| Pedalen: | VP-ONDERDELEN "VPE-527 |
Technische data
| Categorie: | SUV |
| E-bike: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 750 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 41 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 10-speed |
| Schakelratio: | 1x 10-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Deore |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 120 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Kategorie E-Rad: | 2 |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | zilver |
| Kleurnaam fabrikant: | black matt / silver matt |
| EAN | 4251971171183 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
XXL
| A - Zitbuis: | 410 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 403 mm |
| I - Stack: | 649 mm |
| J - Wielbasis: | 1.151 mm |
| A - Zitbuis: | 450 mm |
| B - Bovenbuis: | 600 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 426 mm |
| I - Stack: | 649 mm |
| J - Wielbasis: | 1.174 mm |
| A - Zitbuis: | 490 mm |
| B - Bovenbuis: | 620 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 445 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.197 mm |
| A - Zitbuis: | 530 mm |
| B - Bovenbuis: | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 468 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.220 mm |
| A - Zitbuis: | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 660 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm |
| H - Reach: | 487 mm |
| I - Stack: | 667 mm |
| J - Wielbasis: | 1.243 mm |
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 410 mm | 450 mm | 490 mm | 530 mm | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm | 600 mm | 620 mm | 640 mm | 660 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° | 67° | 67° | 67° | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm | 65 mm | 65 mm | 65 mm | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 75° | 75° | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm | 455 mm | 455 mm | 455 mm | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm | 120 mm | 130 mm | 130 mm | 140 mm |
| H - Reach: | 403 mm | 426 mm | 445 mm | 468 mm | 487 mm |
| I - Stack: | 649 mm | 649 mm | 658 mm | 658 mm | 667 mm |
| J - Wielbasis: | 1.151 mm | 1.174 mm | 1.197 mm | 1.220 mm | 1.243 mm |