Product met succes toegevoegd.
E-BIKES ➜ Material: Aluminium ✓ Gewicht: 26,50 kg ✓ Gänge: 9-Gang ✓ Antriebsvariante: Mittelmotor ✓ Unterstützung: bis 25 km/h ✓ ➤ Jetzt entdecken
Productinformatie
"Cairon C 2.0 625 Diamant "
Of je nu door het platteland of over het platteland toert - de "Cairon C 2.0 625" SUV fiets is je metgezel. Onze ontwikkelaars hebben de sportieve Trekkingfiets onlangs een digitale update gegeven. Met het Bosch Smart System is de nieuwe "Cairon C 2.0 625" volledig in een netwerk opgenomen en kunnen alle aandrijfcomponenten met elkaar communiceren. De 4e generatie "Performance CX" zorgt voor een welkome rugwind.
De Bosch "PowerTube" accu is volledig geïntegreerd in de onderbuis en voorziet de sportieve "Performance CX" middenmotor van veel energie - de capaciteit is 625 Wh. Op heuvelachtig terrein biedt het Tektro derailleurversnellingssysteem een solide versnellingsbereik. De hydraulische schijfrem reageert betrouwbaar wanneer je snel bergafwaarts rijdt. Ze zijn fijn doseerbaar, maar ook stevig.
De "Smart Sam" van Schwalbe blinkt uit door zijn allround eigenschappen, die hij perfect kan demonstreren op wisselend terrein. Met een breedte van 57 mm zorgt hij voor extra demping op hobbelige wegen, terwijl de 120 mm verende voorvork het rijcomfort aanzienlijk verhoogt.
De e-bike wordt pas rijklaar met de juiste allround uitrusting. Dit omvat het Contec LED-verlichtingssysteem, dat de weg naar huis verlicht met een solide 50 lux aan de voorkant. Spatborden en een bagagedrager maken de "Cairon C 2.0 625" geschikt voor korte boodschappen door de stad of voor gebruik als woon-werkverkeer.
De Bosch "PowerTube" accu is volledig geïntegreerd in de onderbuis en voorziet de sportieve "Performance CX" middenmotor van veel energie - de capaciteit is 625 Wh. Op heuvelachtig terrein biedt het Tektro derailleurversnellingssysteem een solide versnellingsbereik. De hydraulische schijfrem reageert betrouwbaar wanneer je snel bergafwaarts rijdt. Ze zijn fijn doseerbaar, maar ook stevig.
De "Smart Sam" van Schwalbe blinkt uit door zijn allround eigenschappen, die hij perfect kan demonstreren op wisselend terrein. Met een breedte van 57 mm zorgt hij voor extra demping op hobbelige wegen, terwijl de 120 mm verende voorvork het rijcomfort aanzienlijk verhoogt.
De e-bike wordt pas rijklaar met de juiste allround uitrusting. Dit omvat het Contec LED-verlichtingssysteem, dat de weg naar huis verlicht met een solide 50 lux aan de voorkant. Spatborden en een bagagedrager maken de "Cairon C 2.0 625" geschikt voor korte boodschappen door de stad of voor gebruik als woon-werkverkeer.
Specificaties
| Frame: | Intube Bosch, Gen. 4, BES3, aluminium, diamant, 41 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY "V2" voor Cairon snelspanner |
| Vork: | RST "Blaze ML", 120 mm veerweg, snelspanner |
| Balhoofdstel: | ACROS ZS56/28.6 / ZS56/40, 120° blokslot |
| Cranks: | MIRANDA "Classic", 165 mm, voor Bosch Gen. 4, ISIS, Q:12, zwart |
| Kettingblad / snaarschijf: | MIRANDA, 36 tanden |
| Trapas: | BOSCH |
| Rem: | TEKTRO "HD-M280" |
| Bremse V.R.: | TEKTRO "HD-M280", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | TEKTRO schijfrem "HD-T280", hydraulisch, 2 zuiger, voor 1,8 mm remschijven |
| Remgreep: | TEKTRO "HD-M280" |
| Remschijf voorwiel: | TEKTRO "TR180-35", Ø 180 mm, middensluiting |
| Remschijf achterwiel: | TEKTRO "TR180-35", Ø 180 mm, middensluiting |
| Versteller: | TEKTRO "SL-M350R" |
| Achter derailleur: | TEKTRO "RD-M350" |
| Cassette: | TEKTRO "CS-M350-9", 11-46 tanden |
| Ketting: | SHIMANO "CN-HG53". |
| Aandrijving: | BOSCH "Performance Line CX", max. 85 Nm |
| Accu: | BOSCH "PowerTube 625", 625 Wh, BES3, horizontaal |
| Lader: | BOSCH 4 A |
| Remote: | BOSCH "BRC3300", mini-afstandsbediening |
| Display: | BOSCH "Intuvia 100", 4-traps, afstandsbediening, duwhulp |
| Sensor: | Tretkraftmessung im Motor + Geschwindigkeitssensor |
| Velgen: | MACH1 "MAXX", 32 gaats, ooggeslepen |
| Spaken: | Niro |
| Voornaaf: | SHIMANO "Tourney TX HB-TX505", centrale vergrendeling, snelspanner |
| Achternaaf: | SHIMANO "Tourney TX FH-TX505", centrale vergrendeling, snelspanner |
| Banden voorwiel: | CONTINENTAL "Ruban", 58-584, Reflex |
| Banden achterwiel: | CONTINENTAL "Ruban", 58-584, Reflex |
| Stuur: | LEVELNINE "Low Riser", 720 mm, Ø 31,8 mm, backsweep 9°, upsweep 5° |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Verstelbaar", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 65 mm lang, zwart |
| Handvatten: | CONTEC "MERGE Mountain Straight", 140 mm, G-Link, zwart/grijs |
| Zadel: | Selle Royal "Vivo", Sportief |
| Zadelpen: | CONWAY, Ø 31,6 mm, 350 mm lang, 15 mm offset |
| Spatborden: | SKS "A 65 R" |
| Bagagedrager: | atranvelo "woon-werkverkeer Pro" |
| Koplamp: | CONTEC "DLUX 50 E+", 50 lux |
| Achterlicht: | CONTEC "TL-335 E" |
| Accu-slot: | AXA "Nieuw slot |
| Standaard: | URSUS "R81 - Golf achteraan". |
| Pedalen: | VP-ONDERDELEN "VPE-506 |
Technische data
| Categorie: | SUV |
| E-bike: | ja |
| Bosch Smart System: | ja |
| Aandrijfsysteem: | BOSCH Performance Line CX |
| Aandrijfvariant: | middenmotor |
| Accucapaciteit: | 625 Wh |
| Ondersteuning: | tot 25 km/h |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 41 cm |
| Wielmaat: | 27,5" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 9-speed |
| Schakelratio: | 1x 9-fach |
| Merk schakelsysteem: | Tektro |
| Model schakelsysteem: | M350 |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 120 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork, Elektronische duwhulp, spatborden |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | rood |
| Kleurnaam fabrikant: | darkpetrol metallic / red |
| Gewicht: | 26,50 kg |
| EAN | 4251971103917 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
XXL
| A - Zitbuis: | 410 mm |
| B - Bovenbuis: | 575 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 401 mm |
| I - Stack: | 619 mm |
| J - Wielbasis: | 1.135 mm |
| A - Zitbuis: | 450 mm |
| B - Bovenbuis: | 600 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 120 mm |
| H - Reach: | 426 mm |
| I - Stack: | 649 mm |
| J - Wielbasis: | 1.174 mm |
| A - Zitbuis: | 490 mm |
| B - Bovenbuis: | 620 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 445 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.197 mm |
| A - Zitbuis: | 530 mm |
| B - Bovenbuis: | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm |
| H - Reach: | 468 mm |
| I - Stack: | 658 mm |
| J - Wielbasis: | 1.220 mm |
| A - Zitbuis: | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 660 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 140 mm |
| H - Reach: | 487 mm |
| I - Stack: | 667 mm |
| J - Wielbasis: | 1.243 mm |
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 410 mm | 450 mm | 490 mm | 530 mm | 570 mm |
| B - Bovenbuis: | 575 mm | 600 mm | 620 mm | 640 mm | 660 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 67° | 67° | 67° | 67° | 67° |
| D - Voorbouw-lengte: | 65 mm | 90 mm | 90 mm | 90 mm | 90 mm |
| E - Zithoek: | 75° | 75° | 75° | 75° | 75° |
| F - Kettenstrebe: | 440 mm | 455 mm | 455 mm | 455 mm | 455 mm |
| G - Stuurbuis: | 130 mm | 120 mm | 130 mm | 130 mm | 140 mm |
| H - Reach: | 401 mm | 426 mm | 445 mm | 468 mm | 487 mm |
| I - Stack: | 619 mm | 649 mm | 658 mm | 658 mm | 667 mm |
| J - Wielbasis: | 1.135 mm | 1.174 mm | 1.197 mm | 1.220 mm | 1.243 mm |
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_E-RAD_BOSCH_BES3_NL.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DE.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_DK.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_EN.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_ES.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_FR.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_IT.pdf
- BDA_CONWAY_23_BIORAD_NL.pdf
- Z12_Cairon_Gen4_MTB_HE_TRPZ_Metall_2023.pdf
- Z12_Cairon_Gen4_MTB_HE_TRPZ_Kunststoff_und_Gummi_2023.pdf
- BDA_CONWAY_23_ERAD_BOSCH_BES3_ES.pdf