Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Material: Aluminium ✓ Farbe: gold ✓ Gewicht: 27,80 kg ✓ Laufradgröße: 28" ✓ Gänge: 12-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Cairon T 5.0 Diamant "
Uitgebalanceerde toer elektrische fiets
De "Cairon T 5.0" is een betrouwbare metgezel op alle routes, of het nu gaat om dagelijks gebruik of langeafstandsritten. CONWAY heeft het frame van aluminium een opknapbeurt gegeven - de vierde BOSCH motor van de "Performance CX" versie is nu nieuw op de "Cairon T 5.0" en is op de Traplagers gemonteerd voor een evenwichtig rijgedrag.
Dankzij de grote BOSCH "PowerTube" accu met maar liefst 750 Wh en de 11-speed SHIMANO "Deore" derailleurversnellingen kan de tocht gemakkelijk worden verlengd tot in de avonduren en je hogerop brengen. En met de krachtige hydraulische TEKTRO Schijfremmen kun je ook lang bergaf rijden of spontaan tot stilstand komen.
De brede "Contact Urban" buitenbanden van CONTINENTAL, het verende voorvork met 80 mm veerweg en de stevige bagagedrager zijn verdere aanwijzingen voor de langeafstandsoriëntatie. De "Cairon T 5.0" is volledig geschikt voor dagelijks gebruik met de heldere 80 lux CONTEC LED koplamp, het ringslot en de spatborden.
De "PowerTube" batterij, die volledig is ondergebracht in de onderbuis, en de motor in het trapasgebied, dat opgaat in het ingetogen framedesign, spelen natuurlijk een sleutelrol in de integratie van de fiets. Alles uit één mal, zogezegd, op deze betrouwbare toer elektrische fiets met een hoog bedienings- en rijcomfort en een uitgebalanceerde rijstijl.
De "Cairon T 5.0" is een betrouwbare metgezel op alle routes, of het nu gaat om dagelijks gebruik of langeafstandsritten. CONWAY heeft het frame van aluminium een opknapbeurt gegeven - de vierde BOSCH motor van de "Performance CX" versie is nu nieuw op de "Cairon T 5.0" en is op de Traplagers gemonteerd voor een evenwichtig rijgedrag.
Dankzij de grote BOSCH "PowerTube" accu met maar liefst 750 Wh en de 11-speed SHIMANO "Deore" derailleurversnellingen kan de tocht gemakkelijk worden verlengd tot in de avonduren en je hogerop brengen. En met de krachtige hydraulische TEKTRO Schijfremmen kun je ook lang bergaf rijden of spontaan tot stilstand komen.
De brede "Contact Urban" buitenbanden van CONTINENTAL, het verende voorvork met 80 mm veerweg en de stevige bagagedrager zijn verdere aanwijzingen voor de langeafstandsoriëntatie. De "Cairon T 5.0" is volledig geschikt voor dagelijks gebruik met de heldere 80 lux CONTEC LED koplamp, het ringslot en de spatborden.
De "PowerTube" batterij, die volledig is ondergebracht in de onderbuis, en de motor in het trapasgebied, dat opgaat in het ingetogen framedesign, spelen natuurlijk een sleutelrol in de integratie van de fiets. Alles uit één mal, zogezegd, op deze betrouwbare toer elektrische fiets met een hoog bedienings- en rijcomfort en een uitgebalanceerde rijstijl.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, aluminium, diamant, 41 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor WME Carbon, Xyron, RLC FS, Cairon SUV FS, vanaf model 2020 |
| Vork: | RST "Aerial Air TNL", 100 mm veerweg, steekas |
| Balhoofdstel: | GLORIE WIEL ZS56/28.6 / EC56/40 |
| Cranks: | MIRANDA "Classic", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q:12, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | SRAM "X-Sync 2 Eagle", 36 tanden |
| Bremse V.R.: | TEKTRO "HD-T390", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-T390", hydraulisch, 2 zuiger, voor 2,3 mm remschijven |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR203-17", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR180-17", Ø 180 mm, 2,3 mm dik |
| Versteller: | SRAM "SX Eagle" |
| Achter derailleur: | SRAM "SX Eagle" |
| Cassette: | SRAM "PG-1210", 11-50 tanden |
| Ketting: | SRAM "SX Eagle" |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", max. 85 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 750", 750 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3300", mini-afstandsbediening |
| Display: | BOSCH "Kiox 300", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | RODI "Ready 30", 30-622, 32 gaats, schijfrem, enkel oog, zwart |
| Spaken: | Niro |
| Voornaaf: | FORMULA "DC-511", 15 x 110 mm, steekas |
| Achternaaf: | FORMULA "EHL-148S", 12 x 148 mm Booster, steekas, 6-gaats |
| Banden voorwiel: | CONTINENTAL "Contact Cruiser", 50-622, Reflex |
| Banden achterwiel: | CONTINENTAL "Contact Cruiser", 50-622, Reflex |
| Stuur: | LEVELNINE "Low Riser", 720 mm, Ø 31,8 mm, backsweep 9°, upsweep 5° |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Verstelbaar", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 65 mm lang, zwart |
| Handvatten: | CONTEC "MERGE Mountain Comfort", 140 mm, G-Link, zwart/grijs |
| Zadel: | Selle Royal "Vivo", Sportief |
| Zadelpen: | CONWAY, Ø 31,6 mm, 350 mm lang, 15 mm offset |
| Kettingscherm: | HESLING “Move” |
| Spatborden: | curana "Apollo 65" |
| Bagagedrager: | atranvelo "woon-werkverkeer Pro" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 80 E+", 80 lux |
| Achterlicht: | Busch + Müller "ILU SR |
| Accu-slot: | AXA "Nieuw slot |
| Standaard: | URSUS "R81 - Golf achteraan". |
| Pedalen: | VP-ONDERDELEN "VPE-506 |
Technische data
| Categorie: | Trekking-fiets |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 750 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 41 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | SRAM |
| Model schakelsysteem: | SX |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 100 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, verende zadelpen, ringslot, kettingscherm, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | goud |
| Kleurnaam fabrikant: | shadowgrey metallic matt / bronze metallic |
| Gewicht: | 27,80 kg |
| EAN | 4251971120907 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
XXL
| A - Zitbuis: | 410 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 403 mm |
| I - Stack: | 649 mm |
| J - Wielbasis: | 1.151 mm |
| A - Zitbuis: | 450 mm |
| B - Bovenbuis: | 600 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 426 mm |
| I - Stack: | 649 mm |
| J - Wielbasis: | 1.174 mm |
| A - Zitbuis: | 490 mm |
| B - Bovenbuis: | 620 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 445 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.197 mm |
| A - Zitbuis: | 530 mm |
| B - Bovenbuis: | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 468 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.220 mm |
| A - Zitbuis: | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 660 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm |
| H - Reach: | 487 mm |
| I - Stack: | 667 mm |
| J - Wielbasis: | 1.243 mm |
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 410 mm | 450 mm | 490 mm | 530 mm | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 585 mm | 600 mm | 620 mm | 640 mm | 660 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° | 67° | 67° | 67° | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm | 65 mm | 65 mm | 65 mm | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 75° | 75° | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm | 455 mm | 455 mm | 455 mm | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm | 120 mm | 130 mm | 130 mm | 140 mm |
| H - Reach: | 403 mm | 426 mm | 445 mm | 468 mm | 487 mm |
| I - Stack: | 649 mm | 649 mm | 658 mm | 658 mm | 667 mm |
| J - Wielbasis: | 1.151 mm | 1.174 mm | 1.197 mm | 1.220 mm | 1.243 mm |
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_NL.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_ES.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_IT.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_NL.pdf
- Z11_Cairon_Gen4_HE_TRPZ_Metall_2023.pdf
- Z11_Cairon_Gen4_HE_TRPZ_Kunststoff_und_Gummi_2023.pdf
- BDA_CONWAY_23_ERAD_BOSCH_BES3_ES.pdf