Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Materiaal: aluminium ✓ Gewicht: 24,60 kg ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 9-speed ✓ Categorie: Hardtail ✓
Productinformatie
"Cairon S 2.0 625 SE Hardtail, Diamant "
Ben je op zoek naar een e-bike die zowel in het dagelijks leven als tijdens uitstapjes in de natuur een betrouwbare metgezel is? De "Cairon S 2.0 625 SE" biedt je de veelzijdigheid van een e-bike en brengt je moeiteloos naar je bestemming. Met zijn wendbare 27,5" of lichtlopende 29" wielen, levendige geometrie en een aangenaam rijgevoel zorgt hij voor veel rijplezier op elk terrein!
Aangedreven door een Bosch middenmotor biedt de "Cairon S 2.0 625 SE" ondersteuning tot 25 km/u, terwijl de krachtige accu van 625 Wh je genoeg bereik geeft voor langere ritten. De 1x 9 derailleurversnellingen van Shimano zorgen voor eenvoudig en nauwkeurig schakelen, zodat je je volledig op de weg of het parcours kunt concentreren.
De hydraulische Schijfremmen garanderen betrouwbare remkracht, ongeacht de omstandigheden. Met een veerweg van 120 mm biedt de fiets extra comfort op oneffen trails, terwijl de elektronische duwondersteuning je helpt de fiets moeiteloos te verplaatsen wanneer dat nodig is.
Last but not least, het toegestane totaalgewicht van 130 kg maakt de "Cairon S 2.0 625 SE" robuust en veerkrachtig, waardoor hij ideaal is voor dagelijks gebruik en spontane uitstapjes.
Aangedreven door een Bosch middenmotor biedt de "Cairon S 2.0 625 SE" ondersteuning tot 25 km/u, terwijl de krachtige accu van 625 Wh je genoeg bereik geeft voor langere ritten. De 1x 9 derailleurversnellingen van Shimano zorgen voor eenvoudig en nauwkeurig schakelen, zodat je je volledig op de weg of het parcours kunt concentreren.
De hydraulische Schijfremmen garanderen betrouwbare remkracht, ongeacht de omstandigheden. Met een veerweg van 120 mm biedt de fiets extra comfort op oneffen trails, terwijl de elektronische duwondersteuning je helpt de fiets moeiteloos te verplaatsen wanneer dat nodig is.
Last but not least, het toegestane totaalgewicht van 130 kg maakt de "Cairon S 2.0 625 SE" robuust en veerkrachtig, waardoor hij ideaal is voor dagelijks gebruik en spontane uitstapjes.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, aluminium, diamant, 41 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY "V1" voor Cairon snelspanner |
| Vork: | RST "Blaze ML", 120 mm veerweg, snelspanner |
| Balhoofdstel: | GLORIEWIEL "SIT3 Strummer", ZS56/28.6 / ZS56/40 |
| Cranks: | MIRANDA "Classic", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q:12, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA, 36 tanden |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | TEKTRO "HD-M280" |
| Bremse V.R.: | TEKTRO "HD-M280", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-M280", hydraulisch, 2 zuiger, voor 1,8 mm remschijven |
| Remgreep: | TEKTRO "HD-M280" |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR180-35", Ø 180 mm, middensluiting |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR180-35", Ø 180 mm, middensluiting |
| Versteller: | SHIMANO keuen SL-U4000 |
| Achter derailleur: | SHIMANO keu RD-U4000 |
| Cassette: | SHIMANO "keu CS-LG300", LINKGLIDE, 11-46 tanden |
| Ketting: | SHIMANO "CN-LG500" |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", max. 85 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 625", 625 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3300", mini-afstandsbediening |
| System interface: | BOSCH "BRC3100" |
| Display: | BOSCH "Kiox 300", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | RODI "Blackrock 25", 32 Loch, geöst, Tubeless Ready |
| Spaken: | MACH 1 |
| Voornaaf: | SHIMANO "Tourney TX HB-TX505", centrale vergrendeling, snelspanner |
| Achternaaf: | SHIMANO "Tourney TX FH-TX505", centrale vergrendeling, snelspanner |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Stoere Tom", 60-584 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Stoere Tom", 60-584 |
| Stuur: | CONWAY 'HB-RB11L', 720 mm, Ø 31,8 mm, Rughoek 9°, Stijging 15 mm |
| Stuurpen: | CONWAY, 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 75 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | CONWAY "Sport", 130 mm, zwart |
| Zadel: | Selle Royal "Vivo", Sportief |
| Zadelpen: | CONWAY, Ø 31,6 mm, 350 mm lang, 15 mm offset |
| Spatborden: | CONTEC "DLUX 50 E+", 50 lux |
| Bagagedrager: | atranvelo "woon-werkverkeer Pro" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 50 E+", 50 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E" |
| Accu-slot: | AXA "Nieuw slot |
| Standaard: | URSUS "R81 - Golf achteraan". |
| Pedalen: | VP-ONDERDELEN "VPE-506 |
Technische data
| Categorie: | Hardtail |
| E-bike: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 625 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 41 cm |
| Wielmaat: | 27" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 9-speed |
| Schakelratio: | 1x 9-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Cues |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 120 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, Elektronische duwhulp |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | blauw |
| Kleurnaam fabrikant: | black metallic / turquoise metallic |
| Gewicht: | 24,60 kg |
| EAN | 4251971168824 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
XXL
| A - Zitbuis: | 410 mm |
| B - Bovenbuis: | 575 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 75 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 401 mm |
| I - Stack: | 619 mm |
| J - Wielbasis: | 1.135 mm |
| A - Zitbuis: | 450 mm |
| B - Bovenbuis: | 600 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 75 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 426 mm |
| I - Stack: | 649 mm |
| J - Wielbasis: | 1.174 mm |
| A - Zitbuis: | 490 mm |
| B - Bovenbuis: | 620 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 445 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.197 mm |
| A - Zitbuis: | 530 mm |
| B - Bovenbuis: | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 468 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.220 mm |
| A - Zitbuis: | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 660 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm |
| H - Reach: | 487 mm |
| I - Stack: | 667 mm |
| J - Wielbasis: | 1.243 mm |
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 410 mm | 450 mm | 490 mm | 530 mm | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 575 mm | 600 mm | 620 mm | 640 mm | 660 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° | 67° | 67° | 67° | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 75 mm | 75 mm | 90 mm | 90 mm | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 75° | 75° | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm | 455 mm | 455 mm | 455 mm | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm | 120 mm | 130 mm | 130 mm | 140 mm |
| H - Reach: | 401 mm | 426 mm | 445 mm | 468 mm | 487 mm |
| I - Stack: | 619 mm | 649 mm | 658 mm | 658 mm | 667 mm |
| J - Wielbasis: | 1.135 mm | 1.174 mm | 1.197 mm | 1.220 mm | 1.243 mm |