Product met succes toegevoegd.
BIKES ➜ Materiaal: carbon ✓ Kleur: goud ✓ Gewicht: 14,30 kg ✓ Wielmaat: 29" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 12-speed ✓
Productinformatie
"WME 8.9 Full Suspension "
Hoogalpien of laaggebergte - met het topmodel van de "We Make Enduro" serie, de "WME 8.9", kun je elke berg beklimmen. De volledig met carbon beklede trailer bike zorgt met extra details en de juiste uitrusting voor spannende tochten op je eigen trails of neemt je mee naar voren in wedstrijden.
De FOX-vering, bestaande uit het "Factory 36 Float" verende voorvork met 150 mm veerweg en "Float Factory DPX 2" demper, maakt de fiets volledig geschikt voor downhill rijden. De 29er DT SWISS "XMC1501" wielen zijn uitgerust met SCHWALBE "Magic Mary" banden voor en 62 mm brede "Big Betty" banden achter. De "WME 8.9" met zijn 820 mm brede stuur van CONWAY past perfect bij het delicate downhillgedrag.
De SHIMANO "XTR" achterderailleur met zijn 12 versnellingen biedt altijd de juiste cadans bergop en bergaf. De remmen van dezelfde groep zorgen voor betrouwbare vertraging en optimale controle over de fiets wanneer je met hoge snelheid bergafwaarts gaat.
Onze "WME 8.9" maakt indruk met zijn perfecte kinematica - de Full Floater achterdriehoek met zwevende demper reageert gevoelig en heeft genoeg progressie om je goed in de veerweg te houden en de juiste demping te bieden bij grote inslaggereedschappen. Tijdens het trappen biedt de achterdriehoek een goed platform en brengt je snel en efficiënt naar je bestemming.
Een dropper zadelpen op de "WME 8.9" is vanzelfsprekend voor de ontwikkelaars van CONWAY. De Fox "Transfer" kan met één druk op de knop vanuit de cockpit worden bediend en de kabels zijn - net als alle andere kabels - door het frame geleid voor een strakke look. Net als de dak lagerpunten, die ook beter beschermd zijn tegen stof en vuil.
De FOX-vering, bestaande uit het "Factory 36 Float" verende voorvork met 150 mm veerweg en "Float Factory DPX 2" demper, maakt de fiets volledig geschikt voor downhill rijden. De 29er DT SWISS "XMC1501" wielen zijn uitgerust met SCHWALBE "Magic Mary" banden voor en 62 mm brede "Big Betty" banden achter. De "WME 8.9" met zijn 820 mm brede stuur van CONWAY past perfect bij het delicate downhillgedrag.
De SHIMANO "XTR" achterderailleur met zijn 12 versnellingen biedt altijd de juiste cadans bergop en bergaf. De remmen van dezelfde groep zorgen voor betrouwbare vertraging en optimale controle over de fiets wanneer je met hoge snelheid bergafwaarts gaat.
Onze "WME 8.9" maakt indruk met zijn perfecte kinematica - de Full Floater achterdriehoek met zwevende demper reageert gevoelig en heeft genoeg progressie om je goed in de veerweg te houden en de juiste demping te bieden bij grote inslaggereedschappen. Tijdens het trappen biedt de achterdriehoek een goed platform en brengt je snel en efficiënt naar je bestemming.
Een dropper zadelpen op de "WME 8.9" is vanzelfsprekend voor de ontwikkelaars van CONWAY. De Fox "Transfer" kan met één druk op de knop vanuit de cockpit worden bediend en de kabels zijn - net als alle andere kabels - door het frame geleid voor een strakke look. Net als de dak lagerpunten, die ook beter beschermd zijn tegen stof en vuil.
Specificaties
| Frame: | Carbon, volledig geveerd, 40 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor WME Carbon, Xyron, RLC FS, Cairon SUV FS, vanaf model 2020 |
| Vork: | FOX "36 Float Factory", 150 mm veerweg, Float Glidecore, Grip X, steekas, Kashima |
| Balhoofdstel: | ACROS ZS44/28.6 / ZS56/40 |
| Dempers: | FOX "Factory Float X", 230 mm x 57,5 mm |
| Crankstel: | SRAM "X01 Eagle", 170 mm, 32 tanden |
| Trapas: | SRAM "DUB", Pressfit BB89/92, 89 mm / 92 mm inbouwbreedte |
| Bremse V.R.: | TRP "DH-R EVO HD-M846", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TRP "DH-R EVO HD-M846". |
| Remschijf voorwiel: | TRP "RS01E", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Remschijf achterwiel: | TRP "RS01E", Ø 180 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Versteller: | SRAM "Eagle AXS Rocker". |
| Achter derailleur: | SRAM "X01 Eagle AXS". |
| Cassette: | SRAM "XG-1299", 10-52 tanden |
| Ketting: | SRAM "XX1 Eagle |
| Laufrad V.R.: | MAVIC "Crossmax XL R 29", 15 x 110 mm Booster, steekas, 6-gaats |
| Laufrad H.R.: | MAVIC "Crossmax XL R 29", 12 x 148 mm Booster, steekas, 6-gaats |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Magisch huwelijk", 62-622 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Grote Betty", 62-622 |
| Stuur: | RACEFACE "Next R 35", 800 mm, carbon, Ø 35 mm, backsweep 8°, upsweep 5°, stijging 20 mm |
| Stuurpen: | RACEFACE "Turbine R", 1 1/8", 35 mm stuurklem, 32 mm lang, hoek 0°, stack 42 mm, zwart |
| Handvatten: | SQlab "70X" |
| Zadel: | FIZIK "Terra Alpaca X5 |
| Zadelpen: | ROCKSHOX "Reverb AXS", Ø 31,6 mm, verstelbereik 100 mm |
Technische data
| Categorie: | Full Suspension |
| E-bike: | nee |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Full Suspension |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 40 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | SRAM |
| Model schakelsysteem: | X0 AXS |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 150 mm |
| Frame veerweg: | 150 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | carbon |
| Kleur: | goud |
| Kleurnaam fabrikant: | graphite fade / gold matt |
| Gewicht: | 14,30 kg |
| EAN | 4251971103627 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 400 mm |
| B - Bovenbuis: | 569 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 32 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 100 mm |
| H - Reach: | 421 mm |
| I - Stack: | 608 mm |
| J - Wielbasis: | 1.177 mm |
| A - Zitbuis: | 430 mm |
| B - Bovenbuis: | 594 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 32 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 100 mm |
| H - Reach: | 445 mm |
| I - Stack: | 609 mm |
| J - Wielbasis: | 1.202 mm |
| A - Zitbuis: | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 619 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 32 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 110 mm |
| H - Reach: | 467 mm |
| I - Stack: | 617 mm |
| J - Wielbasis: | 1.227 mm |
| A - Zitbuis: | 500 mm |
| B - Bovenbuis: | 644 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 32 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 125 mm |
| H - Reach: | 487 mm |
| I - Stack: | 631 mm |
| J - Wielbasis: | 1.253 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 400 mm | 430 mm | 460 mm | 500 mm |
| B - Bovenbuis: | 569 mm | 594 mm | 619 mm | 644 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° | 65° | 65° | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 32 mm | 32 mm | 32 mm | 32 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 75° | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm | 440 mm | 440 mm | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 100 mm | 100 mm | 110 mm | 125 mm |
| H - Reach: | 421 mm | 445 mm | 467 mm | 487 mm |
| I - Stack: | 608 mm | 609 mm | 617 mm | 631 mm |
| J - Wielbasis: | 1.177 mm | 1.202 mm | 1.227 mm | 1.253 mm |
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_ES.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_IT.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_NL.pdf
- Z7_WME_Kunstoff_Gummi_2023.pdf
- Z7_WME_Metall_2023.pdf
- Z7_WME_Torque_Grease_2023.pdf
- BDA_MY24_BIOBIKE.pdf