Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Materiaal: aluminium ✓ Gewicht: 28,80 kg ✓ Wielmaat: 27,5" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 12-speed ✓ Categorie: SUV ✓
Productinformatie
"Cairon SUV 5.0 Wave "
De SUV's van CONWAY combineren off-road capaciteiten en optimale controle met spannend Fahrer rijden en comfort. Voor nog meer rijplezier hebben de ontwikkelaars de "Cairon SUV 5.0" geüpgraded met een krachtigere motor en de BOSCH "PowerTube" accu met het grootste bereik, die volledig in het frame is geïntegreerd.
Met de vier ondersteuningsniveaus van de krachtige BOSCH "Performance CX" motor en de 11 versnellingen van de SHIMANO "Deore" derailleurversnelling kan de ondersteuning eenvoudig worden aangepast tot 25 km/u. De accu van accu 750 Wh kan naar beneden worden verwijderd om te worden opgeladen of je kunt hem gewoon in het frame laten zitten en opladen via het stopcontact acculader aan de linkerkant van het frame.
De 58 mm brede buitenbanden zijn fijn geprofileerd en dempen samen met de 120 mm verende voorvork van SUNTOUR het oppervlak van veld- en bospaden zoals kasseien goed, zodat je ook op onverharde paden kunt genieten van de beste prestaties en een hoog comfortniveau.
De hydraulische schijfremmen van TEKTRO (schijfdiameter voor en achter: 180 mm) zorgen voor de nodige veiligheid, zowel bij snelle afdalingen als in stadsverkeer. Het remvermogen is fijn doseerbaar, maar laat je niet in de steek als je het spontaan nodig hebt. Dankzij spatborden en een verlichtingssysteem kan de "Cairon SUV 5.0" gebruikt worden om elke tocht uit te breiden tot in de late avonduren, ongeacht het weer.
Met de vier ondersteuningsniveaus van de krachtige BOSCH "Performance CX" motor en de 11 versnellingen van de SHIMANO "Deore" derailleurversnelling kan de ondersteuning eenvoudig worden aangepast tot 25 km/u. De accu van accu 750 Wh kan naar beneden worden verwijderd om te worden opgeladen of je kunt hem gewoon in het frame laten zitten en opladen via het stopcontact acculader aan de linkerkant van het frame.
De 58 mm brede buitenbanden zijn fijn geprofileerd en dempen samen met de 120 mm verende voorvork van SUNTOUR het oppervlak van veld- en bospaden zoals kasseien goed, zodat je ook op onverharde paden kunt genieten van de beste prestaties en een hoog comfortniveau.
De hydraulische schijfremmen van TEKTRO (schijfdiameter voor en achter: 180 mm) zorgen voor de nodige veiligheid, zowel bij snelle afdalingen als in stadsverkeer. Het remvermogen is fijn doseerbaar, maar laat je niet in de steek als je het spontaan nodig hebt. Dankzij spatborden en een verlichtingssysteem kan de "Cairon SUV 5.0" gebruikt worden om elke tocht uit te breiden tot in de late avonduren, ongeacht het weer.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, aluminium, Golf, 42 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor WME Carbon, Xyron, RLC FS, Cairon SUV FS, vanaf model 2020 |
| Vork: | SR SUNTOUR "SF19-XCM34 Booster LOR", 120 mm veerweg, steekas |
| Balhoofdstel: | GLORIEWIEL "SIT3 Strummer", ZS56/28.6 / ZS56/40 |
| Cranks: | MIRANDA "Classic", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q:12, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | SRAM "X-Sync 2 Eagle", 36 tanden |
| Bremse V.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-M530", Posterbevestiging |
| Bremse H.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-M530", hydraulisch, 2 zuiger, voor 2,3 mm remschijven |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR203-17", Ø 203 mm, 6-gaats, 2,3 mm dik |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR180-17", Ø 180 mm, 2,3 mm dik |
| Versteller: | SRAM "SX Eagle" |
| Achter derailleur: | SRAM "SX Eagle" |
| Cassette: | SRAM "PG-1210", 11-50 tanden |
| Ketting: | SRAM "SX Eagle" |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", max. 85 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 750", 750 Wh |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3600", LED afstandsbediening |
| Display: | BOSCH "Kiox 300", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | RODI "Ready 30", 30-584, 32 gaats, schijfrem, enkel oog, zwart |
| Spaken: | Niro schwarz |
| Voornaaf: | FORMULA "DC-511", 15 x 110 mm, steekas |
| Achternaaf: | FORMULA "EHL-148S", 12 x 148 mm Booster, steekas, 6-gaats |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "Johnny Watts", 60-584, Reflex |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Johnny Watts", 60-584, Reflex |
| Stuur: | LEVELNINE "Trekking", 660 mm, Ø 31,8 mm |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Verstelbaar", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 65 mm lang, zwart |
| Handvatten: | CONTEC "MERGE Mountain Straight", 140 mm, G-Link, zwart/grijs |
| Zadel: | Selle Royal "Vivo", Sportief |
| Zadelpen: | CONWAY, Ø 31,6 mm, 350 mm lang, 15 mm offset |
| Spatborden: | curana "Apollo 75" |
| Bagagedrager: | atranvelo "woon-werkverkeer Pro" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 80 E+", 80 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E-Stop", stoplicht |
| Accu-slot: | AXA "Nieuw slot |
| Standaard: | URSUS "R81 - Golf achteraan". |
| Pedalen: | VP-ONDERDELEN "VPE-506 |
Technische data
| Categorie: | SUV |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 750 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | dames |
| Frame-vorm: | Wave |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 42 cm |
| Wielmaat: | 27,5" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | SRAM |
| Model schakelsysteem: | SX |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 120 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 140 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | rood |
| Kleurnaam fabrikant: | shadowgrey metallic / red metallic |
| Gewicht: | 28,80 kg |
| EAN | 4251971117730 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 420 mm |
| B - Bovenbuis: | 580 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 165 mm |
| H - Reach: | 396 mm |
| I - Stack: | 671 mm |
| J - Wielbasis: | 1.139 mm |
| A - Zitbuis: | 460 mm |
| B - Bovenbuis: | 600 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 150 mm |
| H - Reach: | 415 mm |
| I - Stack: | 675 mm |
| J - Wielbasis: | 1.159 mm |
| A - Zitbuis: | 500 mm |
| B - Bovenbuis: | 620 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 160 mm |
| H - Reach: | 432 mm |
| I - Stack: | 685 mm |
| J - Wielbasis: | 1.180 mm |
| A - Zitbuis: | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 160 mm |
| H - Reach: | 452 mm |
| I - Stack: | 685 mm |
| J - Wielbasis: | 1.200 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 420 mm | 460 mm | 500 mm | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 580 mm | 600 mm | 620 mm | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 68° | 68° | 68° | 68° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm | 65 mm | 65 mm | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 75° | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm | 455 mm | 455 mm | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 165 mm | 150 mm | 160 mm | 160 mm |
| H - Reach: | 396 mm | 415 mm | 432 mm | 452 mm |
| I - Stack: | 671 mm | 675 mm | 685 mm | 685 mm |
| J - Wielbasis: | 1.139 mm | 1.159 mm | 1.180 mm | 1.200 mm |
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_ES.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_IT.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_NL.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_NL.pdf
- Z11_Cairon_Gen4_WAVE_Kunststoff_und_Gummi_2023.pdf
- Z11_Cairon_GEN4_WAVE_Metall_2023.pdf
- BDA_CONWAY_23_ERAD_BOSCH_BES3_ES.pdf