Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Materiaal: carbon ✓ Kleur: zilver ✓ Gewicht: 16,40 kg ✓ Wielmaat: 28" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 12-speed ✓
Productinformatie
"Nyvon 10.0 C Allroad "
De "NYVON C 10.0" is de perfecte fiets voor alle forenzen, lange afstand tourers en sportieve trekking rijders! Dankzij zijn geweldige volledige uitrusting kun je je volledig concentreren op het belangrijkste: Het Fahrer zelf. En dat maakt het rijwielgedeelte van de "NYVON" tot een ware belevenis!
Dankzij het hoogwaardige carbon frame en de carbon vork krijg je een lichte, betrouwbare fiets die nauwkeurig en gemakkelijk te besturen is en die trouw aan het parcours blijft. De carbon vork filtert ook bepaalde delen van de hoogfrequente trillingen in de rijrichting en zorgt zo voor een klein comfortvoordeel. Afgerond door de vele transportmogelijkheden krijg je een absoluut goed afgeronde fiets voor alle routes die je wilt nemen.
Je bent ideaal uitgerust voor dagelijks gebruik en ook als het vroeger begint of spade loopt tijdens tochten: Een hoogwaardig verlichtingssysteem geeft je niet alleen een duidelijk zicht op de weg, maar maakt je ook rondom beter zichtbaar - dankzij STVZO-conforme uitrusting en extra reflecterende vorkstickers.
Dankzij het hoogwaardige carbon frame en de carbon vork krijg je een lichte, betrouwbare fiets die nauwkeurig en gemakkelijk te besturen is en die trouw aan het parcours blijft. De carbon vork filtert ook bepaalde delen van de hoogfrequente trillingen in de rijrichting en zorgt zo voor een klein comfortvoordeel. Afgerond door de vele transportmogelijkheden krijg je een absoluut goed afgeronde fiets voor alle routes die je wilt nemen.
Je bent ideaal uitgerust voor dagelijks gebruik en ook als het vroeger begint of spade loopt tijdens tochten: Een hoogwaardig verlichtingssysteem geeft je niet alleen een duidelijk zicht op de weg, maar maakt je ook rondom beter zichtbaar - dankzij STVZO-conforme uitrusting en extra reflecterende vorkstickers.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, carbon, diamant, 45 cm |
| Derailleurpad-haak: | SRAM "UDH", voor steekas, 1 mm schroefdraadsteek |
| Vork: | Koolstof, conisch 1 1/8" - 1,5", vlakke montage |
| Balhoofdstel: | ACROS IS52/28.6 / IS52/39.8, ICR |
| Cranks: | MIRANDA "Omega", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q: 8, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA, 42 tanden |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | SRAM "Apex AXS" |
| Bremse V.R.: | SRAM "Apex AXS", vlakke montage |
| Bremse H.R.: | SRAM "Apex AXS", vlakke montage |
| Remgreep: | SRAM "Apex AXS" |
| Remschijf voorwiel: | SRAM "Centerline", Ø 160 mm, Centrelock |
| Remschijf achterwiel: | SRAM "Centerline", Ø 160 mm, Centrelock |
| Versteller: | SRAM "Apex AXS |
| Achter derailleur: | SRAM "Apex XPLR AXS". |
| Cassette: | SRAM "PG-1231", 11-44 tanden |
| Ketting: | SRAM "Apex |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line SX", max. 60 Nm |
| Accu: | BOSCH "CompactTube 400", 400 Wh |
| Lader: | BOSCH 2 A |
| Remote: | BOSCH "mini-afstandsbediening |
| System interface: | BOSCH "BRC3100" |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Laufrad V.R.: | MAVIC "E-Speedcity 1 700", 12 x 100 mm, steekas, centraalslot |
| Laufrad H.R.: | MAVIC "E-Speedcity 1 700", 12 x 142 mm, steekas, centraalslot |
| Velgen: | MAVIC |
| Spaken: | MAVIC |
| Voornaaf: | MAVIC "E-Speedcity 1 CL", 12 x 100 mm |
| Achternaaf: | MAVIC "E-Speedcity 1 CL", 12 x 142 mm |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "ONE Overland 365", 50-622, Reflex |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "ONE Overland 365", 50-622, Reflex |
| Stuur: | SATORI "X-Race Aero", 400 mm, Ø 31,8 mm, Reach 70 mm, Drop 122 mm, Flare 16° |
| Stuurpen: | satori "New Viper", 90 mm lang, hoek -7°, ICR |
| Handvatten: | FIZIK "Tempo Microtex Bondcush Soft", zwart |
| Zadel: | Selle Royal "SRX", Sportief |
| Zadelpen: | satori "Drietand OF", Ø 27,2 mm, 350 mm lang |
| Spatborden: | curana "CLite 60" |
| Bagagedrager: | atranvelo "Urban Lite |
| Koplamp: | SUPERNOVA "Mini 2", 100 lux, 235 lumen, stuurhouder 31,8 mm |
| Achterlicht: | Busch + Müller "ILU SR |
| Accu-slot: | ABUS "XPlus" |
| Standaard: | hebie "FIX 40" |
| Pedalen: | VP-ONDERDELEN "VPE-527 |
Technische data
| Categorie: | Allroad |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line SX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 400 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 45 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | SRAM |
| Model schakelsysteem: | Apex_AXS |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | carbon |
| Kleur: | zilver |
| Kleurnaam fabrikant: | black matt / reflective |
| Gewicht: | 16,40 kg |
| EAN | 4251971149724 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 450 mm |
| B - Bovenbuis: | 530 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm |
| H - Reach: | 375 mm |
| I - Stack: | 561 mm |
| J - Standover hoogte: | 777 mm |
| K - Wielbasis: | 1.033 mm |
| A - Zitbuis: | 480 mm |
| B - Bovenbuis: | 550 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 135 mm |
| H - Reach: | 389 mm |
| I - Stack: | 582 mm |
| J - Standover hoogte: | 800 mm |
| K - Wielbasis: | 1.050 mm |
| A - Zitbuis: | 510 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 155 mm |
| H - Reach: | 397 mm |
| I - Stack: | 603 mm |
| J - Standover hoogte: | 825 mm |
| K - Wielbasis: | 1.060 mm |
| A - Zitbuis: | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 590 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 110 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 175 mm |
| H - Reach: | 412 mm |
| I - Stack: | 622 mm |
| J - Standover hoogte: | 848 mm |
| K - Wielbasis: | 1.081 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 450 mm | 480 mm | 510 mm | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 530 mm | 550 mm | 570 mm | 590 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° | 71° | 72° | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm | 100 mm | 100 mm | 110 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 74° | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm | 440 mm | 440 mm | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm | 135 mm | 155 mm | 175 mm |
| H - Reach: | 375 mm | 389 mm | 397 mm | 412 mm |
| I - Stack: | 561 mm | 582 mm | 603 mm | 622 mm |
| J - Standover hoogte: | 777 mm | 800 mm | 825 mm | 848 mm |
| K - Wielbasis: | 1.033 mm | 1.050 mm | 1.060 mm | 1.081 mm |