Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Material: Aluminium ✓ Gewicht: 23,50 kg ✓ Gänge: 9-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ Unterstützung: bis 25 km/h ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Cairon S 2.0 500 Hardtail, Trapeze "
De "Cairon S 2.0 500" neemt je mee off-road op een evenwichtige en sportieve manier! Het instapmodel in de e-MTB range start het nieuwe modeljaar met een technologische update. De fiets is nu uitgerust met het Bosch Smart System en is daardoor volledig in een netwerk opgenomen en compatibel met de E-Bike Flow app.
De accu is volledig geïntegreerd in de onderbuis, waardoor de fiets bijzonder slank en netjes is. De 4e generatie Bosch "Performance CX" middenmotor wordt aangedreven door de 500 Wh accu. De Tektro derailleur zorgt voor het fijne werk van de aandrijving.
Als je hard optrekt, moet je ook precies remmen: de hydraulische schijfremmen met hun 180 mm schijfdiameter doen dit uiterst betrouwbaar. De e-hardtail is geschikt voor trails en toertochten met de RST verende voorvork, die met zijn 120 mm veel balanceerwerk verricht. Met de grote 29er wielen heeft de "Cairon S 2.0 500" al de basis gelegd voor hobbelige trails. In combinatie met het dikke profiel van de Schwalbe "Tough Tom" buitenbanden is de fiets ontworpen voor trails.
De accu is volledig geïntegreerd in de onderbuis, waardoor de fiets bijzonder slank en netjes is. De 4e generatie Bosch "Performance CX" middenmotor wordt aangedreven door de 500 Wh accu. De Tektro derailleur zorgt voor het fijne werk van de aandrijving.
Als je hard optrekt, moet je ook precies remmen: de hydraulische schijfremmen met hun 180 mm schijfdiameter doen dit uiterst betrouwbaar. De e-hardtail is geschikt voor trails en toertochten met de RST verende voorvork, die met zijn 120 mm veel balanceerwerk verricht. Met de grote 29er wielen heeft de "Cairon S 2.0 500" al de basis gelegd voor hobbelige trails. In combinatie met het dikke profiel van de Schwalbe "Tough Tom" buitenbanden is de fiets ontworpen voor trails.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, aluminium, trapeze, 37cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY "V2" voor Cairon snelspanner |
| Vork: | RST "Blaze ML", 120 mm veerweg, snelspanner |
| Balhoofdstel: | GLORIEWIEL "SIT3 Strummer", ZS56/28.6 / ZS56/40 |
| Cranks: | MIRANDA "Classic", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q:12, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA, 36 tanden |
| Bremse V.R.: | TEKTRO "HD-M280", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-M280", hydraulisch, 2 zuiger, voor 1,8 mm remschijven |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR180-35", Ø 180 mm, middensluiting |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR180-35", Ø 180 mm, middensluiting |
| Versteller: | TEKTRO "SL-M350R" |
| Achter derailleur: | TEKTRO "RD-M350" |
| Cassette: | TEKTRO "CS-M350-9", 11-46 tanden |
| Ketting: | SHIMANO "CN-HG53". |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", max. 85 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 500", 500 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3300", mini-afstandsbediening |
| Display: | BOSCH "Intuvia 100", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | RODI "Ready 30", 30-622, 32 gaats, schijfrem, enkel oog, zwart |
| Spaken: | Niro, schwarz |
| Voornaaf: | SHIMANO "Tourney TX HB-TX505", centrale vergrendeling, snelspanner |
| Achternaaf: | SHIMANO "Tourney TX FH-TX505", centrale vergrendeling, snelspanner |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Stoere Tom", 60-584 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Stoere Tom", 60-584 |
| Stuur: | LEVELNINE "Low Riser", 720 mm, Ø 31,8 mm, backsweep 9°, upsweep 5° |
| Stuurpen: | CONWAY, 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 75 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | CONWAY "Sport", 130 mm, zwart |
| Zadel: | Selle Royal "Vivo", Sportief |
| Zadelpen: | CONWAY, Ø 31,6 mm, 350 mm lang, 15 mm offset |
| Accu-slot: | AXA "Nieuw slot |
| Pedalen: | VP-ONDERDELEN "VPE-506 |
Technische data
| Categorie: | Hardtail |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 500 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | dames |
| Frame-vorm: | Trapeze |
| Framemaat: | XS |
| Framehoogte: | 37 cm |
| Wielmaat: | 27,5" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 9-speed |
| Schakelratio: | 1x 9-fach |
| Merk schakelsysteem: | Tektro |
| Model schakelsysteem: | M350 |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 120 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, Elektronische duwhulp |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | rood |
| Kleurnaam fabrikant: | topaz metallic / red metallic |
| Gewicht: | 23,50 kg |
| EAN | 4251971118539 |
Geometrie gegevens
XS
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 370 mm |
| B - Bovenbuis: | 555 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 75 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 379 mm |
| I - Stack: | 619 mm |
| J - Wielbasis: | 1.113 mm |
| A - Zitbuis: | 410 mm |
| B - Bovenbuis: | 575 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 75 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 401 mm |
| I - Stack: | 619 mm |
| J - Wielbasis: | 1.135 mm |
| A - Zitbuis: | 450 mm |
| B - Bovenbuis: | 600 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 75 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 422 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.175 mm |
| A - Zitbuis: | 490 mm |
| B - Bovenbuis: | 620 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 445 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.197 mm |
| A - Zitbuis: | 530 mm |
| B - Bovenbuis: | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 468 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.220 mm |
| XS | S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 370 mm | 410 mm | 450 mm | 490 mm | 530 mm |
| B - Bovenbuis: | 555 mm | 575 mm | 600 mm | 620 mm | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° | 67° | 67° | 67° | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 75 mm | 75 mm | 75 mm | 90 mm | 90 mm |
| E - Zithoek: | 74° | 74° | 75° | 75° | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm | 440 mm | 455 mm | 455 mm | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm | 130 mm | 120 mm | 130 mm | 130 mm |
| H - Reach: | 379 mm | 401 mm | 422 mm | 445 mm | 468 mm |
| I - Stack: | 619 mm | 619 mm | 658 mm | 658 mm | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.113 mm | 1.135 mm | 1.175 mm | 1.197 mm | 1.220 mm |