Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Materiaal: aluminium ✓ Kleur: goud ✓ Gewicht: 27,60 kg ✓ Wielmaat: 28" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 9-speed ✓
Productinformatie
"Cairon T 3.0 625 Wave "
Trekking en touring - dat is waar de "T" voor staat op de "Cairon T 3.0 625". De e-bike is geoptimaliseerd voor veelzijdig gebruik tijdens lange tochten, maar ook voor alledaagse ritten. De fiets heeft een volledig netwerk dankzij het Smart System van BOSCH. Het kan worden geconfigureerd en voorziet je van alle tourinformatie, die je kunt aflezen in de E-Bike Flow app of het "Kiox 300" display.
De elektrische aandrijving ondersteunt je met volle kracht bij het trappen tot 25 km/u, want de 4e generatie "Performance CX" aandrijving is de krachtigste motor van Bosch. De positie op de Traplagers geeft de fiets een uitgesproken natuurlijke rijstijl. Met 625 Wh staat de accu garant voor veel rijplezier. Het Tektro derailleur versnellingssysteem zorgt voor de fijnafstemming van de aandrijving. Het blinkt vooral uit door soepel en precies schakelen, maar ook door zijn duurzaamheid.
De spatborden, het Axa slot en de zijstandaard maken de fiets volledig geschikt voor toer- en stadsgebruik. De bagagedrager biedt plaats aan alle tassen en manden - of je nu schone kleren, een Bidon wijn voor een zonsondergang aan het meer of gewoon vers fruit meeneemt.
De elektrische aandrijving ondersteunt je met volle kracht bij het trappen tot 25 km/u, want de 4e generatie "Performance CX" aandrijving is de krachtigste motor van Bosch. De positie op de Traplagers geeft de fiets een uitgesproken natuurlijke rijstijl. Met 625 Wh staat de accu garant voor veel rijplezier. Het Tektro derailleur versnellingssysteem zorgt voor de fijnafstemming van de aandrijving. Het blinkt vooral uit door soepel en precies schakelen, maar ook door zijn duurzaamheid.
De spatborden, het Axa slot en de zijstandaard maken de fiets volledig geschikt voor toer- en stadsgebruik. De bagagedrager biedt plaats aan alle tassen en manden - of je nu schone kleren, een Bidon wijn voor een zonsondergang aan het meer of gewoon vers fruit meeneemt.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, aluminium, Golf, 42 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor WME Carbon, Xyron, RLC FS, Cairon SUV FS, vanaf model 2020 |
| Vork: | RST "Blade", 100 mm veerweg, steekas |
| Balhoofdstel: | ACROS ZS56/28.6 / ZS56/40, 120° blokslot |
| Cranks: | MIRANDA "Classic", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q:12, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA, 36 tanden |
| Bremse V.R.: | TEKTRO "HD-T280", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-T280", hydraulisch, 2 zuiger, voor 1,8 mm remschijven |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR180-52", Ø 180 mm, 6-gaats |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR180-52", Ø 180 mm, 6-gaats |
| Versteller: | TEKTRO "SL-M350R" |
| Achter derailleur: | TEKTRO "RD-M350" |
| Cassette: | TEKTRO "CS-M350-9", 11-46 tanden |
| Ketting: | SHIMANO "CN-HG53". |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", max. 85 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 625", 625 Wh, BES3, horizontaal |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3600", LED afstandsbediening |
| Display: | BOSCH "Kiox 300", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | MACH1 "MAXX", 32 gaats, ooggeslepen |
| Spaken: | Niro, schwarz |
| Voornaaf: | FORMULA "DC-511", 15 x 110 mm, steekas |
| Achternaaf: | FORMULA "EHL-148S", 12 x 148 mm Booster, steekas, 6-gaats |
| Banden voorwiel: | CONTINENTAL "Contact Cruiser", 50-622, Reflex |
| Banden achterwiel: | CONTINENTAL "Contact Cruiser", 50-622, Reflex |
| Stuur: | LEVELNINE "Trekking", 660 mm, Ø 31,8 mm |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Verstelbaar", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 65 mm lang, zwart |
| Handvatten: | CONTEC "MERGE Mountain Comfort", 140 mm, G-Link, zwart/grijs |
| Zadel: | Selle Royal "Vivo", Matig |
| Zadelpen: | ERGOTEC "SP-10.0", Ø 31,6 mm, 350 mm lang, 45 mm slag |
| Kettingscherm: | Hesling "Move", 38 tanden |
| Spatborden: | curana "Apollo 65" |
| Bagagedrager: | atranvelo "woon-werkverkeer Pro" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 50 E+", 50 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E-Stop", stoplicht |
| Accu-slot: | AXA "Nieuw slot |
| Standaard: | URSUS "R81 - Golf achteraan". |
| Pedalen: | UNIE "SP-827 |
Technische data
| Categorie: | Trekking-fiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 625 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | dames |
| Frame-vorm: | Wave |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 42 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 9-speed |
| Schakelratio: | 1x 9-fach |
| Merk schakelsysteem: | Tektro |
| Model schakelsysteem: | M350 |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 100 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, verende zadelpen, ringslot, kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | goud |
| Kleurnaam fabrikant: | anthracite / copper metallic |
| Gewicht: | 27,60 kg |
| EAN | 4251971120600 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 420 mm |
| B - Bovenbuis: | 580 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 165 mm |
| H - Reach: | 396 mm |
| I - Stack: | 671 mm |
| J - Wielbasis: | 1.139 mm |
| A - Zitbuis: | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 600 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 150 mm |
| H - Reach: | 415 mm |
| I - Stack: | 675 mm |
| J - Wielbasis: | 1.159 mm |
| A - Zitbuis: | 500 mm |
| B - Bovenbuis: | 620 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 160 mm |
| H - Reach: | 432 mm |
| I - Stack: | 685 mm |
| J - Wielbasis: | 1.180 mm |
| A - Zitbuis: | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 160 mm |
| H - Reach: | 452 mm |
| I - Stack: | 685 mm |
| J - Wielbasis: | 1.200 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 420 mm | 460 mm | 500 mm | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 580 mm | 600 mm | 620 mm | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° | 68° | 68° | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm | 65 mm | 65 mm | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 75° | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm | 455 mm | 455 mm | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 165 mm | 150 mm | 160 mm | 160 mm |
| H - Reach: | 396 mm | 415 mm | 432 mm | 452 mm |
| I - Stack: | 671 mm | 675 mm | 685 mm | 685 mm |
| J - Wielbasis: | 1.139 mm | 1.159 mm | 1.180 mm | 1.200 mm |
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_ES.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_IT.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_NL.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_NL.pdf
- Z11_Cairon_Gen4_WAVE_Kunststoff_und_Gummi_2023.pdf
- Z11_Cairon_GEN4_WAVE_Metall_2023.pdf
- BDA_MY24_E_BIKE.pdf
- KE_CONWAY_2024_DE.pdf
- KE_CONWAY_2024_DK.pdf
- KE_CONWAY_2024_EN.pdf
- KE_CONWAY_2024_ES.pdf
- KE_CONWAY_2024_FR.pdf
- KE_CONWAY_2024_IT.pdf
- KE_CONWAY_2024_NL.pdf