Product met succes toegevoegd.
BIKES ➜ Materiaal: aluminium ✓ Gewicht: 12,00 kg ✓ Wielmaat: 26" ✓ Remsysteem: velgrem ✓ Versnellingen: 9-speed ✓ Categorie: Jeugdfiets MTB / Sport ✓
Productinformatie
"MS 260 suspension Jeugd, Diamant "
Puur rijplezier op en naast de weg
De "MS 260 Suspension" van CONWAY is een sportieve mountainbike met wendbare geometrie. De MTB biedt jongeren vooral dit: puur rijplezier. Hij is zelfs heel eenvoudig te bedienen.
De versnellingen met 9 versnellingen van SHIMANO bieden een breed bereik voor soepele routes door de stad, maar ook wanneer het tijd is om na schooltijd het heuvelachtige landschap in te trekken. De remmen zijn zeer onderhoudsarm en toch krachtig. De V-brakes worden bediend met een eenvoudig kabeltakel, dus het is niet nodig om de Remslangen/-leidingen te ontluchten.
De "MS 260 Suspension" is comfortabel dankzij het verende voorvork en de brede SCHWALBE "Big Apple" buitenbanden. Dankzij hun grote volume kunnen ze gemakkelijk hobbels en kuilen opvangen.
Al met al krijg je met de "MS 260 Suspension" van CONWAY een geweldig totaalpakket waar je kroost lang plezier van zal hebben.
De "MS 260 Suspension" van CONWAY is een sportieve mountainbike met wendbare geometrie. De MTB biedt jongeren vooral dit: puur rijplezier. Hij is zelfs heel eenvoudig te bedienen.
De versnellingen met 9 versnellingen van SHIMANO bieden een breed bereik voor soepele routes door de stad, maar ook wanneer het tijd is om na schooltijd het heuvelachtige landschap in te trekken. De remmen zijn zeer onderhoudsarm en toch krachtig. De V-brakes worden bediend met een eenvoudig kabeltakel, dus het is niet nodig om de Remslangen/-leidingen te ontluchten.
De "MS 260 Suspension" is comfortabel dankzij het verende voorvork en de brede SCHWALBE "Big Apple" buitenbanden. Dankzij hun grote volume kunnen ze gemakkelijk hobbels en kuilen opvangen.
Al met al krijg je met de "MS 260 Suspension" van CONWAY een geweldig totaalpakket waar je kroost lang plezier van zal hebben.
Specificaties
| Frame: | Aluminium, diamant, 31 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor MS / MC 20"/24"/26", vanaf model 2017 |
| Vork: | SR SUNTOUR "SF14-M3030", 80 mm veerweg, snelspanner |
| Balhoofdstel: | ACCORD EC34/28.6 / EC34/30, 1 1/8" Kop |
| Crankstel: | vierkant, 160 mm, 32 tanden |
| Trapas: | THUN "Topaz", BSA, 68 mm behuizingsbreedte |
| Rem: | SACCON |
| Remgreep: | TEKTRO |
| Versteller: | SHIMANO "Altus SL-M2010". |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Altus RD-M370". |
| Cassette: | SHIMANO "Acera CS-HG200", 11-34 tanden |
| Ketting: | KMC "X9", 9 versnellingen |
| Velgen: | CONWAY "J19SZ", 24 gaats |
| Spaken: | Stahl schwarz |
| Voornaaf: | QUANDO "KT-A55F", snelspanner |
| Achternaaf: | QUANDO "KT-AZER", snelspanner |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "CX Comp", 50-559, Reflex |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "CX Comp", 50-559, Reflex |
| Stuur: | 580 mm, Ø 25,4 mm, backsweep 10° |
| Stuurpen: | Ahead 1 1/8", 25,4 mm stuurklem, 60 mm lang, hoek 10°, zwart |
| Handvatten: | CONWAY "Junior", 86/110 mm, zwart |
| Zadel: | CONWAY "Junior", zwart |
| Zadelpen: | ONE SPORT "16.SP", Ø 27,2 mm, 350 mm lang |
| Pedalen: | UNIE "SP-400 |
Technische data
| Categorie: | Jeugdfiets MTB / Sport |
| E-bike: | nee |
| Geslacht: | Jeugd |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framehoogte: | 31 cm |
| Wielmaat: | 26" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 9-speed |
| Schakelratio: | 1x 9-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Altus |
| Remsysteem: | velgrem |
| Veerweg voorvork: | 63 mm |
| Zulässiges Systemgewicht: | 80 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | zwart |
| Kleurnaam fabrikant: | turquoise metallic / black |
| Gewicht: | 12,00 kg |
| EAN | 4251507976763 |
Geometrie gegevens
31 cm
38 cm
| A - Zitbuis: | 310 mm |
| B - Bovenbuis: | 540 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Zithoek: | 74° |
| E - Kettenstrebe: | 435 mm |
| F - Stuurbuis: | 110 mm |
| G - Wielbasis: | 1.030 mm |
| A - Zitbuis: | 380 mm |
| B - Bovenbuis: | 550 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Zithoek: | 74° |
| E - Kettenstrebe: | 435 mm |
| F - Stuurbuis: | 11 mm |
| G - Wielbasis: | 1.040 mm |
| 31 cm | 38 cm | |
|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 310 mm | 380 mm |
| B - Bovenbuis: | 540 mm | 550 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° | 71° |
| D - Zithoek: | 74° | 74° |
| E - Kettenstrebe: | 435 mm | 435 mm |
| F - Stuurbuis: | 110 mm | 11 mm |
| G - Wielbasis: | 1.030 mm | 1.040 mm |