Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Material: Aluminium ✓ Gewicht: 28,60 kg ✓ Laufradgröße: 27" ✓ Gänge: 12-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Cairon SUV FS 4.0 SE SUV, Wave "
Waar je ook heen wilt en op elke route: de "Cairon SUV FS 4.0 SE" rolt vol vertrouwen over asfalt en bospaden, terwijl de 120 mm veerweg van de voorvork en de 100 mm veerweg van het frame alle hobbels eenvoudig opvangen. De geometrie met een sportieve, comfortabele zitbuishoek zorgt voor dynamische prestaties en een gemakkelijke besturing, terwijl de golfvorm van het frame zorgt voor comfort bij het op- en afstappen.
Met de 12-speed derailleurversnellingen ben je flexibel onderweg - of het nu een steile klim is of een snelle afdaling. Hydraulische Schijfremmen geven je nauwkeurige controle, zelfs in natte omstandigheden.
Het vermogen komt aan het einde: de Bosch "Performance Line CX" middenmotor en de accu van 625 Wh geven je de Booster voor lange tochten en dagelijks gebruik.
Met de 12-speed derailleurversnellingen ben je flexibel onderweg - of het nu een steile klim is of een snelle afdaling. Hydraulische Schijfremmen geven je nauwkeurige controle, zelfs in natte omstandigheden.
Het vermogen komt aan het einde: de Bosch "Performance Line CX" middenmotor en de accu van 625 Wh geven je de Booster voor lange tochten en dagelijks gebruik.
Specificaties
| Frame: | CONWAY Intube Wave Fully Bosch, Alu |
| Derailleurpad-haak: | 0281180/0 |
| Vork: | SUNTOUR "XCM Coil" , 120 mm |
| Balhoofdstel: | ZS56 / ZS56, Block Lock |
| Dempers: | FOX "Float DPS" |
| Cranks: | MIRANDA "Classic Gen. 4", 165 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA "Gen. 4", 34 Z., w CG |
| Rem: | TEKTRO "HD-M530", 4/2-Kolben |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR203-45, 203 mm |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR180-45 2,3", 180 mm |
| Versteller: | SHIMANO "Deore SL-M6100" |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Deore RD-M6100, 12speed |
| Cassette: | SHIMANO "CS-M6100", 10-51 Z. |
| Ketting: | SHIMANO "CN-M6100" |
| Aandrijving: | BOSCH Mittelmotor Gen.4 "Performance CX", 36 V, 250 W |
| Accu: | BOSCH "Powertube 625", Lithium-Ionen mit BMS, 625 Wh, horizontal |
| Lader: | Bosch 2 A, BES3 |
| Remote: | BOSCH "BRC3600" |
| Display: | BOSCH "Intuvia 100" |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | RODI "TRYP 30" |
| Spaken: | MACH 1 "PRO" |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-TC500", 15 x 110 mm |
| Achternaaf: | SHIMANO "FH-TC500", 12 x 142mm |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-584, Reflex |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-584, Reflex |
| Stuur: | LEVEL 9 "Low Riser", 31,8, 720 mm |
| Stuurpen: | LEVEL 9 "Adjustable", 31,8mm, 65mm |
| Handvatten: | CONTEC "MERGE Mountain Comfort" |
| Zadel: | SELLE ROYAL "Vivo Athletic Ergo", Damen |
| Zadelpen: | LIMOTEC "D1", 30,9 mm, 75 mm |
| Spatborden: | CURANA "Apollo 75" |
| Bagagedrager: | ATRAN, "Maxi Carrier", inkl. Federklappe |
| Koplamp: | HERRMANS FL-25 MR9E |
| Achterlicht: | AXA "Juno E-Bike", Brake Light |
| Standaard: | URSUS "MOOI Plus", 40 mm |
| Pedalen: | VP "VPE-527" |
Technische data
| Categorie: | SUV |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 625 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | dames |
| Frame-vorm: | Wave |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 42 cm |
| Wielmaat: | 27" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Deore |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 120 mm |
| Frame veerweg: | 100 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | blauw |
| Kleurnaam fabrikant: | lightblue |
| Gewicht: | 28,60 kg |
| EAN | 4251971184497 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 420 mm |
| B - Bovenbuis: | 580 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 500 mm |
| G - Stuurbuis: | 150 mm |
| H - Reach: | 391 mm |
| I - Stack: | 634 mm |
| J - Wielbasis: | 1.176 mm |
| A - Zitbuis: | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 600 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 500 mm |
| G - Stuurbuis: | 150 mm |
| H - Reach: | 411 mm |
| I - Stack: | 634 mm |
| J - Wielbasis: | 1.196 mm |
| A - Zitbuis: | 500 mm |
| B - Bovenbuis: | 620 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 500 mm |
| G - Stuurbuis: | 170 mm |
| H - Reach: | 424 mm |
| I - Stack: | 653 mm |
| J - Wielbasis: | 1.217 mm |
| A - Zitbuis: | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 500 mm |
| G - Stuurbuis: | 170 mm |
| H - Reach: | 444 mm |
| I - Stack: | 653 mm |
| J - Wielbasis: | 1.237 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 420 mm | 460 mm | 500 mm | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 580 mm | 600 mm | 620 mm | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° | 68° | 68° | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm | 65 mm | 90 mm | 90 mm |
| E - Zithoek: | 73° | 73° | 73° | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 500 mm | 500 mm | 500 mm | 500 mm |
| G - Stuurbuis: | 150 mm | 150 mm | 170 mm | 170 mm |
| H - Reach: | 391 mm | 411 mm | 424 mm | 444 mm |
| I - Stack: | 634 mm | 634 mm | 653 mm | 653 mm |
| J - Wielbasis: | 1.176 mm | 1.196 mm | 1.217 mm | 1.237 mm |