Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Materiaal: aluminium ✓ Gewicht: 29,40 kg ✓ Wielmaat: 29" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 12-speed ✓ Categorie: SUV ✓
Productinformatie
"Xyron SUV 4.9 Full Suspension "
Slim en minimalistisch: Onze "Xyron SUV 4.9" biedt je volledige connectiviteit met je smartphone en de aandrijfcomponenten. De controller van het Bluetooth-systeem fungeert als interface tussen de fiets en de telefoon, waarbij de functies beperkt blijven tot het essentiële en discreet geïntegreerd zijn in de bovenbuis. De Mini Remote is de perfecte aanvulling op de bedieningsunit en biedt drie extra knoppen en functies.
In tegenstelling tot zijn broers en zussen imponeert de "Xyron SUV 4.9" met 29'' wielen, die indruk maken met efficiënte en comfortabele aandrijving op ruw terrein. Voeg daarbij de voorvork met 150 mm en het frame met 140 mm veerweg en niets staat je volgende cross-country tocht nog in de weg.
De sportieve Bosch "Performance CX" motor zorgt voor een krachtige aandrijving en zijn positie direct op de Traplagers zorgt voor een evenwichtig rijgedrag, zelfs bij vol vermogen. Hij wordt aangedreven door de "PowerTube" met de hoogste capaciteit en 750 Wh. Hij is volledig geïntegreerd en geeft de SUV een strakke look. Het aandrijfpakket wordt gecompleteerd door het Sram "SX" derailleurversnellingssysteem, dat met zijn 12 versnellingen altijd de juiste cadans paraat heeft voor zowel steile beklimmingen als de daaropvolgende afdaling. De grote hydraulische Schijfremmen (203 mm voor en achter) zorgen voor een betrouwbare vertraging.
En niet te vergeten de complete uitrusting voor dagelijks gebruik: spatborden, bagagedrager, zijstandaard en de rijklare LED koplamp met Contec "Aurora" koplampen. Dit geeft de "Xyron SUV 4.9" een functionele en niet in de laatste plaats visuele uitstraling, zowel op bospaden als in het verkeer.
In tegenstelling tot zijn broers en zussen imponeert de "Xyron SUV 4.9" met 29'' wielen, die indruk maken met efficiënte en comfortabele aandrijving op ruw terrein. Voeg daarbij de voorvork met 150 mm en het frame met 140 mm veerweg en niets staat je volgende cross-country tocht nog in de weg.
De sportieve Bosch "Performance CX" motor zorgt voor een krachtige aandrijving en zijn positie direct op de Traplagers zorgt voor een evenwichtig rijgedrag, zelfs bij vol vermogen. Hij wordt aangedreven door de "PowerTube" met de hoogste capaciteit en 750 Wh. Hij is volledig geïntegreerd en geeft de SUV een strakke look. Het aandrijfpakket wordt gecompleteerd door het Sram "SX" derailleurversnellingssysteem, dat met zijn 12 versnellingen altijd de juiste cadans paraat heeft voor zowel steile beklimmingen als de daaropvolgende afdaling. De grote hydraulische Schijfremmen (203 mm voor en achter) zorgen voor een betrouwbare vertraging.
En niet te vergeten de complete uitrusting voor dagelijks gebruik: spatborden, bagagedrager, zijstandaard en de rijklare LED koplamp met Contec "Aurora" koplampen. Dit geeft de "Xyron SUV 4.9" een functionele en niet in de laatste plaats visuele uitstraling, zowel op bospaden als in het verkeer.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, aluminium, volledig geveerd, 40 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor WME Carbon, Xyron, RLC FS, Cairon SUV FS, vanaf model 2020 |
| Vork: | ROCKSHOX "35 Silver TK", 150 mm veerweg, Solo Air, TurnKey, Maxle Lite steekas |
| Balhoofdstel: | ACROS ZS56/28.6 / ZS56/40, 120° blokslot |
| Dempers: | FOX "Float DPS", 185 mm x 50 mm |
| Cranks: | MIRANDA "Epsilon", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | SRAM "X-Sync 2 Eagle", 36 tanden |
| Bremse V.R.: | TEKTRO "HD-M535", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-M535", hydraulisch, 4 zuiger, voor 2,3 mm remschijven |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR203-17", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR203-17", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Versteller: | SRAM "SX Eagle" |
| Achter derailleur: | SRAM "SX Eagle" |
| Cassette: | SRAM "PG-1210", 11-50 tanden |
| Ketting: | SRAM "SX Eagle" |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", max. 85 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 750", 750 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3300", mini-afstandsbediening |
| Display: | BOSCH "Kiox 300", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | RODI "Ready 30", 30-622, 32 gaats, schijfrem, enkel oog, zwart |
| Spaken: | Niro, schwarz |
| Voornaaf: | FORMULA "DC-511", 15 x 110 mm, steekas |
| Achternaaf: | FORMULA "EHL-148S", 12 x 148 mm Booster, steekas, 6-gaats |
| Banden voorwiel: | CONTINENTAL "Ruban", 58-622, Reflex |
| Banden achterwiel: | CONTINENTAL "Ruban", 58-622, Reflex |
| Stuur: | LEVELNINE "Low Riser", 720 mm, Ø 31,8 mm, backsweep 9°, upsweep 5° |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Verstelbaar", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 65 mm lang, zwart |
| Handvatten: | CONTEC "MERGE Mountain Straight", 140 mm, G-Link, zwart/grijs |
| Zadel: | Selle Royal "2315HRN", Atletisch |
| Zadelpen: | CONTEC "Drop-A-Gogo", Ø 31,6 mm, 340 mm lang, verstelbereik 100 mm |
| Spatborden: | curana "Apollo 75" |
| Bagagedrager: | atranvelo "woon-werkverkeer Pro" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 120 E+", 120 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E-Stop", stoplicht |
| Accu-slot: | AXA "Nieuw slot |
| Standaard: | URSUS "R81 - Golf achteraan". |
Technische data
| Categorie: | SUV |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 750 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Full Suspension |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 40 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | SRAM |
| Model schakelsysteem: | SX |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 150 mm |
| Frame veerweg: | 140 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | rood |
| Kleurnaam fabrikant: | shadowgrey metallic / red metallic |
| Gewicht: | 29,40 kg |
| EAN | 4251971118331 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
XXL
| A - Zitbuis: | 400 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 76° |
| F - Kettenstrebe: | 465 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 422 mm |
| I - Stack: | 633 mm |
| J - Wielbasis: | 1.213 mm |
| A - Zitbuis: | 430 mm |
| B - Bovenbuis: | 605 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 76° |
| F - Kettenstrebe: | 465 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 442 mm |
| I - Stack: | 633 mm |
| J - Wielbasis: | 1.233 mm |
| A - Zitbuis: | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 625 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 76° |
| F - Kettenstrebe: | 465 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 459 mm |
| I - Stack: | 642 mm |
| J - Wielbasis: | 1.255 mm |
| A - Zitbuis: | 490 mm |
| B - Bovenbuis: | 645 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 76° |
| F - Kettenstrebe: | 465 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm |
| H - Reach: | 476 mm |
| I - Stack: | 651 mm |
| J - Wielbasis: | 1.276 mm |
| A - Zitbuis: | 520 mm |
| B - Bovenbuis: | 665 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 76° |
| F - Kettenstrebe: | 465 mm |
| G - Stuurbuis: | 150 mm |
| H - Reach: | 493 mm |
| I - Stack: | 660 mm |
| J - Wielbasis: | 1.297 mm |
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 400 mm | 430 mm | 460 mm | 490 mm | 520 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm | 605 mm | 625 mm | 645 mm | 665 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° | 65° | 65° | 65° | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm | 65 mm | 65 mm | 65 mm | 90 mm |
| E - Zithoek: | 76° | 76° | 76° | 76° | 76° |
| F - Kettenstrebe: | 465 mm | 465 mm | 465 mm | 465 mm | 465 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm | 120 mm | 130 mm | 140 mm | 150 mm |
| H - Reach: | 422 mm | 442 mm | 459 mm | 476 mm | 493 mm |
| I - Stack: | 633 mm | 633 mm | 642 mm | 651 mm | 660 mm |
| J - Wielbasis: | 1.213 mm | 1.233 mm | 1.255 mm | 1.276 mm | 1.297 mm |
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_NL.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_ES.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_IT.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_NL.pdf
- Z11_Xyron_Alu_Kunststoff_und_Gummi_2023.pdf
- Z11_Xyron_Alu_Grease_2023.pdf
- Z11_Xyron_Alu_Torque_2023.pdf
- Z11_Xyron_Alu_Metall_2023.pdf
- BDA_MY24_E_BIKE.pdf
- KE_CONWAY_2024_DE.pdf
- KE_CONWAY_2024_DK.pdf
- KE_CONWAY_2024_EN.pdf
- KE_CONWAY_2024_ES.pdf
- KE_CONWAY_2024_FR.pdf
- KE_CONWAY_2024_IT.pdf
- KE_CONWAY_2024_NL.pdf