Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Materiaal: aluminium ✓ Gewicht: 28,90 kg ✓ Wielmaat: 28" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 7-speed ✓ Categorie: Trekking-fiets ✓
Productinformatie
"Cairon TF 2.7 625 Wave "
De allround elektrische fiets bij uitstek: met de "Cairon TF 2.7 625" heeft CONWAY een e-bike in zijn portfolio die met zijn accu van 625 Wh in de eerste plaats een ideale metgezel is voor lange tochten. Maar je kunt er ook zelfverzekerd mee door het stadsverkeer manoeuvreren om boodschappen te doen of naar de wekelijkse markt te gaan. Op de bagagedrager passen alle tassen en manden - of je nu schone kleren of alleen vers fruit bij je hebt.
De aandrijving bestaat uit de BOSCH "Performance" e-aandrijving, die krachtig kan accelereren tot 25 km/u, en de 7-traps naafversnelling van SHIMANO met vrijloop. De uiterst betrouwbare hydraulische schijfremmen van TEKTRO zorgen voor nauwkeurig remmen.
Last but not least geven de 50 mm brede buitenbanden in combinatie met de verende voorvork en verende zadelpen de "Cairon TF 2.7 625" veel comfort wanneer je door een kuil rijdt die gevuld is met regenwater. De spatborden houden zelfs vuil en spatwater buiten.
De aandrijving bestaat uit de BOSCH "Performance" e-aandrijving, die krachtig kan accelereren tot 25 km/u, en de 7-traps naafversnelling van SHIMANO met vrijloop. De uiterst betrouwbare hydraulische schijfremmen van TEKTRO zorgen voor nauwkeurig remmen.
Last but not least geven de 50 mm brede buitenbanden in combinatie met de verende voorvork en verende zadelpen de "Cairon TF 2.7 625" veel comfort wanneer je door een kuil rijdt die gevuld is met regenwater. De spatborden houden zelfs vuil en spatwater buiten.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 3, BES2, aluminium, Golf, 42 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY "schuifnaaf" voor Cairon vanaf mod. 2020 |
| Vork: | RST "Blaze ML", 80 mm veerweg, snelspanner |
| Balhoofdstel: | GLORIEWIEL "Strummer", ZS44/28.6 / ZS56/40, reduceerconus |
| Cranks: | FSA "CK-200", 170 mm |
| Kettingblad / snaarschijf: | FSA, 38 tanden |
| Trapas: | BOSCH |
| Bremse V.R.: | TEKTRO "HD-T280", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-T280", hydraulisch, 2 zuiger, adapter A11, voor 1,8 mm remschijven |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR180-35", Ø 180 mm, middensluiting |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR180-35", Ø 180 mm, middensluiting |
| Versteller: | SHIMANO "Nexus SL-C3000-7". |
| Cassette: | SHIMANO "SM-GEAR", 18 tanden |
| Ketting: | KMC "Z610 EPT". |
| Aandrijving: | BOSCH "Active Line Plus", max. 50 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 625", 625 Wh |
| Lader: | BOSCH 2 A |
| Display: | BOSCH "Intuvia", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | KRUIS "X17", 32 gaten, oogje |
| Spaken: | Niro, schwarz |
| Voornaaf: | SHIMANO "Tourney TX HB-TX505", centrale vergrendeling, snelspanner |
| Achternaaf: | SHIMANO "Nexus SG-C3001-7D", 7 versnellingen, centervergrendeling |
| Banden voorwiel: | CONTINENTAL "Contact Urban", 50-622, Reflex |
| Banden achterwiel: | CONTINENTAL "Contact Urban", 50-622, Reflex |
| Stuur: | ergotec "Lady Town", 620 mm, Ø 31,8 mm, 30° backsweep |
| Stuurpen: | ergotec "Octopus 2 Ahead 50", 90 mm lang, verstelbaar, niveau 4 |
| Handvatten: | HERRMANS "Clik Original DD37". |
| Zadel: | Selle Royal "Vivo", Matig |
| Zadelpen: | ERGOTEC "SP-10.0", Ø 31,6 mm, 350 mm lang, 45 mm slag |
| Kettingscherm: | Hesling "Move", 38 tanden |
| Spatborden: | SKS "A 60 S" |
| Bagagedrager: | atranvelo "woon-werkverkeer Pro" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 50 E+", 50 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E" |
| Ringslot: | AXA Blok XXL |
| Accu-slot: | AXA Blok XXL |
| Standaard: | URSUS "R81 - Golf achteraan". |
| Pedalen: | UNIE "SP-827 |
Technische data
| Categorie: | Trekking-fiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | nee |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Active Line Plus |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 625 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | dames |
| Frame-vorm: | Wave |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 42 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Type schakelsysteem: | naafversnelling |
| Versnellingen: | 7-speed |
| Schakelratio: | 1x 7-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Nexus |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 80 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, verende zadelpen, ringslot, kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | grijs |
| Kleurnaam fabrikant: | graphitegrey metallic / shadowgrey |
| Gewicht: | 28,90 kg |
| EAN | 4251507982412 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 420 mm |
| B - Bovenbuis: | 580 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 485 mm |
| G - Stuurbuis: | 150 mm |
| H - Reach: | 386 mm |
| I - Stack: | 640 mm |
| J - Wielbasis: | 1.148 mm |
| A - Zitbuis: | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 600 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 485 mm |
| G - Stuurbuis: | 150 mm |
| H - Reach: | 406 mm |
| I - Stack: | 640 mm |
| J - Wielbasis: | 1.168 mm |
| A - Zitbuis: | 500 mm |
| B - Bovenbuis: | 620 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 485 mm |
| G - Stuurbuis: | 170 mm |
| H - Reach: | 420 mm |
| I - Stack: | 659 mm |
| J - Wielbasis: | 1.189 mm |
| A - Zitbuis: | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 110 mm |
| E - Zithoek: | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 485 mm |
| G - Stuurbuis: | 170 mm |
| H - Reach: | 440 mm |
| I - Stack: | 659 mm |
| J - Wielbasis: | 1.209 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 420 mm | 460 mm | 500 mm | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 580 mm | 600 mm | 620 mm | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° | 68° | 68° | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm | 90 mm | 90 mm | 110 mm |
| E - Zithoek: | 73° | 73° | 73° | 73° |
| F - Kettenstrebe: | 485 mm | 485 mm | 485 mm | 485 mm |
| G - Stuurbuis: | 150 mm | 150 mm | 170 mm | 170 mm |
| H - Reach: | 386 mm | 406 mm | 420 mm | 440 mm |
| I - Stack: | 640 mm | 640 mm | 659 mm | 659 mm |
| J - Wielbasis: | 1.148 mm | 1.168 mm | 1.189 mm | 1.209 mm |
- Z6_WAVE_GEN3_PT_Slider_Kunstoff_Gummi_2022.pdf
- Z6_WAVE_GEN3_PT_Slider_Metall_2022.pdf
- Anleitung_CONWAY_E-RAD_BOSCH_BES2_DE.pdf
- Anleitung_CONWAY_BioRad_DE.pdf
- BDA_MY24_E_BIKE.pdf
- KE_CONWAY_2024_DE.pdf
- KE_CONWAY_2024_DK.pdf
- KE_CONWAY_2024_EN.pdf
- KE_CONWAY_2024_ES.pdf
- KE_CONWAY_2024_FR.pdf
- KE_CONWAY_2024_IT.pdf
- KE_CONWAY_2024_NL.pdf