Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Material: Carbon ✓ Farbe: gelb ✓ Gewicht: 14,20 kg ✓ Laufradgröße: 28" ✓ Gänge: 12-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Nyvon 12.0 Allroad "
Niets kan je tegenhouden - geen pad, geen berg, geen afstand. De "NYVON 12.0" is ons topmodel en de best mogelijke metgezel op je tochten, weekenders, ritten en avonturen.
Met de snelheid en het rijgedrag van een pure gravel bike en de aangename, soepele ondersteuning van de Bosch SX motor combineert hij het beste van twee werelden: Kracht en ondersteuning als het er op aankomt, maar ook vederlicht, moeiteloos glijden waar het maar kan. Tijdens normaal Fahrer rijden merk je niets van de motor of het extra gewicht van de elektronische ondersteuning; je trapt op je fiets als op een normale gravelbike. Alleen als het parcours steiler wordt en je de piekbelasting buiten beschouwing laat, helpt de motor je om je flow te behouden op gevarieerd terrein.
Overigens kun je je "NYVON 12.0" op maximaal 5 bevestigingspunten op de fiets laden - één daarvan dient ook als goedgekeurd bevestigingspunt voor de Bosch Range Extender.
Met de snelheid en het rijgedrag van een pure gravel bike en de aangename, soepele ondersteuning van de Bosch SX motor combineert hij het beste van twee werelden: Kracht en ondersteuning als het er op aankomt, maar ook vederlicht, moeiteloos glijden waar het maar kan. Tijdens normaal Fahrer rijden merk je niets van de motor of het extra gewicht van de elektronische ondersteuning; je trapt op je fiets als op een normale gravelbike. Alleen als het parcours steiler wordt en je de piekbelasting buiten beschouwing laat, helpt de motor je om je flow te behouden op gevarieerd terrein.
Overigens kun je je "NYVON 12.0" op maximaal 5 bevestigingspunten op de fiets laden - één daarvan dient ook als goedgekeurd bevestigingspunt voor de Bosch Range Extender.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, carbon, diamant, 48 cm |
| Derailleurpad-haak: | SRAM "UDH", voor steekas, 1 mm schroefdraadsteek |
| Vork: | Koolstof, conisch 1 1/8" - 1,5", vlakke montage |
| Balhoofdstel: | ACROS IS52/28.6 / IS52/39.8, ICR |
| Cranks: | FSA "CK-702", 170 mm, koolstofvezel |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA, 42 tanden |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | SRAM "Force" |
| Bremse V.R.: | SRAM "Force AXS", vlakke montage |
| Bremse H.R.: | SRAM "Force AXS", vlakke montage |
| Remgreep: | SRAM "Force" |
| Remschijf voorwiel: | SRAM "Paceline", Ø 160 mm, Centrelock |
| Remschijf achterwiel: | SRAM "Paceline", Ø 160 mm, Centrelock |
| Versteller: | SRAM "Apex AXS |
| Achter derailleur: | SRAM "Force XPLR AXS". |
| Cassette: | SRAM "XG-1271", 10-44 tanden |
| Ketting: | SRAM "Rival |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line SX", max. 60 Nm |
| Accu: | BOSCH "CompactTube 400", 400 Wh |
| Lader: | BOSCH 2 A |
| Remote: | BOSCH "mini-afstandsbediening |
| System interface: | BOSCH "BRC3100" |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Laufrad V.R.: | MAVIC "Allroad SL", 12 x 100 mm, steekas, middenslot |
| Laufrad H.R.: | MAVIC "Allroad SL", 12 x 142 mm, steekas, centrale vergrendeling |
| Velgen: | MAVIC |
| Spaken: | MAVIC |
| Voornaaf: | MAVIC "Allroad SL", 12 x 100 mm |
| Achternaaf: | MAVIC "Allroad SL", 12 x 142 mm |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "ONE Bite", 45-622 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "ONE Bite", 45-622 |
| Stuur: | SATORI "X-Race Aero", 420 mm, Ø 31,8 mm, Reach 70 mm, Drop 122 mm, Flare 16° |
| Stuurpen: | satori "New Viper", 100 mm lang, hoek -7°, ICR |
| Handvatten: | FIZIK "Tempo Microtex Bondcush Soft", zwart |
| Zadel: | FIZIK "Terra Argo X3 |
| Zadelpen: | satori "Drietand OF", Ø 27,2 mm, 350 mm lang |
| Koplamp: | SUPERNOVA "Mini2" |
Technische data
| Categorie: | Allroad |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line SX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 400 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | M |
| Framehoogte: | 48 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | SRAM |
| Model schakelsysteem: | Force_AXS |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | carbon |
| Kleur: | geel |
| Kleurnaam fabrikant: | rustred matt / terra matt |
| Gewicht: | 14,20 kg |
| EAN | 4251971149656 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 450 mm |
| B - Bovenbuis: | 530 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm |
| H - Reach: | 375 mm |
| I - Stack: | 561 mm |
| J - Standover hoogte: | 777 mm |
| K - Wielbasis: | 1.033 mm |
| A - Zitbuis: | 480 mm |
| B - Bovenbuis: | 550 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 135 mm |
| H - Reach: | 389 mm |
| I - Stack: | 582 mm |
| J - Standover hoogte: | 800 mm |
| K - Wielbasis: | 1.050 mm |
| A - Zitbuis: | 510 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 155 mm |
| H - Reach: | 397 mm |
| I - Stack: | 603 mm |
| J - Standover hoogte: | 825 mm |
| K - Wielbasis: | 1.060 mm |
| A - Zitbuis: | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 590 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 110 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 175 mm |
| H - Reach: | 412 mm |
| I - Stack: | 622 mm |
| J - Standover hoogte: | 848 mm |
| K - Wielbasis: | 1.081 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 450 mm | 480 mm | 510 mm | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 530 mm | 550 mm | 570 mm | 590 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° | 71° | 72° | 72° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm | 100 mm | 100 mm | 110 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 74° | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm | 440 mm | 440 mm | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm | 135 mm | 155 mm | 175 mm |
| H - Reach: | 375 mm | 389 mm | 397 mm | 412 mm |
| I - Stack: | 561 mm | 582 mm | 603 mm | 622 mm |
| J - Standover hoogte: | 777 mm | 800 mm | 825 mm | 848 mm |
| K - Wielbasis: | 1.033 mm | 1.050 mm | 1.060 mm | 1.081 mm |