Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Material: Carbon ✓ Farbe: silber ✓ Gewicht: 16,90 kg ✓ Laufradgröße: 28" ✓ Gänge: 12-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Nyvon 8.0 C Allroad "
Wil je snel door de stad, het verkeer overslaan en ben je op zoek naar een duurzame oplossing voor lokaal vervoer? De "NYVON C 8.0" is de perfecte keuze om je nieuwe dagelijkse metgezel te worden!
Dankzij het platte stuur zit je meer ontspannen en rechtop en kun je dus beter over autodaken kijken, maar heb je dezelfde nauwkeurige besturing als zijn tegenhanger met grindstuur. Het carbon frame biedt dezelfde eigenschappen als de "NYVON C 10.0", alle bevestigingspunten en range extender compatibiliteit en hetzelfde perfecte rijgevoel.
De speciaal vervaardigde reflecterende vorkstickers worden ook hier weer gebruikt, voor de beste zijdelingse zichtbaarheid - ver boven de STVZO-normen. De Bosch SX motor met 55 Nm neemt de belasting op zich waar het telt en accelereert snel, zelfs bij verkeerslichten. Zo kom je snel door de stad, hoe heuvelachtig of druk het ook is op de weg.
Dankzij het platte stuur zit je meer ontspannen en rechtop en kun je dus beter over autodaken kijken, maar heb je dezelfde nauwkeurige besturing als zijn tegenhanger met grindstuur. Het carbon frame biedt dezelfde eigenschappen als de "NYVON C 10.0", alle bevestigingspunten en range extender compatibiliteit en hetzelfde perfecte rijgevoel.
De speciaal vervaardigde reflecterende vorkstickers worden ook hier weer gebruikt, voor de beste zijdelingse zichtbaarheid - ver boven de STVZO-normen. De Bosch SX motor met 55 Nm neemt de belasting op zich waar het telt en accelereert snel, zelfs bij verkeerslichten. Zo kom je snel door de stad, hoe heuvelachtig of druk het ook is op de weg.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, carbon, diamant, 45 cm |
| Derailleurpad-haak: | SRAM "UDH", voor steekas, 1 mm schroefdraadsteek |
| Vork: | Koolstof, conisch 1 1/8" - 1,5", vlakke montage |
| Balhoofdstel: | ACROS IS52/28.6 / IS52/39.8, ICR |
| Cranks: | MIRANDA "Omega", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q: 8, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA, 42 tanden |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | SRAM "S-300" |
| Bremse V.R.: | SRAM "S-300", vlakke montage |
| Bremse H.R.: | SRAM "S-300", vlakke montage |
| Remgreep: | SRAM "S-300" |
| Remschijf voorwiel: | SRAM "Centerline", Ø 160 mm, Centrelock |
| Remschijf achterwiel: | SRAM "Centerline", Ø 160 mm, Centrelock |
| Versteller: | SRAM "SX Eagle" |
| Achter derailleur: | SRAM "Apex XPLR". |
| Cassette: | SRAM "PG-1231", 11-44 tanden |
| Ketting: | SRAM "Apex |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line SX", max. 60 Nm |
| Accu: | BOSCH "CompactTube 400", 400 Wh |
| Lader: | BOSCH 2 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3300", mini-afstandsbediening |
| System interface: | BOSCH "BRC3100" |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Laufrad V.R.: | MAVIC "E-Speedcity 1 700", 12 x 100 mm, steekas, centraalslot |
| Laufrad H.R.: | MAVIC "E-Speedcity 1 700", 12 x 142 mm, steekas, centraalslot |
| Velgen: | MAVIC |
| Spaken: | MAVIC |
| Voornaaf: | MAVIC "E-Speedcity 1 CL", 12 x 100 mm |
| Achternaaf: | MAVIC "E-Speedcity 1 CL", 12 x 142 mm |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "ONE Overland 365", 50-622, Reflex |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "ONE Overland 365", 50-622, Reflex |
| Stuur: | SATORI "Horizon Bow", 720 mm, Ø 31,8 mm, 9° Backsweep, Rise 7 mm |
| Stuurpen: | satori "New Viper", 90 mm lang, hoek -7°, ICR |
| Handvatten: | SQlab "70X" |
| Zadel: | Selle Royal "SRX", Sportief |
| Zadelpen: | satori "Drietand OF", Ø 27,2 mm, 350 mm lang |
| Spatborden: | curana "CLite 60" |
| Bagagedrager: | atranvelo "Urban Lite |
| Koplamp: | SUPERNOVA "Mini 2", 100 lux, 235 lumen, stuurhouder 31,8 mm |
| Achterlicht: | Busch + Müller "ILU SR |
| Accu-slot: | ABUS "XPlus" |
| Standaard: | hebie "FIX 40" |
| Pedalen: | VP-ONDERDELEN "VPE-527 |
Technische data
| Categorie: | Allroad |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line SX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 400 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 45 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | SRAM |
| Model schakelsysteem: | Apex |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | carbon |
| Kleur: | zilver |
| Kleurnaam fabrikant: | black matt / reflective |
| Gewicht: | 16,90 kg |
| EAN | 4251971149687 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 450 mm |
| B - Bovenbuis: | 530 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm |
| H - Reach: | 375 mm |
| I - Stack: | 561 mm |
| J - Standover hoogte: | 777 mm |
| K - Wielbasis: | 1.033 mm |
| A - Zitbuis: | 480 mm |
| B - Bovenbuis: | 550 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 135 mm |
| H - Reach: | 389 mm |
| I - Stack: | 582 mm |
| J - Standover hoogte: | 800 mm |
| K - Wielbasis: | 1.050 mm |
| A - Zitbuis: | 510 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 155 mm |
| H - Reach: | 397 mm |
| I - Stack: | 603 mm |
| J - Standover hoogte: | 825 mm |
| K - Wielbasis: | 1.060 mm |
| A - Zitbuis: | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 590 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 110 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 175 mm |
| H - Reach: | 412 mm |
| I - Stack: | 622 mm |
| J - Standover hoogte: | 848 mm |
| K - Wielbasis: | 1.081 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 450 mm | 480 mm | 510 mm | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 530 mm | 550 mm | 570 mm | 590 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° | 71° | 72° | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm | 100 mm | 100 mm | 110 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 74° | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm | 440 mm | 440 mm | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm | 135 mm | 155 mm | 175 mm |
| H - Reach: | 375 mm | 389 mm | 397 mm | 412 mm |
| I - Stack: | 561 mm | 582 mm | 603 mm | 622 mm |
| J - Standover hoogte: | 777 mm | 800 mm | 825 mm | 848 mm |
| K - Wielbasis: | 1.033 mm | 1.050 mm | 1.060 mm | 1.081 mm |