Product met succes toegevoegd.
BIKES ➜ Materiaal: aluminium ✓ Gewicht: 10,00 kg ✓ Wielmaat: 26" ✓ Remsysteem: velgrem ✓ Versnellingen: 9-speed ✓ Categorie: Jeugdfiets MTB / Sport ✓
Productinformatie
"MS 260 rigid Jeugd, Diamant "
Een MTB, zo sportief & licht
Een sportieve, lichte Fietsen met wendbare geometrie - dat beschrijft het beste de "MS 260 Rigid". De Mountainbikes zijn puur rijplezier voor kinderen en tieners en zijn bovendien zeer gebruiksvriendelijk.
De versnellingen met 9 versnellingen van SHIMANO bieden een breed scala aan versnellingen voor soepele routes door de stad, maar ook wanneer je na schooltijd het heuvelachtige landschap intrekt. De remmen zijn zeer onderhoudsarm en toch krachtig. De V-brakes worden bediend met een eenvoudig kabeltakel, dus je hoeft de Remslangen/-leidingen niet te ontluchten.
Zonder verende voorvork is de "MS 260 Rigid" natuurlijk lekker licht. De brede SCHWALBE "Big Apple" buitenbanden zorgen voor het dempingscomfort. Dankzij hun hoge volume kunnen ze gemakkelijk hobbels door kuilen opvangen.
Met de "MS 260 Rigid" van CONWAY haal je een geweldig totaalpakket in huis waar je jongeren nog lang plezier van zullen hebben.
Een sportieve, lichte Fietsen met wendbare geometrie - dat beschrijft het beste de "MS 260 Rigid". De Mountainbikes zijn puur rijplezier voor kinderen en tieners en zijn bovendien zeer gebruiksvriendelijk.
De versnellingen met 9 versnellingen van SHIMANO bieden een breed scala aan versnellingen voor soepele routes door de stad, maar ook wanneer je na schooltijd het heuvelachtige landschap intrekt. De remmen zijn zeer onderhoudsarm en toch krachtig. De V-brakes worden bediend met een eenvoudig kabeltakel, dus je hoeft de Remslangen/-leidingen niet te ontluchten.
Zonder verende voorvork is de "MS 260 Rigid" natuurlijk lekker licht. De brede SCHWALBE "Big Apple" buitenbanden zorgen voor het dempingscomfort. Dankzij hun hoge volume kunnen ze gemakkelijk hobbels door kuilen opvangen.
Met de "MS 260 Rigid" van CONWAY haal je een geweldig totaalpakket in huis waar je jongeren nog lang plezier van zullen hebben.
Specificaties
| Frame: | Aluminium, diamant, 31 cm |
| Derailleurpad-haak: | CONWAY voor MS / MC 20"/24"/26", vanaf model 2017 |
| Vork: | 26", aluminium, 1 1/8", 300 mm stuurpen, Ahead, velgrem, zwart |
| Balhoofdstel: | ACCORD EC34/28.6 / EC34/30, 1 1/8" Kop |
| Crankstel: | vierkant, 160 mm, 32 tanden |
| Trapas: | THUN "Topaz", BSA, 68 mm behuizingsbreedte |
| Rem: | SACCON |
| Remgreep: | TEKTRO |
| Versteller: | SHIMANO "Altus SL-M2010". |
| Achter derailleur: | SHIMANO "Altus RD-M370". |
| Cassette: | SHIMANO "Acera CS-HG200", 11-34 tanden |
| Ketting: | KMC "X9", 9 versnellingen |
| Velgen: | CONWAY "J19SZ", 24 gaats |
| Spaken: | Stahl schwarz |
| Voornaaf: | QUANDO "KT-A55F", snelspanner |
| Achternaaf: | QUANDO "KT-AZER", snelspanner |
| Banden voorwiel: | SCHWALBE "CX Comp", 50-559, Reflex |
| Banden achterwiel: | SCHWALBE "CX Comp", 50-559, Reflex |
| Stuur: | 580 mm, Ø 25,4 mm, backsweep 10° |
| Stuurpen: | Ahead 1 1/8", 25,4 mm stuurklem, 60 mm lang, hoek 10°, zwart |
| Handvatten: | CONWAY "Junior", 86/110 mm, zwart |
| Zadel: | CONWAY "Junior", zwart |
| Zadelpen: | ONE SPORT "16.SP", Ø 27,2 mm, 350 mm lang |
| Pedalen: | UNIE "SP-400 |
Technische data
| Categorie: | Jeugdfiets MTB / Sport |
| E-bike: | nee |
| Geslacht: | Jeugd |
| Frame-vorm: | Diamant |
| Framehoogte: | 31 cm |
| Wielmaat: | 26" |
| Type schakelsysteem: | derailleurversnelling |
| Versnellingen: | 9-speed |
| Schakelratio: | 1x 9-fach |
| Merk schakelsysteem: | Shimano |
| Model schakelsysteem: | Altus |
| Remsysteem: | velgrem |
| Zulässiges Systemgewicht: | 80 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleur: | zwart |
| Kleurnaam fabrikant: | turquoise metallic / black |
| Gewicht: | 10,00 kg |
| EAN | 4251507976725 |
Geometrie gegevens
31 cm
38 cm
| A - Zitbuis: | 310 mm |
| B - Bovenbuis: | 540 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Zithoek: | 74° |
| E - Kettenstrebe: | 435 mm |
| F - Stuurbuis: | 110 mm |
| G - Wielbasis: | 1.030 mm |
| A - Zitbuis: | 380 mm |
| B - Bovenbuis: | 550 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° |
| D - Zithoek: | 74° |
| E - Kettenstrebe: | 435 mm |
| F - Stuurbuis: | 11 mm |
| G - Wielbasis: | 1.040 mm |
| 31 cm | 38 cm | |
|---|---|---|
| A - Zitbuis: | 310 mm | 380 mm |
| B - Bovenbuis: | 540 mm | 550 mm |
| C - Hoek stuurbuis: | 71° | 71° |
| D - Zithoek: | 74° | 74° |
| E - Kettenstrebe: | 435 mm | 435 mm |
| F - Stuurbuis: | 110 mm | 11 mm |
| G - Wielbasis: | 1.030 mm | 1.040 mm |