Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Material: Aluminium ✓ Gewicht: 28,90 kg ✓ Laufradgröße: 27" ✓ Gänge: 9-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Cairon C FS 2.0 Wave "
De "Cairon C FS 2.0" van Conway is de ideale SUV e-bike voor avonturiers en dagelijkse veroveraars. Uitgerust met een krachtige Bosch middenmotor en een accucapaciteit van 625 Wh biedt deze fiets betrouwbare ondersteuning tot een snelheid van 25 km/u, zodat je met gemak langere afstanden kunt afleggen.
De 27" wielen en uitgebalanceerde geometrie zorgen voor uitstekende stabiliteit en comfort, terwijl de 9-speed derailleurversnellingen van Shimano je de flexibiliteit geven om elke klim met gemak aan te kunnen. De hydraulische Schijfremmen garanderen veilige en nauwkeurige remprestaties.
Met een veerweg van 100 mm op het frame en 120 mm op de vork is de "Cairon C FS 2.0" perfect voor oneffen terrein en zorgt hij voor een soepele rit. De spatborden beschermen tegen vuil en spatwater.
Met een toegestaan totaalgewicht van 140 kg en een robuust aluminium frame is deze e-bike zowel stabiel als licht, waardoor het een betrouwbare metgezel is voor alle avonturen.
De 27" wielen en uitgebalanceerde geometrie zorgen voor uitstekende stabiliteit en comfort, terwijl de 9-speed derailleurversnellingen van Shimano je de flexibiliteit geven om elke klim met gemak aan te kunnen. De hydraulische Schijfremmen garanderen veilige en nauwkeurige remprestaties.
Met een veerweg van 100 mm op het frame en 120 mm op de vork is de "Cairon C FS 2.0" perfect voor oneffen terrein en zorgt hij voor een soepele rit. De spatborden beschermen tegen vuil en spatwater.
Met een toegestaan totaalgewicht van 140 kg en een robuust aluminium frame is deze e-bike zowel stabiel als licht, waardoor het een betrouwbare metgezel is voor alle avonturen.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, Aluminium, Wave Fullsuspension, 42 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor WME Carbon, Xyron, RLC FS, Cairon SUV FS, vanaf model 2020 |
| Vork: | SR SUNTOUR "SF19-XCM34 Booster LOR DS", 120 mm veerweg, steekas |
| Balhoofdstel: | ACROS ZS56/28.6/OD62 / ZS56/40, 150° blokslot |
| Dempers: | FOX "Float DPS", 165 mm x 38 mm |
| Cranks: | MIRANDA "Classic", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q:12, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA, 36 tanden |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | SHIMANO "BR-MT200" |
| Bremse V.R.: | SHIMANO "BL-MT200 / BR-MT200", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | SHIMANO "BL-MT200 / BR-MT200 |
| Remgreep: | SHIMANO "BL-MT200" |
| Remschijf voorwiel: | SHIMANO "SM-RT30", Ø 180 mm, Centre Lock |
| Remschijf achterwiel: | SHIMANO "SM-RT30", Ø 180 mm, Centre Lock |
| Versteller: | SHIMANO "keuen SL-U4010 |
| Achter derailleur: | SHIMANO keu RD-U4000 |
| Cassette: | SHIMANO "keu CS-LG300", LINKGLIDE, 11-46 tanden |
| Ketting: | SHIMANO "CN-LG500" |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", max. 85 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 625", 625 Wh |
| Lader: | BOSCH 2 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3600", LED afstandsbediening |
| Display: | BOSCH "Intuvia 100", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | RODI "Tryp 30", 32 Loch, geöst, Tubeless Ready |
| Spaken: | MACH 1 "PRO" |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-TC500-15-B", 15 x 110 mm Booster, steekas, middenvergrendeling |
| Achternaaf: | SHIMANO "FH-TC500-HM", 12 x 142 mm, centraalslot, steekas |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-584, Reflex |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Smart Sam", 60-584, Reflex |
| Stuur: | LEVELNINE "Low Riser", 720 mm, Ø 31,8 mm, backsweep 9°, upsweep 5° |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Verstelbaar", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 65 mm lang, zwart |
| Handvatten: | CONTEC "MERGE Mountain Comfort", 140 mm, G-Link, zwart/grijs |
| Zadel: | Selle Royal "Vivo", Sportief |
| Zadelpen: | LIMOTEC "DL1", Ø 30,9 mm, 295 mm lang, 75 mm verstelbereik, 0 mm offset |
| Spatborden: | curana "Apollo 75" |
| Bagagedrager: | atranvelo "Maxi |
| Koplamp: | HERRMANS "Nordic MR5", 40 lux |
| Achterlicht: | AXA "Juno E-Bike", remlicht |
| Accu-slot: | AXA "Nieuw slot |
| Standaard: | URSUS "R90 - Mooi Plus". |
| Pedalen: | VP-ONDERDELEN "VPE-527 |
Technische data
| Categorie: | SUV |
| E-bike: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 625 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | dames |
| Frame-vorm: | Wave |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 42 cm |
| Wielmaat: | 27" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 9-speed |
| Schakelratio: | 1x 9-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Cues |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 120 mm |
| Frame veerweg: | 100 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Kategorie E-Rad: | 3 |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | grijs |
| Kleurnaam fabrikant: | graphit grey matt |
| Gewicht: | 28,90 kg |
| EAN | 4251971154650 |
Geometrie gegevens
M
| A - Hoek stuurbuis: | 68° |
| B - Zithoek: | 73° |
| M | |
|---|---|
| A - Hoek stuurbuis: | 68° |
| B - Zithoek: | 73° |
- BDA_Ebike_2024_2025.pdf
- KE_Conway_2025_DE.pdf
- KE_Conway_2025_DK.pdf
- KE_Conway_2025_EN.pdf
- KE_Conway_2025_ES.pdf
- KE_Conway_2025_FR.pdf
- KE_Conway_2025_IT.pdf
- KE_Conway_2025_NL.pdf
- Z14_Cairon_SUV_FS_Gen4_BES3_Kunststoff_Gummi_2025.pdf
- Z14_Cairon_SUV_FS_Gen4_BES3_Torque_2025.pdf
- Z14_Cairon_SUV_FS_Gen4_BES3_Grease_2025.pdf
- Z14_Cairon_SUV_FS_Gen4_BES3_Metall_2025.pdf