Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Materiaal: aluminium ✓ Kleur: grijs ✓ Gewicht: 25,60 kg ✓ Wielmaat: 29" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 12-speed ✓
Productinformatie
"Cairon S 6.0 Hardtail, Diamant "
De "Cairon S 6.0" is een nieuwe toevoeging aan de "Cairon" familie van CONWAY. Uitgerust met een krachtige 750 Wh batterij en de sportieve BOSCH "Performance CX" motor en SRAM "NX Eagle" derailleurversnelling is het een perfecte aanvulling op het portfolio. Het frame van de e-hardtail is zo ontworpen dat de "PowerTube" accu volledig in de onderbuis past, waardoor de fiets er netjes en schoon uitziet.
De "NX Eagle" groupset is een prestatiegerichte rijder voor een eerlijke prijs. Hij maakt ook indruk met stil en nauwkeurig schakelen dankzij de 11-50 vertanding. Dit maakt hem ideaal voor tochten in het middelgebergte en zorgt altijd voor de juiste cadans, zelfs op steile beklimmingen. De 29er wielen maken indruk met de beste roleigenschappen.
De fiets scoort ook punten met zijn stabiele rechtuitstabiliteit, de 120 mm veerweg van het ROCKSHOX "Recon Silver RL" verende voorvork en de 65 mm brede "Johnny Watts" buitenbanden van SCHWALBE. De "Cairon S 6.0" is uitgerust met hydraulische Schijfremmen van SHIMANO voor superieure vertraging. Hun kracht kan nauwkeurig worden gedoseerd, maar ze bieden ook een goede grip wanneer dat nodig is. De schijfdiameter is 180 mm voor en achter.
Dankzij het algehele lage zwaartepunt, dat wordt gewaarborgd door de plaatsing van de motor en accu, biedt deze MTB een natuurlijke en uitgebalanceerde Fahrer. De accu heeft zeker voldoende capaciteit. En als dat niet het geval is, kan hij uit de onderkant van het frame worden gehaald om te worden opgeladen, of je kunt de stopcontact acculader aan de zijkant gebruiken als je hem snel en gemakkelijk wilt opladen tijdens een pauze.
De "NX Eagle" groupset is een prestatiegerichte rijder voor een eerlijke prijs. Hij maakt ook indruk met stil en nauwkeurig schakelen dankzij de 11-50 vertanding. Dit maakt hem ideaal voor tochten in het middelgebergte en zorgt altijd voor de juiste cadans, zelfs op steile beklimmingen. De 29er wielen maken indruk met de beste roleigenschappen.
De fiets scoort ook punten met zijn stabiele rechtuitstabiliteit, de 120 mm veerweg van het ROCKSHOX "Recon Silver RL" verende voorvork en de 65 mm brede "Johnny Watts" buitenbanden van SCHWALBE. De "Cairon S 6.0" is uitgerust met hydraulische Schijfremmen van SHIMANO voor superieure vertraging. Hun kracht kan nauwkeurig worden gedoseerd, maar ze bieden ook een goede grip wanneer dat nodig is. De schijfdiameter is 180 mm voor en achter.
Dankzij het algehele lage zwaartepunt, dat wordt gewaarborgd door de plaatsing van de motor en accu, biedt deze MTB een natuurlijke en uitgebalanceerde Fahrer. De accu heeft zeker voldoende capaciteit. En als dat niet het geval is, kan hij uit de onderkant van het frame worden gehaald om te worden opgeladen, of je kunt de stopcontact acculader aan de zijkant gebruiken als je hem snel en gemakkelijk wilt opladen tijdens een pauze.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, aluminium, diamant, 41 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor WME Carbon, Xyron, RLC FS, Cairon SUV FS, vanaf model 2020 |
| Vork: | ROCKSHOX "Recon Silver RL", 120 mm veerweg, SoloAir, Motion Control, Maxle Lite steekas |
| Balhoofdstel: | ACROS ZS56/28.6 / ZS56/40, 120° blokslot |
| Crankstel: | MIRANDA "Classic", 170 mm, 36 tanden |
| Bremse V.R.: | SHIMANO "Deore BL-M4100 / BR-MT420", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | SHIMANO "BL-M4100 / BR-MT410". |
| Remschijf voorwiel: | SHIMANO "SM-RT54", Ø 180 mm, Centre Lock |
| Remschijf achterwiel: | SHIMANO "SM-RT54", Ø 180 mm, Centre Lock |
| Versteller: | SRAM "SX Eagle" |
| Achter derailleur: | SRAM "NX Eagle |
| Cassette: | SRAM "PG-1230", 11-50 tanden |
| Ketting: | SRAM "SX Eagle" |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", max. 85 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 750", 750 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3600", LED afstandsbediening |
| Display: | BOSCH "Kiox 300", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | KRUIS "X18", 32 gaten, oogje |
| Spaken: | Niro, schwarz |
| Voornaaf: | PROMAX "DR850F", 15 x 110 mm Booster, steekas, centraalslot |
| Achternaaf: | SHIMANO "Alivio FH-MT400-B", 12 x 148 mm Booster, middenvergrendeling, steekas |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Johnny Watts", 65-622, Reflex |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Johnny Watts", 65-622, Reflex |
| Stuur: | LEVELNINE "Race Riser", 780 mm, Ø 31,8 mm, Backsweep 9°, Rise 15 mm |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Team A-Head", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 40 mm lang, zwart |
| Handvatten: | SQlab "70X" |
| Zadel: | Selle Royal "Vivo", Sportief |
| Zadelpen: | CONWAY, Ø 27,2 mm, 350 mm lang, 10 mm offset |
| Accu-slot: | AXA "Nieuw slot |
| Pedalen: | VP-ONDERDELEN "VPE-506 |
Technische data
| Categorie: | Hardtail |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 750 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 41 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | SRAM |
| Model schakelsysteem: | NX |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 120 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, Elektronische duwhulp |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | grijs |
| Kleurnaam fabrikant: | red metallic / shadowgrey metallic |
| Gewicht: | 25,60 kg |
| EAN | 4251507980968 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
XXL
| A - Zitbuis: | 410 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 403 mm |
| I - Stack: | 649 mm |
| J - Wielbasis: | 1.151 mm |
| A - Zitbuis: | 450 mm |
| B - Bovenbuis: | 600 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 426 mm |
| I - Stack: | 649 mm |
| J - Wielbasis: | 1.174 mm |
| A - Zitbuis: | 490 mm |
| B - Bovenbuis: | 620 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 445 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.197 mm |
| A - Zitbuis: | 530 mm |
| B - Bovenbuis: | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 468 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.220 mm |
| A - Zitbuis: | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 660 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm |
| H - Reach: | 487 mm |
| I - Stack: | 667 mm |
| J - Wielbasis: | 1.243 mm |
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 410 mm | 450 mm | 490 mm | 530 mm | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm | 600 mm | 620 mm | 640 mm | 660 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° | 67° | 67° | 67° | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm | 40 mm | 40 mm | 40 mm | 40 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 75° | 75° | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm | 455 mm | 455 mm | 455 mm | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm | 120 mm | 130 mm | 130 mm | 140 mm |
| H - Reach: | 403 mm | 426 mm | 445 mm | 468 mm | 487 mm |
| I - Stack: | 649 mm | 649 mm | 658 mm | 658 mm | 667 mm |
| J - Wielbasis: | 1.151 mm | 1.174 mm | 1.197 mm | 1.220 mm | 1.243 mm |
- Z11_Cairon_GEN4_HE_TRPZ_Metall_2022.pdf
- Z11_Cairon_GEN4_HE_TRPZ_Kunststoff_Gummi_2022.pdf
- Anleitung_CONWAY_E-RAD_BOSCH_BES3_DE.pdf
- Anleitung_CONWAY_BioRad_DE.pdf
- BDA_MY24_E_BIKE.pdf
- KE_CONWAY_2024_DE.pdf
- KE_CONWAY_2024_DK.pdf
- KE_CONWAY_2024_EN.pdf
- KE_CONWAY_2024_ES.pdf
- KE_CONWAY_2024_FR.pdf
- KE_CONWAY_2024_IT.pdf
- KE_CONWAY_2024_NL.pdf