Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Materiaal: aluminium ✓ Kleur: goud ✓ Wielmaat: 28" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 11-speed ✓ Categorie: Trekking-fiets ✓
Productinformatie
"Cairon T 6.0 Diamant "
Strak design, krachtig toeren: onze "Cairon T 6.0" is als nieuw topmodel een aanvulling op onze toer- en trekking-serie. Het slimme systeem van Bosch tilt de e-bike naar een nieuw niveau. De E-Bike Flow app, de accu, het display, de bedieningsunit, de aandrijving en het Bosch E-Bike ABS zijn volledig gekoppeld in het slimme systeem en stellen je in staat om je rijervaring volledig aan te passen.
De 4e generatie Bosch "Performance CX" middenmotor stuwt je levendig voort. Dankzij zijn centrale positie in het trapasgebied maakt hij niet alleen indruk met zijn sportieve stuwkracht, maar ook met zijn uitgebalanceerde rijgevoel. De 750 Wh accu drijft de motor aan en verdwijnt volledig in de onderbuis. Het uiterlijk is daardoor prachtig opgeruimd.
Het Rockshox "Recon Silver RL" voorvork zorgt voor uitstekende stijfheid in combinatie met nauwkeurig stuurgedrag op deze allround e-bike. De luchtgeveerde voorvork zorgt voor het nodige comfort en brengt de fiets perfect in balans op alle toer- en stadsroutes. Spatborden en een heldere en slimme koplamp ronden het totaalpakket af en maken de "Cairon T 6.0" klaar voor dagelijks gebruik.
De 4e generatie Bosch "Performance CX" middenmotor stuwt je levendig voort. Dankzij zijn centrale positie in het trapasgebied maakt hij niet alleen indruk met zijn sportieve stuwkracht, maar ook met zijn uitgebalanceerde rijgevoel. De 750 Wh accu drijft de motor aan en verdwijnt volledig in de onderbuis. Het uiterlijk is daardoor prachtig opgeruimd.
Het Rockshox "Recon Silver RL" voorvork zorgt voor uitstekende stijfheid in combinatie met nauwkeurig stuurgedrag op deze allround e-bike. De luchtgeveerde voorvork zorgt voor het nodige comfort en brengt de fiets perfect in balans op alle toer- en stadsroutes. Spatborden en een heldere en slimme koplamp ronden het totaalpakket af en maken de "Cairon T 6.0" klaar voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, aluminium, diamant, 41 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor WME Carbon, Xyron, RLC FS, Cairon SUV FS, vanaf model 2020 |
| Vork: | ROCKSHOX "Recon Silver RL", 100 mm veerweg, SoloAir, Motion Control, Maxle Lite steekas |
| Balhoofdstel: | GLORIE WIEL ZS56/28.6 / EC56/40 |
| Cranks: | MIRANDA "Classic", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q:12, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA, 36 tanden |
| Bremse V.R.: | SHIMANO "Deore BL-M6100 / BR-M6120", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | SHIMANO "Deore BL-M6100 / BR-M6100". |
| Remschijf voorwiel: | SHIMANO "SM-RT64", Ø 203 mm, Centre Lock |
| Remschijf achterwiel: | SHIMANO "SM-RT64", Ø 180 mm, Centre Lock |
| Versteller: | SHIMANO "Deore XT SL-M8130". |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Deore XT RD-M8130", LINKGLIDE, lange kooi, 11 versnellingen |
| Cassette: | SHIMANO "Cues CS-LG400", LINKGLIDE, 11-50 tanden |
| Ketting: | SHIMANO "CN-LG500" |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", max. 85 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 750", 750 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3300", mini-afstandsbediening |
| Display: | BOSCH "Kiox 300", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | RODI "Ready 30", 30-622, 32 gaats, schijfrem, enkel oog, zwart |
| Spaken: | Niro schwarz |
| Voornaaf: | SHIMANO "Altus HB-MT400-B", 15 x 110 mm Booster, steekas, middenvergrendeling |
| Achternaaf: | SHIMANO "Alivio FH-MT400-B", 12 x 148 mm Booster, middenvergrendeling, steekas |
| Banden voorwiel: | CONTINENTAL "Contact Cruiser", 50-622, Reflex |
| Banden achterwiel: | CONTINENTAL "Contact Cruiser", 50-622, Reflex |
| Stuur: | LEVELNINE "Low Riser", 720 mm, Ø 31,8 mm, backsweep 9°, upsweep 5° |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Verstelbaar", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 65 mm lang, zwart |
| Handvatten: | CONTEC "MERGE Mountain Comfort", 140 mm, G-Link, zwart/grijs |
| Zadel: | Selle Royal "Vivo", Sportief |
| Zadelpen: | CONWAY, Ø 31,6 mm, 350 mm lang, 15 mm offset |
| Kettingscherm: | HESLING “Move” |
| Spatborden: | curana "Apollo 65" |
| Bagagedrager: | atranvelo "woon-werkverkeer Pro" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 120 E-XTENT", 120 lux, 350 lumen, radiogestuurd grootlicht |
| Achterlicht: | Busch + Müller "ILU SR |
| Ringslot: | AXA "Bock XXL" |
| Accu-slot: | AXA "Nieuw slot |
| Standaard: | URSUS "R81 - Golf achteraan". |
| Pedalen: | VP-ONDERDELEN "VPE-506 |
Technische data
| Categorie: | Trekking-fiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 750 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 41 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 11-speed |
| Schakelratio: | 1x 11-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | XT |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 100 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, verende zadelpen, ringslot, kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | goud |
| Kleurnaam fabrikant: | black metallic / gold metallic matt |
| EAN | 4251971121034 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
XXL
| A - Zitbuis: | 410 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 403 mm |
| I - Stack: | 649 mm |
| J - Wielbasis: | 1.151 mm |
| A - Zitbuis: | 450 mm |
| B - Bovenbuis: | 600 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 426 mm |
| I - Stack: | 649 mm |
| J - Wielbasis: | 1.174 mm |
| A - Zitbuis: | 490 mm |
| B - Bovenbuis: | 620 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 445 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.197 mm |
| A - Zitbuis: | 530 mm |
| B - Bovenbuis: | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 468 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.220 mm |
| A - Zitbuis: | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 660 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm |
| H - Reach: | 487 mm |
| I - Stack: | 667 mm |
| J - Wielbasis: | 1.243 mm |
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 410 mm | 450 mm | 490 mm | 530 mm | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm | 600 mm | 620 mm | 640 mm | 660 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° | 67° | 67° | 67° | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm | 65 mm | 65 mm | 65 mm | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 75° | 75° | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm | 455 mm | 455 mm | 455 mm | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm | 120 mm | 130 mm | 130 mm | 140 mm |
| H - Reach: | 403 mm | 426 mm | 445 mm | 468 mm | 487 mm |
| I - Stack: | 649 mm | 649 mm | 658 mm | 658 mm | 667 mm |
| J - Wielbasis: | 1.151 mm | 1.174 mm | 1.197 mm | 1.220 mm | 1.243 mm |
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_ES.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_IT.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_NL.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_NL.pdf
- BDA_CONWAY_23_ERAD_BOSCH_BES3_ES.pdf