Product met succes toegevoegd.
BIKES ➜ Materiaal: carbon ✓ Kleur: zwart ✓ Gewicht: 11,60 kg ✓ Wielmaat: 29" ✓ Remsysteem: hydraulische schijfrem ✓ Versnellingen: 12-speed ✓
Productinformatie
"RLC 4.9 Hardtail "
In wedstrijden of tijdens sportieve ritten - de "RLC 4.9" van CONWAY is een snelle trailraket voor crosscountry- en marathontrajecten. Zijn lichtgewicht frame van carbon heeft een extreem race-georiënteerde geometrie.
Het frame is ontworpen om zeer wendbaar te zijn met zijn aangenaam soepele rijgedrag, wat wordt aangegeven door de korte liggende achtervorken, zodat je je zelfverzekerd een weg kunt banen door de volgende bocht in een crosscountry race. Met zijn 29 Wielen rolt hij goed over heuvels en dalen en heeft hij veel grip op ruwe trails met de SCHWALBE "Racing Ray" buitenband voor en "Racing Ralph" achter (in Evolution kwaliteit en met Addix compound). Ook omdat de ROCKSHOX "Reba RL" verende voorvork met zijn 100 mm veerweg hobbels met gemak gladstrijkt en altijd in contact blijft met de grond.
De grote tandwielset op de 12-speed SHIMANO "XT" aandrijving met 10 tot 51 tanden biedt een groot bereik voor zowel de sprint naar de finish als voor het klimgedeelte. De hydraulische Schijfremmen, ook van SHIMANO, bieden de nodige bite voor gericht remmen in de snelle afdaling.
Sommige onderdelen kunnen desgewenst achteraf worden gemonteerd op het carbon frame. Als je de voorkeur geeft aan elektronisch schakelen, kun je bijvoorbeeld de SHIMANO "Di2" versnelling monteren. Alle kabels kunnen door het frame worden geleid - dit ziet er op het eerste gezicht netjes uit, maar heeft ook een praktisch voordeel, omdat de kabels beter beschermd zijn tegen weersinvloeden en corrosie. Op de CONWAY "RLC 4.9" kan ook achteraf een zadelpen worden gemonteerd met de binnenkabel door het frame. De vulbus kan worden verwijderd voor een 30,9 mm breed mondstuk.
Het frame is ontworpen om zeer wendbaar te zijn met zijn aangenaam soepele rijgedrag, wat wordt aangegeven door de korte liggende achtervorken, zodat je je zelfverzekerd een weg kunt banen door de volgende bocht in een crosscountry race. Met zijn 29 Wielen rolt hij goed over heuvels en dalen en heeft hij veel grip op ruwe trails met de SCHWALBE "Racing Ray" buitenband voor en "Racing Ralph" achter (in Evolution kwaliteit en met Addix compound). Ook omdat de ROCKSHOX "Reba RL" verende voorvork met zijn 100 mm veerweg hobbels met gemak gladstrijkt en altijd in contact blijft met de grond.
De grote tandwielset op de 12-speed SHIMANO "XT" aandrijving met 10 tot 51 tanden biedt een groot bereik voor zowel de sprint naar de finish als voor het klimgedeelte. De hydraulische Schijfremmen, ook van SHIMANO, bieden de nodige bite voor gericht remmen in de snelle afdaling.
Sommige onderdelen kunnen desgewenst achteraf worden gemonteerd op het carbon frame. Als je de voorkeur geeft aan elektronisch schakelen, kun je bijvoorbeeld de SHIMANO "Di2" versnelling monteren. Alle kabels kunnen door het frame worden geleid - dit ziet er op het eerste gezicht netjes uit, maar heeft ook een praktisch voordeel, omdat de kabels beter beschermd zijn tegen weersinvloeden en corrosie. Op de CONWAY "RLC 4.9" kan ook achteraf een zadelpen worden gemonteerd met de binnenkabel door het frame. De vulbus kan worden verwijderd voor een 30,9 mm breed mondstuk.
Specificaties
| Frame: | Koolstof, diamant, 39 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor RLC, vanaf mod. 2019 |
| Vork: | ROCKSHOX "Reba RL", 100 mm veerweg, SoloAir, Motion Control, Maxle Lite steekas |
| Balhoofdstel: | GLORIEWIEL IS42 / 28.6 / ZS56/40, Blokblokkering |
| Crankstel: | SHIMANO "Deore XT FC-M8100", 170 mm, 32 tanden |
| Trapas: | SHIMANO "BB-MT800", Pressfit BB92, 89,5 mm / 92 mm behuizingsbreedte |
| Bremse V.R.: | SHIMANO "BL-MT401 / BR-MT410", Posterhouder |
| Bremse H.R.: | SHIMANO "BL-M4100 / BR-MT410". |
| Remschijf voorwiel: | SHIMANO "SM-RT30", Ø 180 mm, Centre Lock |
| Remschijf achterwiel: | SHIMANO "SM-RT30", Ø 160 mm, Centre Lock |
| Versteller: | SHIMANO "Deore SL-M6100". |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Deore XT RD-M8100". |
| Cassette: | SHIMANO "Deore CS-M6100", 10-51 tanden |
| Ketting: | SHIMANO "Deore CN-M6100". |
| Velgen: | RODI "Ryot 25", 25-622, 32 gaats, schijfrem, enkel oog, zwart |
| Spaken: | Niro schwarz |
| Voornaaf: | SHIMANO "HB-MT410-B", 15 x 110 mm Booster, steekas, middenvergrendeling |
| Achternaaf: | SHIMANO "FH-MT410-B", 12 x 148 mm Booster, Centre Lock, steekas |
| Banden voorwiel: | Buitenband SCHWALBE "Racing Ray", 60-622 |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "Racing Ralph", 60-622 |
| Stuur: | LEVELNINE "Flat Bar", 740 mm, Ø 31,8 mm, backsweep 8° |
| Stuurpen: | LEVELNINE "Race A-Head", 1 1/8", 31,8 mm stuurklem, 60 mm lang, hoek 6°, zwart |
| Handvatten: | SQlab "70X" |
| Zadel: | CONWAY "1489 sport light |
| Zadelpen: | CONWAY, Ø 27,2 mm, 350 mm lang |
Technische data
| Categorie: | Hardtail |
| E-bike: | nee |
| Geslacht: | heren |
| Frame-vorm: | Hardtail |
| Framemaat: | S |
| Framehoogte: | 39 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 12-speed |
| Schakelratio: | 1x 12-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | XT |
| Remsysteem: | hydraulische schijfrem |
| Veerweg voorvork: | 100 mm |
| Uitrusting: | verende voorvork |
| Zulässiges Systemgewicht: | 130 kg |
| Materiaal: | carbon |
| Kleur: | zwart |
| Kleurnaam fabrikant: | red metallic / black metallic |
| Gewicht: | 11,60 kg |
| EAN | 4251971102941 |
Geometrie gegevens
S
M
L
XL
| A - Zitbuis: | 390 mm |
| B - Bovenbuis: | 580 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 60 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 424 mm |
| G - Stuurbuis: | 95 mm |
| H - Reach: | 400 mm |
| I - Stack: | 609 mm |
| J - Wielbasis: | 1.079 mm |
| A - Zitbuis: | 440 mm |
| B - Bovenbuis: | 600 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 75 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 424 mm |
| G - Stuurbuis: | 105 mm |
| H - Reach: | 417 mm |
| I - Stack: | 618 mm |
| J - Wielbasis: | 1.100 mm |
| A - Zitbuis: | 490 mm |
| B - Bovenbuis: | 620 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 90 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 424 mm |
| G - Stuurbuis: | 115 mm |
| H - Reach: | 434 mm |
| I - Stack: | 628 mm |
| J - Wielbasis: | 1.120 mm |
| A - Zitbuis: | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 100 mm |
| E - Zithoek: | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 424 mm |
| G - Stuurbuis: | 125 mm |
| H - Reach: | 451 mm |
| I - Stack: | 637 mm |
| J - Wielbasis: | 1.141 mm |
| S | M | L | XL | |
|---|---|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 390 mm | 440 mm | 490 mm | 540 mm |
| B - Bovenbuis: | 580 mm | 600 mm | 620 mm | 640 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 70° | 70° | 70° | 70° |
| D - Voorbouw-lengte: | 60 mm | 75 mm | 90 mm | 100 mm |
| E - Zithoek: | 74° | 74° | 74° | 74° |
| F - Kettenstrebe: | 424 mm | 424 mm | 424 mm | 424 mm |
| G - Stuurbuis: | 95 mm | 105 mm | 115 mm | 125 mm |
| H - Reach: | 400 mm | 417 mm | 434 mm | 451 mm |
| I - Stack: | 609 mm | 618 mm | 628 mm | 637 mm |
| J - Wielbasis: | 1.079 mm | 1.100 mm | 1.120 mm | 1.141 mm |