Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Material: Aluminium ✓ Gewicht: 28,60 kg ✓ Laufradgröße: 27" ✓ Gänge: 12-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Cairon SUV FS 4.0 Wave "
De "Cairon SUV FS 4.0" is een E-SUV met een hoogwaardig aluminium frame en een Bosch middenmotor. Hij heeft een accucapaciteit van 625 Wh en ondersteunt snelheden tot 25 km/u.
De wielmaat is 27,5" en de Fietsen is uitgerust met een kettingaandrijving. Het 12-speed "Deore" derailleursysteem is afkomstig van Shimano en combineert betrouwbaarheid en duurzaamheid met een hoge schakelprecisie. Het remsysteem bestaat uit hydraulische Schijfremmen die zorgen voor betrouwbare remprestaties.
De vering heeft een veerweg van 120 mm voor de voorvork en 100 mm voor het frame, wat zorgt voor een comfortabele Fahrer op de meest uiteenlopende ondergronden. De uitrusting omvat spatborden en is ontworpen voor een toelaatbaar totaalgewicht van 140 kg. Dankzij de slimme scharnierende achterdriehoek kunnen het wiel en de bagagedrager direct omhoog worden geschoven, zodat de lading niet in de richting van het zadel en de Fahrer wordt geduwd.
De wielmaat is 27,5" en de Fietsen is uitgerust met een kettingaandrijving. Het 12-speed "Deore" derailleursysteem is afkomstig van Shimano en combineert betrouwbaarheid en duurzaamheid met een hoge schakelprecisie. Het remsysteem bestaat uit hydraulische Schijfremmen die zorgen voor betrouwbare remprestaties.
De vering heeft een veerweg van 120 mm voor de voorvork en 100 mm voor het frame, wat zorgt voor een comfortabele Fahrer op de meest uiteenlopende ondergronden. De uitrusting omvat spatborden en is ontworpen voor een toelaatbaar totaalgewicht van 140 kg. Dankzij de slimme scharnierende achterdriehoek kunnen het wiel en de bagagedrager direct omhoog worden geschoven, zodat de lading niet in de richting van het zadel en de Fahrer wordt geduwd.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, aluminium, Wave volledig geveerd, 42 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor WME Carbon, Xyron, RLC FS, Cairon SUV FS, vanaf model 2020 |
| Vork: | FOX "Float AWL", 120 mm veerweg, Float Evol, rail, steekas |
| Balhoofdstel: | ACROS ZS56/28.6/OD62 / ZS56/40, 150° blokslot |
| Dempers: | FOX "Float DPS", 165 mm x 38 mm |
| Cranks: | MIRANDA "Classic", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q:12, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA, 36 tanden |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | TEKTRO "HD-M530", 4/2-Kolben |
| Bremse V.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-M530", Posterbevestiging |
| Bremse H.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-M530", hydraulisch, 2 zuiger, voor 2,3 mm remschijven |
| Remgreep: | TEKTRO "HD-M530" |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR203-17", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR180-45", Ø 180 mm, middensluiting, 2,3 mm dik |
| Versteller: | SHIMANO "Deore SL-M6100". |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Deore RD-M6100", lange kooi |
| Cassette: | SHIMANO "Deore CS-M6100", 10-51 tanden |
| Ketting: | SHIMANO "Deore CN-M6100". |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", max. 85 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 625", 625 Wh |
| Lader: | BOSCH 2 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3600", LED afstandsbediening |
| Display: | BOSCH "Intuvia 100", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | RODI "Tryp 30", 32 Loch, geöst, Tubeless Ready |
| Spaken: | MACH 1 "PRO" |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-TC500-15-B", 15 x 110 mm Booster, steekas, middenvergrendeling |
| Achternaaf: | SHIMANO "FH-TC500", 12 x 142 mm, centraalslot, steekas |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-584, Reflex |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-584, Reflex |
| Stuur: | LEVELNINE "Low Riser", 720 mm, Ø 31,8 mm, backsweep 9°, upsweep 5° |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Verstelbaar", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 65 mm lang, zwart |
| Handvatten: | CONTEC "MERGE Mountain Comfort", 140 mm, G-Link, zwart/grijs |
| Zadel: | Selle Royal "Vivo", Sportief |
| Zadelpen: | LIMOTEC "D1", Ø 31,6 mm, 265 mm lang, 75 mm verstelbereik, 0 mm offset |
| Spatborden: | curana "Apollo 75" |
| Bagagedrager: | atranvelo "Maxi |
| Koplamp: | HERRMANS "Nordic MR9", 60 lux |
| Achterlicht: | AXA "Juno E-Bike", remlicht |
| Accu-slot: | AXA "Nieuw slot |
| Standaard: | URSUS "R90 - Mooi Plus". |
| Pedalen: | VP-ONDERDELEN "VPE-527 |
Technische data
| Categorie: | SUV |
| E-bike: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 625 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | dames |
| Frame-vorm: | Wave |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 42 cm |
| Wielmaat: | 27" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Deore |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 120 mm |
| Frame veerweg: | 100 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Kategorie E-Rad: | 3 |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | blauw |
| Kleurnaam fabrikant: | lightblue |
| Gewicht: | 28,60 kg |
| EAN | 4251971154698 |
Geometrie gegevens
M
| A - Hoek stuurbuis: | 68° |
| B - Zithoek: | 73° |
| M | |
|---|---|
| A - Hoek stuurbuis: | 68° |
| B - Zithoek: | 73° |
- BDA_Ebike_2024_2025.pdf
- KE_Conway_2025_DE.pdf
- KE_Conway_2025_DK.pdf
- KE_Conway_2025_EN.pdf
- KE_Conway_2025_ES.pdf
- KE_Conway_2025_FR.pdf
- KE_Conway_2025_IT.pdf
- KE_Conway_2025_NL.pdf
- Z14_Cairon_SUV_FS_Gen4_BES3_Kunststoff_Gummi_2025.pdf
- Z14_Cairon_SUV_FS_Gen4_BES3_Torque_2025.pdf
- Z14_Cairon_SUV_FS_Gen4_BES3_Grease_2025.pdf
- Z14_Cairon_SUV_FS_Gen4_BES3_Metall_2025.pdf