Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Materiaal: aluminium ✓ Gewicht: 24,60 kg ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 9-speed ✓ Categorie: Hardtail ✓
Productinformatie
"Cairon S 2.0 625 Hardtail, Diamant "
Off-road - evenwichtig en sportief met de "Cairon S 2.0 625". Visueel is de e-hardtail zeer strak, omdat de accu volledig in het frame is geïntegreerd. Met 625 Wh voorziet hij de Bosch "Performance CX" middenmotor van energie voor uitgebreide tochten in de vrije natuur. De Tektro derailleur zorgt voor het fijne werk van de aandrijving.
Nieuw is het smart system van Bosch, dat zorgt voor volledige digitalisering van je fiets. Het aandrijfsysteem is compatibel met de E-Bike Flow app, die je voorziet van alle informatie over je tocht, batterijstatus en onderhoudsintervallen.
De hydraulische Schijfremmen van Tektro zorgen voor nauwkeurig remmen. De e-hardtail is geschikt voor trails en toertochten met de RST verende voorvork, die met zijn 120 mm veel balanceerwerk verricht. Met de grote 29er wielen heeft de "Cairon S 2.0 625" al de basis gelegd voor hobbelige trails. In combinatie met het dikke profiel van de Schwalbe "Tough Tom" buitenbanden is de fiets perfect ontworpen voor onverharde paden en eenvoudige trails.
Nieuw is het smart system van Bosch, dat zorgt voor volledige digitalisering van je fiets. Het aandrijfsysteem is compatibel met de E-Bike Flow app, die je voorziet van alle informatie over je tocht, batterijstatus en onderhoudsintervallen.
De hydraulische Schijfremmen van Tektro zorgen voor nauwkeurig remmen. De e-hardtail is geschikt voor trails en toertochten met de RST verende voorvork, die met zijn 120 mm veel balanceerwerk verricht. Met de grote 29er wielen heeft de "Cairon S 2.0 625" al de basis gelegd voor hobbelige trails. In combinatie met het dikke profiel van de Schwalbe "Tough Tom" buitenbanden is de fiets perfect ontworpen voor onverharde paden en eenvoudige trails.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, aluminium, diamant, 41 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY "V2" voor Cairon snelspanner |
| Vork: | RST "Blaze ML", 120 mm veerweg, snelspanner |
| Balhoofdstel: | GLORIEWIEL "SIT3 Strummer", ZS56/28.6 / ZS56/40 |
| Cranks: | MIRANDA "Classic", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q:12, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA, 36 tanden |
| Bremse V.R.: | TEKTRO "HD-M280", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-M280", hydraulisch, 2 zuiger, voor 1,8 mm remschijven |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR180-35", Ø 180 mm, middensluiting |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR180-35", Ø 180 mm, middensluiting |
| Versteller: | TEKTRO "SL-M350R" |
| Achter derailleur: | TEKTRO "RD-M350" |
| Cassette: | TEKTRO "CS-M350-9", 11-46 tanden |
| Ketting: | SHIMANO "CN-HG53". |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", max. 85 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 625", 625 Wh, BES3, horizontaal |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3300", mini-afstandsbediening |
| Display: | BOSCH "Intuvia 100", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | KRUIS "X17", 32 gaten, oogje |
| Spaken: | Niro, schwarz |
| Voornaaf: | SHIMANO "Tourney TX HB-TX505", centrale vergrendeling, snelspanner |
| Achternaaf: | SHIMANO "Tourney TX FH-TX505", centrale vergrendeling, snelspanner |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Stoere Tom", 60-584 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Stoere Tom", 60-584 |
| Stuur: | LEVELNINE "Low Riser", 720 mm, Ø 31,8 mm, backsweep 9°, upsweep 5° |
| Stuurpen: | CONWAY, 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 75 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | CONWAY "Sport", 130 mm, zwart |
| Zadel: | Selle Royal "Vivo", Sportief |
| Zadelpen: | CONWAY, Ø 31,6 mm, 350 mm lang, 15 mm offset |
| Accu-slot: | AXA "Nieuw slot |
| Pedalen: | VP-ONDERDELEN "VPE-506 |
Technische data
| Categorie: | Hardtail |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 625 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 41 cm |
| Wielmaat: | 27,5" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 9-speed |
| Schakelratio: | 1x 9-fach |
| Merk schakelsysteem: | Tektro |
| Model schakelsysteem: | M350 |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 120 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, Elektronische duwhulp |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | blauw |
| Kleurnaam fabrikant: | black metallic / turquoise metallic |
| Gewicht: | 24,60 kg |
| EAN | 4251971118683 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
XXL
| A - Zitbuis: | 410 mm |
| B - Bovenbuis: | 575 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 75 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 401 mm |
| I - Stack: | 619 mm |
| J - Wielbasis: | 1.135 mm |
| A - Zitbuis: | 450 mm |
| B - Bovenbuis: | 600 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 75 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 426 mm |
| I - Stack: | 649 mm |
| J - Wielbasis: | 1.174 mm |
| A - Zitbuis: | 490 mm |
| B - Bovenbuis: | 620 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 445 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.197 mm |
| A - Zitbuis: | 530 mm |
| B - Bovenbuis: | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 468 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.220 mm |
| A - Zitbuis: | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 660 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm |
| H - Reach: | 487 mm |
| I - Stack: | 667 mm |
| J - Wielbasis: | 1.243 mm |
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 410 mm | 450 mm | 490 mm | 530 mm | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 575 mm | 600 mm | 620 mm | 640 mm | 660 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° | 67° | 67° | 67° | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 75 mm | 75 mm | 90 mm | 90 mm | 100 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 75° | 75° | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm | 455 mm | 455 mm | 455 mm | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm | 120 mm | 130 mm | 130 mm | 140 mm |
| H - Reach: | 401 mm | 426 mm | 445 mm | 468 mm | 487 mm |
| I - Stack: | 619 mm | 649 mm | 658 mm | 658 mm | 667 mm |
| J - Wielbasis: | 1.135 mm | 1.174 mm | 1.197 mm | 1.220 mm | 1.243 mm |
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_ES.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_IT.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_NL.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_NL.pdf
- Z12_Cairon_Gen4_MTB_HE_TRPZ_Kunststoff_und_Gummi_2023.pdf
- Z12_Cairon_Gen4_MTB_HE_TRPZ_Metall_2023.pdf
- BDA_MY24_E_BIKE.pdf
- KE_CONWAY_2024_DE.pdf
- KE_CONWAY_2024_DK.pdf
- KE_CONWAY_2024_EN.pdf
- KE_CONWAY_2024_ES.pdf
- KE_CONWAY_2024_FR.pdf
- KE_CONWAY_2024_IT.pdf
- KE_CONWAY_2024_NL.pdf