Product met succes toegevoegd.
BIKES ➜ Materiaal: aluminium ✓ Gewicht: 16,70 kg ✓ Wielmaat: 29" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 24-speed ✓ Categorie: Hardtail ✓
Productinformatie
"MC 4.9 Hardtail "
Met de CONWAY "MC 4.9" is alles mogelijk - of het nu gaat om toeren over landwegen, bospaden of door het stadsverkeer. Het frame en de uitrusting zijn ontworpen voor zowel gematigd sportief als zelfverzekerd gebruik in de stadsjungle.
Op bospaden scoort hij punten met de verende voorvork met 100 mm veerweg inclusief lock-out, met de licht geprofileerde buitenbanden, die ook goed dempen en bewezen hebben het beste over obstakels te rollen in maat 29".
De 8-speed aandrijving van SHIMANO helpt bij snelheid en bergop rijden. Een totaal van 24 versnellingen biedt een breed portfolio. Tijdens lange afdalingen zijn de hydraulische Schijfremmen fijn te doseren, terwijl ze in de stad snel reageren als het even tegenzit. De LED verlichting, die wordt gevoed door de naafdynamo, en afneembare spatborden maken de fiets echt geschikt voor gebruik in de stad.
Op bospaden scoort hij punten met de verende voorvork met 100 mm veerweg inclusief lock-out, met de licht geprofileerde buitenbanden, die ook goed dempen en bewezen hebben het beste over obstakels te rollen in maat 29".
De 8-speed aandrijving van SHIMANO helpt bij snelheid en bergop rijden. Een totaal van 24 versnellingen biedt een breed portfolio. Tijdens lange afdalingen zijn de hydraulische Schijfremmen fijn te doseren, terwijl ze in de stad snel reageren als het even tegenzit. De LED verlichting, die wordt gevoed door de naafdynamo, en afneembare spatborden maken de fiets echt geschikt voor gebruik in de stad.
Specificaties
| Frame: | Aluminium, ruit, 41 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor MS / MC / ML 27,5", 29" vanaf model 2019 |
| Vork: | RST "Gila", 100 mm veerweg, snelspanner |
| Balhoofdstel: | FSA "Orbit 1.5B ZS", ZS44/28.6 / ZS56/40, reduceerconus |
| Crankstel: | SHIMANO "Tourney FC-TY301", 175 mm, 24/34/42 tanden |
| Trapas: | SHIMANO "BB-UN101", BSA, 68 mm / 70 mm behuizingsbreedte |
| Bremse V.R.: | TEKTRO "HD-M275", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-M275", hydraulisch, 2 zuiger, voor 1,8 mm remschijven |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR160-35", Ø 160 mm, middensluiting |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR160-35", Ø 160 mm, middensluiting |
| Versteller: | SHIMANO "Altus SL-M315-L/SL-M315-8R". |
| Voor derailleur: | SHIMANO "Altus FD-M313", Down Swing |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Acera RD-M360". |
| Cassette: | SHIMANO "Altus CS-HG31", 11-34 tanden |
| Ketting: | KMC "Z72", 8 versnellingen |
| Velgen: | CONWAY "35 Bar", 32 gaats |
| Spaken: | Stahl schwarz |
| Voornaaf: | SHIMANO "DH-3D37-QR |
| Achternaaf: | SHIMANO "FH-TY505", centrale vergrendeling, snelspanner |
| Banden voorwiel: | IMPAC "Smartpac", 54-622, Reflex |
| Banden achterwiel: | IMPAC "Smartpac", 54-622, Reflex |
| Stuur: | LEVELNINE stuur, 720 mm, Ø 31,8 mm, stijging 0,5 mm |
| Stuurpen: | CONWAY, 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 70 mm lang, hoek 7°, zwart |
| Handvatten: | CONWAY "Sport", 130 mm, zwart |
| Zadel: | Selle Royal "Vivo", Sportief |
| Zadelpen: | CONWAY, Ø 31,6 mm, 300 mm lang |
| Spatborden: | SKS "Velo 65 Mountain |
| Dynamo: | SHIMANO "DH-3D37-QR |
| Koplamp: | HERRMANS "H-Zwarte MR4 Dynamo". |
| Achterlicht: | HERRMANS "H-Trace Mini Dynamo". |
| Standaard: | URSUS "R90 - Mooi Achteraan". |
| Pedalen: | WELLGO "C280DU" |
Technische data
| Categorie: | Hardtail |
| E-bike: | nee |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Hardtail |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 41 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 24-speed |
| Schakelratio: | 3x 8-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Acera |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 100 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, naafdynamo, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | groen |
| Kleurnaam fabrikant: | lightgrey matt / acid metallic |
| Gewicht: | 16,70 kg |
| EAN | 4251507977258 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 406 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 70 mm |
| E - Zithoek: | 72° |
| F - Kettenstrebe: | 448 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 369 mm |
| I - Stack: | 634 mm |
| J - Standover hoogte: | 771 mm |
| K - Wielbasis: | 1.069 mm |
| A - Zitbuis: | 457 mm |
| B - Bovenbuis: | 590 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 70 mm |
| E - Zithoek: | 72° |
| F - Kettenstrebe: | 448 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 389 mm |
| I - Stack: | 634 mm |
| J - Standover hoogte: | 800 mm |
| K - Wielbasis: | 1.089 mm |
| A - Zitbuis: | 508 mm |
| B - Bovenbuis: | 610 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 72° |
| F - Kettenstrebe: | 448 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 409 mm |
| I - Stack: | 634 mm |
| J - Standover hoogte: | 829 mm |
| K - Wielbasis: | 1.104 mm |
| A - Zitbuis: | 559 mm |
| B - Bovenbuis: | 630 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 110 mm |
| E - Zithoek: | 72° |
| F - Kettenstrebe: | 448 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm |
| H - Reach: | 423 mm |
| I - Stack: | 652 mm |
| J - Standover hoogte: | 865 mm |
| K - Wielbasis: | 1.124 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 406 mm | 457 mm | 508 mm | 559 mm |
| B - Bovenbuis: | 570 mm | 590 mm | 610 mm | 630 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° | 70° | 70° | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 70 mm | 70 mm | 90 mm | 110 mm |
| E - Zithoek: | 72° | 72° | 72° | 72° |
| F - Kettenstrebe: | 448 mm | 448 mm | 448 mm | 448 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm | 120 mm | 120 mm | 140 mm |
| H - Reach: | 369 mm | 389 mm | 409 mm | 423 mm |
| I - Stack: | 634 mm | 634 mm | 634 mm | 652 mm |
| J - Standover hoogte: | 771 mm | 800 mm | 829 mm | 865 mm |
| K - Wielbasis: | 1.069 mm | 1.089 mm | 1.104 mm | 1.124 mm |