Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Materiaal: carbon ✓ Kleur: goud ✓ Gewicht: 24,70 kg ✓ Wielmaat: 29" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 12-speed ✓
Productinformatie
"Xyron S 9.9 MX Carbon Full Suspension "
Uitgekiend tot in het kleinste detail: onze "Xyron S 9.9 MX Carbon" is ons topmodel in de E-All-Mountain serie. De slimme en verstandige systeemintegratie garandeert volop rijplezier en volledige connectiviteit. Dankzij het mullet-concept is de fiets met carbon frame aanzienlijk wendbaarder dan pure 29ers en het kleinere wiel achter zorgt voor een betere overbrengingsverhouding op steile hellingen.
Het slimme systeem van Bosch is gloednieuw en houdt je digitaal verbonden tijdens alle tochten. Alle aandrijfcomponenten kunnen met elkaar communiceren en je informeren over alle details van de tocht of de accu. Je kunt de informatie ontvangen via het display of de E-Bike Flow app. De Bluetooth System Controller, die in de bovenbuis is geïntegreerd en extra functies toevoegt aan de bedieningsunit in de cockpit, fungeert als interface tussen je fiets en je smartphone.
Alleen de remslang voor de hydraulische schijfrem van TRP achter is volledig in het frame weggewerkt. De radiogestuurde Sram versnellingen ontvangen hun commando's rechtstreeks van het stuur met een druk op de knop. Hetzelfde geldt voor de Rockshox "Reverb AXS" dropper zadelpen.
De Bosch "Performance CX" motor ondersteunt de aandrijving, die ook nog eens elegant naadloos is geïntegreerd in het trapasgedeelte van het frame en daardoor nauwelijks opvalt. Hij brengt je bijna elke heuvel op met een uitgebalanceerde, sportieve rijstijl.
De "Xyron S 9.9 Carbon" laat zijn allround kwaliteiten zowel bergop als bergaf zien. Mede dankzij de Rockshox vering met "ZEB Ultimate" voorvork met een volledige veerweg van 160 mm en "Super Deluxe Ultimate" demper met volledige bodemtractie. De bandencombinatie van Schwalbe "Magic Mary" voor (62 mm) en "Big Betty" achter (65 mm) in combinatie met de ultralichte Crankbrothers Wielen dragen hier ook aan bij.
Hoogwaardige Conway onderdelen en slimme oplossingen maken het high-end pakket compleet. Dit zijn onder andere de lagers, die aan de buitenkant onzichtbaar zijn, en het superbrede 820 mm carbon stuur. Hierdoor kun je de "Xyron S 9.9 Carbon" met filigraan precisie besturen - op elk parcours.
Het slimme systeem van Bosch is gloednieuw en houdt je digitaal verbonden tijdens alle tochten. Alle aandrijfcomponenten kunnen met elkaar communiceren en je informeren over alle details van de tocht of de accu. Je kunt de informatie ontvangen via het display of de E-Bike Flow app. De Bluetooth System Controller, die in de bovenbuis is geïntegreerd en extra functies toevoegt aan de bedieningsunit in de cockpit, fungeert als interface tussen je fiets en je smartphone.
Alleen de remslang voor de hydraulische schijfrem van TRP achter is volledig in het frame weggewerkt. De radiogestuurde Sram versnellingen ontvangen hun commando's rechtstreeks van het stuur met een druk op de knop. Hetzelfde geldt voor de Rockshox "Reverb AXS" dropper zadelpen.
De Bosch "Performance CX" motor ondersteunt de aandrijving, die ook nog eens elegant naadloos is geïntegreerd in het trapasgedeelte van het frame en daardoor nauwelijks opvalt. Hij brengt je bijna elke heuvel op met een uitgebalanceerde, sportieve rijstijl.
De "Xyron S 9.9 Carbon" laat zijn allround kwaliteiten zowel bergop als bergaf zien. Mede dankzij de Rockshox vering met "ZEB Ultimate" voorvork met een volledige veerweg van 160 mm en "Super Deluxe Ultimate" demper met volledige bodemtractie. De bandencombinatie van Schwalbe "Magic Mary" voor (62 mm) en "Big Betty" achter (65 mm) in combinatie met de ultralichte Crankbrothers Wielen dragen hier ook aan bij.
Hoogwaardige Conway onderdelen en slimme oplossingen maken het high-end pakket compleet. Dit zijn onder andere de lagers, die aan de buitenkant onzichtbaar zijn, en het superbrede 820 mm carbon stuur. Hierdoor kun je de "Xyron S 9.9 Carbon" met filigraan precisie besturen - op elk parcours.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, Koolstof, Volledige vering, 40 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor WME Carbon, Xyron, RLC FS, Cairon SUV FS, vanaf model 2020 |
| Vork: | ROCKSHOX "ZEB Ultimate", 160 mm veerweg, DebonAir+, Charger 3.1 RC2, Maxle Ultimate steekas |
| Balhoofdstel: | ACROS ZS56/28.6 / ZS56/40, ICR, 120° blokslot |
| Dempers: | ROCKSHOX "Super Deluxe Ultimate RC2T", 185 mm x 55 mm |
| Cranks: | MIRANDA "Epsilon", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | SRAM "X-Sync 2 Eagle", 36 tanden |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | TRP "DH-R EVO HD-M846", 4-Kolben |
| Bremse V.R.: | TRP "DH-R EVO HD-M846", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TRP "DH-R EVO HD-M846". |
| Remgreep: | TRP "DH-R EVO HD-M846" |
| Remschijf voorwiel: | TRP "RS01E", Ø 220 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Remschijf achterwiel: | TRP "RS01E", Ø 220 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Versteller: | SRAM "Eagle AXS Rocker". |
| Achter derailleur: | SRAM "X01 Eagle AXS". |
| Cassette: | SRAM "XG-1299", 10-52 tanden |
| Ketting: | SRAM "XX1 Eagle |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", max. 85 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 750", 750 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3300", mini-afstandsbediening |
| Display: | BOSCH "Kiox 300", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | CRANKBROTHERS "Synthesis E-MTB Carbon" |
| Spaken: | CRANKBROTHERS |
| Voornaaf: | CRANKBROTHERS "Synthesis E-MTB Carbon", 15 x 110 mm |
| Achternaaf: | CRANKBROTHERS "Synthesis E-MTB Carbon", 12 x 148 mm |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Magic Mary", 62-622 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Grote Betty", 65-584 |
| Stuur: | LEVELNINE "Team Riser", 800 mm, Ø 31,8 mm, backsweep 9°, stijging 20 mm |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Team A-Head ICR", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 40 mm lang, zwart |
| Handvatten: | SQlab "70X" |
| Zadel: | FIZIK "Terra Aidon X5 |
| Zadelpen: | ROCKSHOX "Reverb AXS", Ø 31,6 mm, verstelbereik 100 mm |
| Accu-slot: | AXA "Nieuw slot |
Technische data
| Categorie: | Full Suspension |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 750 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Full Suspension |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 40 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | SRAM |
| Model schakelsysteem: | X01_AXS |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 160 mm |
| Frame veerweg: | 160 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, demper, Elektronische duwhulp |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | carbon |
| Kleur: | goud |
| Kleurnaam fabrikant: | blue metallic fade / bronze |
| Gewicht: | 24,70 kg |
| EAN | 4251971119611 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
XXL
| A - Zitbuis: | 400 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 443 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 417 mm |
| I - Stack: | 637 mm |
| J - Wielbasis: | 1.194 mm |
| A - Zitbuis: | 430 mm |
| B - Bovenbuis: | 605 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 443 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 437 mm |
| I - Stack: | 637 mm |
| J - Wielbasis: | 1.214 mm |
| A - Zitbuis: | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 625 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 443 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 454 mm |
| I - Stack: | 646 mm |
| J - Wielbasis: | 1.234 mm |
| A - Zitbuis: | 490 mm |
| B - Bovenbuis: | 645 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 443 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm |
| H - Reach: | 472 mm |
| I - Stack: | 655 mm |
| J - Wielbasis: | 1.254 mm |
| A - Zitbuis: | 520 mm |
| B - Bovenbuis: | 665 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 443 mm |
| G - Stuurbuis: | 150 mm |
| H - Reach: | 488 mm |
| I - Stack: | 664 mm |
| J - Wielbasis: | 1.274 mm |
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 400 mm | 430 mm | 460 mm | 490 mm | 520 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm | 605 mm | 625 mm | 645 mm | 665 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 65° | 65° | 65° | 65° | 65° |
| D - Voorbouw-lengte: | 40 mm | 40 mm | 40 mm | 40 mm | 40 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 75° | 75° | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 443 mm | 443 mm | 443 mm | 443 mm | 443 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm | 120 mm | 130 mm | 140 mm | 150 mm |
| H - Reach: | 417 mm | 437 mm | 454 mm | 472 mm | 488 mm |
| I - Stack: | 637 mm | 637 mm | 646 mm | 655 mm | 664 mm |
| J - Wielbasis: | 1.194 mm | 1.214 mm | 1.234 mm | 1.254 mm | 1.274 mm |
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_ES.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_IT.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_NL.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_NL.pdf
- Z11_Xyron_Carbon_MX_05_Torque_2023.pdf
- Z11_Xyron_Carbon_MX_04_Grease_2023.pdf
- Z11_Xyron_Carbon_MX_03_Metall_2023.pdf
- Z11_Xyron_Carbon_MX_02_Kunststoff_Gummi_2023.pdf
- BDA_CONWAY_23_ERAD_BOSCH_BES3_ES.pdf